www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / zaczynam się załamywć (4967 - wyświetleń)
- Autor marci24 Dodany 2008-04-08 14:30
Witajcie, piszę tu bo zaczyna mnie wkurzać moja sytuacja, otóż mam 24 lata mieszkam w 22 tys. miasteczku, mam wykształcenie średnie ogólne i II grupę inwalidzką.
Ponad pół roku czasu szukam w moim mieście jakiejś pracy, ale niestety bez skutków. Ostatnio nawet postawiłem na jedną kartę i powiedziałem już że nie interesuje mnie to czy ZUS mi odbierze rentę czy też nie ale chcę pracować.
Co z tego, że chcę pracować jak nie ma żadnej pracy w moim mieście, nawet zacząłem myśleć, by samemu założyć jakąś działalność, ale to co mi przychodzi na myśl to już jest.
Proszę poradźcie mi coś.

p.s. jeszcze chciałbym powiedzieć że to że zaczynam się załamywać nie znaczy iż myślę o jakiś złych rzeczach :-) 
Nadrzędny - Autor BERTO45 Dodany 2008-04-08 15:23
witaj,nie załamuj się,ja też szukałem długo biurowej z komputerem,badziewie było,ale znalazłem w biurze,ale tam trzeba było szybko pisać na klawiaturze,popędzali,więc wymówiłem,ale znalazłem zdalną od 1.03.i jest super,bez poganiania.jestem z duzego miasta na mazowszu.powodzenia.
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-04-08 15:48
a gdzie szukać zdalnej pracy?? jak możesz odpisz pozdrawiam
Nadrzędny - Autor BERTO45 Dodany 2008-04-09 07:02
w necie,trzeba się zarejestrować na wielu stronkach z pracą,tak jak ja to zrobiłem,czekałem dość długo,ale warto było,cierpliwość popołaca.mnie znaleziono na jednej ze stronek,napisano,odpisałem i mam ulubioną pracę.i to tyle.
Nadrzędny - Autor godunow Dodany 2008-04-09 09:05
Ja mam pytanie.. Do BERTO..  na czym ta   Twoja praca polega przez Internet..??
Nadrzędny - Autor BERTO45 Dodany 2008-04-09 09:15
witaj,już opisuję.......na wprowadzaniu licytacji komorniczych i przetargów,jest w tym samym,moim miescie,tzn.Firma,ale ja pracuję w domciu.ale to nie jest firma'mikrotech'z krosna.chociaż tam są podobne zagadnienia.moja firma nazywa się inaczej.po więcej szczegółów zapraszam na pryv.pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor godunow Dodany 2008-04-09 11:17

>>irma'mikrotech'z krosna.chociaż tam są podobne zagadnienia<<


Ta wspomniana firma nie ma nic wspólnego z komornikami..
Licytacje komornicze  są prowadzone według procedur prawnych zezwoleń przy obecności sędziego i takie  podobne sprawy. wspominana firma nie ma takowych uprawnień i nic nie wynika z jej ogłoszeń by prowadziła coś takiego..
Coś to jest grubymi nićmi szyte takie odnoszę warzenie. No ale mogę się mylić..
A przetargi i icytacje komornicze nie łączyłbym tego.. w żadnej  mierze
Pozdrawiam ciepło..
Nadrzędny Autor BERTO45 Dodany 2008-04-09 12:52
w mikrotechu wprowadza się informacje takie jak napisałem,z netu.ale moze nie wiem wszystkiego.tam np.robią zdjęcia ogłoszeń cyfrowo i przesyłają,ale są i inne zajęcia.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / zaczynam się załamywć (4967 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill