www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Turnus rehabilitacyjny a urlop (3217 - wyświetleń)
- Autor renada Dodany 2008-04-11 19:13 Zmieniony 2008-04-11 19:17
Jestem pracownikiem zakładu pracy chronionej i w tym roku zamierzam uczestniczyć w turnusie rehabilitacyjnym który trwa 14dni.Proszę o informację czy na taki turnus rehabilitacyjny muszę wykorzystać swój urlop wypoczynkowy lub dodatkowy urlop 10 dniowy który przysługuje mi ze względy na niepełnosprawność. Pracodawca poinformował mnie że na taki turnus muszę pojechać w ramach tego urlopu dodatkowego.Czy w tym wypadku ma rację.Proszę o prawną odpowiedź.
Nadrzędny - Autor arleta_p Dodany 2008-04-11 23:42
tak.Ma rację.
Dodatkowe 10 dni wykorzystuje się od razu całość i jest ona właśnie na takie wyjazdy rehabilitacyjne.
Nawet jeśli nigdzie nie jedziesz to masz też prawo do 10 dni dodatkowych
Nadrzędny - Autor renada Dodany 2008-04-12 06:47
Dzięki Arletko za posta .Mam jeszcze pytanie do Ciebie.Ponieważ jesteś z Kołobrzegu a wybieram się tam na turnus  do OW.Proton,czy znasz jakieś opinie o tym ośrodku ,jeżeli oczywiście coś wiesz  to bardzo proszę o informację.
Nadrzędny Autor arleta_p Dodany 2008-04-12 11:04
No cóż ośrodek znam ale tylko z wizualnej strony.  Nic złego nie słyszałam o nim tak wiec nie jest tam źle :-)
A wizualnie naprawdę jest ok :-)
Blisko morza , amfiteatru, troszkę dalej do mola czy portu ale spacerkiem niedaleko :-)
Życze milusiego wypoczynku no i aby pogoda dopisała.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Turnus rehabilitacyjny a urlop (3217 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill