www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / Sprawny dojazd (4557 - wyświetleń)
- Autor 720419ewa Dodany 2008-04-14 20:39
Witam  jestem niepełnosprawna , chodzę w aparatach ortopedycznych i jeszcze o kulach . Złożyłam wniosek o refundację na samochód i usprzętowienie do niego. Dzięki rodzicom mam te 20% które trzeba dołożyć . Czy ktoś się orientuję jak długo trzeba czekać na odpowiedź z PEFRONU ( obojętnie jaką czy pozytywną , czy negatywną ) ? Nigdy nie korzystałam z żadnego dofinansowania, więc nie wiem jak to długo trwa .
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-04-14 20:44
do miesiąca czasu
Nadrzędny - Autor 720419ewa Dodany 2008-04-14 21:07
Dziękuję bardzo za odpowiedź , ale miesiąc od daty do której można było składać wnioski ( czyli od 31marca ) Może pani coś wie na temat naklejki , którą trzeba będzie nakleić na samochód jakiej ona będzie wielkości ?
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2008-04-14 21:09
Żaden miesiąc. Generalnie, w różnych regionach różnie. Np. w Warszawie najwcześniej w maju, ale w ubiegłym roku ludzie otrzymywali decyzje nawet w sierpniu. Na samochód nie musisz naklejać żadnej naklejki - istotna jest karta parkingowa, którą wkładasz za szybę, kiedy parkujesz w miejscach uprzywilejowanych.
Nadrzędny Autor 720419ewa Dodany 2008-04-14 21:15
Ja myślę o naklejce , że pojazd był dofinansowany przez PEFRON wyczytałam to gdzieś jak szukałam na temat warunków umowy , którą się podpisuje z PEFRONem i tam pisało że to jest obowiązkowe ( może to tylko dotyczy firm lub innych instytucji)
Nadrzędny Autor bartek Dodany 2008-05-09 18:06
za miesiąc to przyślą że dokumenty przyjęte dopiero Cała procedura do 3-4 miesięcy może potrwać
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / Sprawny dojazd (4557 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill