www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Sny (Strona 5) (921865 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 61 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-05-17 09:52
JA TO BEZ UDOWADNIANIA WIEM ŻE JESTEŚ
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-05-17 13:52
Cóż Ci mogę na to odpowiedzieć? Chyba tyle, że nie mam garba i bez wody nie przeżyję miesiąca na pustyni.
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-05-17 16:28
to jaki problem wode weź ze sobą a garba kiedyś będziesz miała  jak większość z wiekiem
Nadrzędny - Autor belmondo Dodany 2008-05-17 20:54
KOCHANI CZYTAJĄC WASZE POSTY ZASTANAWIAM SIĘ Z KĄD TYLE JADU SIĘ W NIEKTÓRYCH Z WAS BIERZE ŻE TAK PRZECIW SOBIE SYCZYCIE I KĄSACIE SIĘ SŁOWAMI UWARZAJCIE TYLKO ABYŚCIE SIĘ NA WZAJEM NIE POZJADALI A JUŻ WAS POKOCHAŁEM WSZYSTKICH ZNAJDUJĄCYCH SIĘ NA TYM FORUM I WIERZYŁEM ŻE SIĘ COŚ OD WAS NAUCZĘ CHOCIAŻ BY POKORY . MYŚLAŁEM ŻE WSZYSCY TU JESTEŚMY TACY SAMI CZĘSTO OKRÓTNIE OKALECZENI PRZEZ ŻYCIE I SKRZYWDZENI PRZEZ LOS A JAK SIĘ OKAZUJE TO SIĘ BARDZO MYLIŁEM , NIE MOŻEMY MIEĆ DO CAŁEGO ŚWIATA PRETENSJI ŻE NAM COŚ W ŻYCIU NIE WYSZŁO JA TEŻ NIE O TAKĄ POLSKĘ W LATACH 1980 R. WALCZYŁEM KIEDY W KRAKOWIE NA SALI GIMNASTYCZNEJ AWF. BRAŁEM UDZIAŁ W ZAKŁADANIU NOWYCH ZWIĄZKÓW ZAWODOWYCH SOLIDARNOŚĆ, PÓŹNIEJ UDZIAŁ W 2 STRAJKACH, STAN WOJENNY,ITD, I DO KOGO MAM MIEĆ PRETENSJĘ ŻE OBECNIE SIEDZĘ NA WÓZKU INWALIDZKIM I TO JUŻ PRAWIE 20 LAT. I NIC Z TEJ MOJEJ WALKI DZIŚ NIE MAM JESZCZE BY MNIE OSKARŻONO O ZDRADĘ NARODU CO MI NAWET PRZEZ MUŚL NIE PRZESZŁO. UWAŻAM ŻE SKORO ŻYCIE DAŁO NAM PO TYŁKACH TO CHOCIAŻ TERAZ NIE SKACZMY SOBIE DO OCZÓW I JAK TO MAWIAŁ JEDEN Z NASZYCH POLITYKÓW '' ZOSTAJMY SIEWCAMI ZGODY NADZIEI I MIŁOŚCI, ZAPOMNIJMY O WSZYSTKIM CO NAS DZIELI A OTWÓRZMY NASZE SERCA NA WSZYSTKO CO NAS ZŁONCZY '' A CZYJE TO SĄ SŁOWA JAKIEGO POLITYKA TO ZAPEWNE PAŃSTWO WIECIE. POZDRAWIAM SERDECZNIE BEL.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2008-05-17 21:37
Witaj Belmondo. po długim poście od komputera powiem szczerze ze właśnie Wy wszyscy tu na forum mi sie śniliście.W/g mnie tu jest ok wesoło choć czasem ktoś komuś dopiecze. Buziaczki wszystkim
Nadrzędny - Autor renatawanke Dodany 2008-05-17 21:41
BELMONDO  również cię witam ,powiem  że nie zawsze piszę ale czytam bo to wciąga .Życze  spokojnej  nocy !!!!!
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-05-18 08:12
Witam Belmondo miło Cię poznać.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-05-18 09:27
Historia Belmondo to jak sen o spełnionej miłości do muzyki.
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-05-18 09:28
a ja nie mam snów i spokój
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2008-05-18 09:30
mnie rzadko cos sie sni
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-05-18 09:31
::-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-05-18 09:32
nieraz sny są miłe
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-05-18 09:33
oby tylko takie były
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-05-18 09:35
Nie zawsze takie niestety są.
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-05-18 09:36
prawda
Nadrzędny - Autor belmondo Dodany 2008-05-18 10:10
Bardzo mnie to cieszy i jeszcze bardziej Wam dziękuję za Wasze posty i odpowiedzi bo po raz pierwszy emanuje od nich pozytywna energia zawierają więcej ciepła i przyjaźni co jeszcze bardziej wciąga i zachęca do dalszego udziału w dyskusjach. Jak zaprawdę zauważyliście nie jestem człowiekiem pierwszej młodości bo mam już swoje 50 lat i dane mi było z różnego pieca zjadać chleb były wzloty i upadki i moja droga życia nie zawsze była różami usłana i w dalszym ciągu nie jest bo moje życie dalej mi płata figle i nie układa się według moich życzeń dlatego jestem może za bardzo uczulony na wszelkie przejawy zła i agresji wobec siebie, zawsze wierzyłem że osoby niepełnosprawne to oaza dobra szacunku dla drógiej osoby oraz wzajemnej miłości a tu okazuje się że tak nie jest że się myliłem co bardzo mnie zaskoczyło a może jestem za bardzo wrażliwy. Wybaczcie proszę ale może i nie mam racji, więc pozostajcie sobą i może nić nie trzeba zmieniać bo to tylko chodzi o wspaniałą zabawę ,POZDRAWIAM I CHWILOWO ŻEGNAM POJAWIĘ SIĘ ZNOWU WIECZOREM. BEL.
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-05-18 10:23
ludzie są różni niezależnie od tego czy są sprawni czy nie
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2008-05-18 10:34
nie narzekaj belmondo na 50tke to nie jest taki zaawansowany wiek
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-05-18 10:41
zaawansowany nie jest ale coraz bardziej człowiek zmęczony
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2008-05-18 11:12
gdyby tak miec50 ale byc calkiem zdrowymi sprawnym to by bylo super
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-05-18 14:00
trzeba cieszyć się z tego co jest i nie narzekać
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-05-18 16:21
Po 50- siątce życie się zaczyna.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2008-05-18 16:24
Hej witajcie wszyscy tu na forum. lidian masz racje zycie zawsze jest cudowne jak patrzy sie na nie pozytywnie :-)))
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-05-18 16:27
Pewnie, że tak. Nawet w trudnych dniach trzeba szukać słoneczka.
Powiedz jakie miałaś sny, bo podobno te które śnimy w nowym miejscu, to się sprawdzają.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2008-05-18 16:30
O Was. Tak jakbyśmy spotkali sie w realu. Brakowało mi Was kompa i wspólnych wieczorów choć tam absolutnie sie nie nudziłam
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-05-18 16:32
Ja również odczułam Twoją nieobecność.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2008-05-18 17:18
Wiesz lidian jednak zbyt zżyłam sie z wami by ot tak sobie przejść obojętnie.Problemem była osóbka uzależniona od komputera i wisiała na nim prawie 24 godz na dobę.Co ciekawsze mógł nie jeść byle miał co pić i to wodę z flaszki
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-05-18 18:01
Niektórzy myślą tylko o sobie, ale wierzę, że można uzależnić się od kompa.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2008-05-18 18:03
Oj lidian można i wiesz jak nie miał dostępu choć przez godzinę to się złościł.Nie pchałam sie bo i po co.Wróciłam i znów z wami jestem
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-05-18 18:08
I jest miło.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2008-05-18 18:09
O tak jest bardzo miło i jak fajnie sie z Tobą rozmawia
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2008-05-18 18:12
I z Tobą również. Jest już tak słodko, że trochę się boję.
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-05-18 18:10
JA TAM BEDE MIALA DOSTĘP GDZIE JADE ale czy jest sens wchodzić na forum?? oto jest pytanie
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2008-05-18 18:11
Sensem jest wszystko tylko czy Ty będziesz chciała nas znać???
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-05-18 18:15
to się okaże
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2008-05-18 18:18
Tak to się okaże...............
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-05-18 18:21
ale najprawdopodobniej zbliża się koniec
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2008-05-18 18:25
Basia to Ty zadecydujesz nie my
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-05-18 18:44
jasne tylko że to przez was musze takie dylematy mieć
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2008-05-18 18:53
Przez nas........ a dlaczego przez nas?????????
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-05-18 18:58
bo jesteście nie życzliwi dla innych i tylko użalacie sie nad swym losm
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2008-05-18 18:58
Jaaaaaaaaaaa
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-05-18 18:59
też
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2008-05-18 19:00
oooooooo to Tobie trudno dogodzić w takim razie.........
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-05-18 19:00
to prawda
Nadrzędny - Autor belmondo Dodany 2008-05-18 22:25
DROGA BASIU CZYTAJĄC TWOJE POSTY ODNOSZĘ WRAŻENIE ŻE MAM DO CZYNIENIA Z OSOBĄ WRAŻLIWĄ O MOCNYM HARAKTERZE NIE DAJĄCĄ SIĘ NIKOMU ROBIĆ W BALONA . MASZ DOBRE SERCE ALE POTRAFISZ BYĆ NIE UFNA TWARDA I NIE ŁATWO BY CIĘ BYŁO PRZEKUPIĆ . CZY TY NIE WYWODZISZ SIĘ Z RODZINY O WOJSKOWYM LUB POLICYJNYM RODOWODZIE A MOŻE SAMA KIEDYŚ PRACOWAŁAŚ LUB NADAL PRACUJESZ W TEGO RODZAJU INSTYTUCJI . BARDZO CIĘ PRZEPRASZAM ŻE PYTAM WIĘC PROSZĘ NIE ODPOWIADAJ JEŚLI NIE MASZ OCHOTY POTWIERDŹ TYLKO CZY MAM RACJĘ BO BYĆ MOŻE SIĘ MYLĘ A MOŻE PRZEŻYŁAŚ JAKĄŚ TRAGEDIĘ .ZAWÓD MIŁOSNY LUB KTOŚ CIĘ W ŻYCIU BARDZO SKRZYWDZIŁ I DLATEGO JESTEŚ DOŚĆ NIE UFNA . Z CAŁYM SZACUNKIEM DLA CIEBIE ALE TO JEST TYLKO MOJE PRYWATNE ZDANIE O TOBIE I NIKT NIE MUSI SIĘ ZE MNĄ ZGADZAĆ BARDZO CIĘ PRZEPRASZAM JEŚLI CIĘ URAZIŁEM ALE MASZ BARDZO DUŻO POZYTYWNYCH CECH KTÓRE BARDZO LUBIĘ I DLATEGO ZWRÓCIŁEM NA CIEBIE UWAGĘ . DOBRANOC SZCZĘŚLIWEJ NOCY I MIŁYCH SNÓW ŻYCZĘ .
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2008-05-19 08:48
JAK MOZNA SIE NAZWAC BELMONDO ?? CHYBA NIE WIESZ Z KIM BEDZIESZ KOJAZONY
Nadrzędny - Autor belmondo Dodany 2008-05-19 09:27
SZANOWNY PANIE SZCZERBATY. W odpowiedzi na Twój post pragnę Ci wyjaśnić skąd u mnie taka kzywka belmondo. otóż kiedy w 1986 r. jako pracownik Wojska Polskiego znalazłem się w szpitalu wojskowym w krakowie na ul wrocławskiej leżała tam pewna starsza miła pani , wówczas jeszcze nie wiedziałem kim ta pani jest ale jak poderwałem Jej koleżankę która była córką pewnego oficera to powiedziała mi że ta miła starsza pani jest żoną dowódcy krakowskiego okręgu wojskowego pana generała .dziś już nie pamiętam jego nazwiska i okazało się jednak że to prawda bo kiedy pan generał przyjechał do żony w odwiedziny to ta pani podeszła do mnie bo siedzieliśmy razem z Jej koleżanką i zostaliśmy sobie przedstawieni wówczas żona pana generała wyjechała do mnie z takim tekstem '' NIE MOGĘ SIĘ WAM NAPATRZEĆ JAK LADNIE DO SIEBIE PASUJECIE A PAN TO MI PRZYPOMINA FRANCUSKIEGO AKTORA BELMONDO '' muszę przyznać że wtedy nie znałem tego aktora nawet z ekranu ale okazuje się że jest taki aktor i to bardzo popularny chociaż jest dużo starszy odemnie ale podobno wówczas byłem bardzo podobny do niego i mnie z nim kojażono i od tej pory zostałem belmondem nie tylko u żony pana generała ale i u wielu osób i tą kzywkę nadaną mi przez Panią generałową w 1986r. przeniosłem w obecne czasy i nie widzę tu nic szczególnego w tej nazwie belmondo wiele osób mnie z tą ksywką kojaży. i tak w dużym skrócie wyjaśniłem Ci skąd u mnie taka ksywka .Zszacunkiem .  bel.
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2008-05-19 12:46
W 1986 ROKU NIE SLYSZEC O BELMONDO MAJAC DWADZIESCIA PARE LAT TO TAK JAK NIE SLYSZEC O JANIE PAWLE II .ZMIEN CHLOPIE TA KSYWE BO TY NIC Z BELMONDA NIE MASZ .NAWET BELMONDO NIE PODRYWAL BY ZONY GENERALA I TO NIE DLATEGO ZE TO ZONA GENERALA TYLKO MEZATKOM NIE WYPADA ZAWRACAC W GLOWIE.
Nadrzędny - Autor belmondo Dodany 2008-05-19 13:51
OJ PANIE SZCZERBATY LEPIEJ I DOKŁADNIEJ CZYTAJ POSTY TO BĘDZIESZ WIEDZIAŁ ŻE JA NIE NAPISAŁEM ŻE PODERWAŁEMŻONĘ GENERAŁA LECZ MOWA W TYM POŚCIE JEST ŻE PODERWAŁEM KOLEŻANKĘ ŻONY GENERAŁA A ŻONE GENERAŁA I SAMEGO GENERAŁA TO POZNAŁEM DZIĘKI PODERWANEJ PANIENCE KTÓRA OKAZAŁA SIĘ BYĆ CÓRKĄ MAJORA Z LOTNICTWA Z DĄBROWY GÓRNICZEJ BO PO WYJŚCIU ZE SZPITALA BYŁEM W ODWIEDZINY U NIEJ PÓŹNIEJ SPOTKALIŚMY SIĘ PO RAZ DRÓGI I TO PO KILKU LATACH NA TURNUSIE REHABILITACYJNYM ALE ONA TAK JAK JA JUŻ BYLIŚMY NA WÓZKACH INWALIDZKICH WÓWCZAS DOWIEDZIAŁEM SIĘ ŻE JEJ OJCIEC PAN MAJOR LOTNICTWA JUŻ NIE ŻYJE. TERAZ NIE MAM Z NIĄ KONTAKTU GDYŻ JUŻ BYŁEM ŻONATY I DZIECIATY A TEN ROMANS TO BYŁ SKOK NA BOK W TAJEMNICY PRZED ŻONĄ CO ZAŚ DOTYCZY AKTORÓW TO NIGDY MNIE NIE INTERESOWALI I DALEJ MNIE NIE INTERESUJĄ WIĘC TERAZ MAM 52 LATA I TEŻ POŁOWĘ TAK POLSKICH JAK RÓWNIEŻ ZAGRANICZNYCH I TO BARDZO POPULARNYCH AKTORÓW NIE ZNAM GDYŻ MOJE ZAINTERESOWANIA NIE IDĄ W TYM KIERUNKU BARDZIEJ BYŁEM ZAINTERESOWANY PANIENKAMI JAK AKTORAMI MAM NADZIEJĘ ŻE MOJE WYJAŚNIENIA CIĘ USATYSFAKCJONUJĄ A JEŚLI NIE TO TWÓJ PROBLEM NATOMIAST JEŚLI CHODZI O KSYFKĘ BELMONDO TO NIE JA SAM SOBIE JĄ NADAŁEM I NIE JA TEŻ JĄ BĘDĘ ZMIENIAŁ PONIEWAŻ WCALE MI ONA NIE PRZESZKADZA. POZDRAWIAM BELMONDO.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Sny (Strona 5) (921865 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 61 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill