www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Nocne rozmyślania (Strona 118) (1857616 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 134 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-01-28 15:46 Zmieniony 2015-01-28 16:01

> dla Niego i innych facetów ciekawa kobieta to "wnętrze"? Mooooże ale dłuuugo i daleko po wyglądzie. Dotyczy to obu płci.<


Myślę, że każdy z nas wybierając przyjaciół, znajomych czy " kochanków" najpierw zwraca uwagę na powierzchowność. Nie sądzę, żeby ktoś widząc brudnego , śmierdzącego faceta pomyślał o jego wnętrzu. W pierwszym odruchu się odsuwamy.
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2015-01-28 18:54
To zależy w jakich okolicznościach kogoś takiego spotykasz..
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-01-28 19:36
Wiadomo , że wiele zależy od okoliczności, ale wiadomo też, że są osoby , na które nie zwrócisz uwagi mimo ich "wielkiego" wnętrza, bo po prostu nie pozwolisz sobie na bliższy kontakt z niektórymi typami.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-01-28 19:56 Zmieniony 2015-01-28 20:00
           Serwus! :-)
  Lidko przecież nikt Ci nie nakazuje ani nie zachęca do kontaktu z

>niektórymi typami. <


lecz takie niemal potępianie ze względu na "Fizys" jakoś kłóci się z moim widzeniem świata.
Gdy widzę leżącego  na chodniku pijaka zawsze podchodzę i sprawdzam co się dzieje.
Towarzyszy mi wtedy taka myśl:
Co by było gdyby ten mój wylew dopadł mnie na ulicy i to ja bym tak leżał i nikt by mi nie pomógł ?
             Kochani- miejcie trochę więcej refleksji
                                                                    Waldi.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-01-28 20:10 Zmieniony 2015-01-28 20:12
WzK żeby było jasne. Rozmowa na ten temat zaczęła się od relacji damsko męskich i w związku z tym tak się wypowiedziałam. Poczytaj starsze posty.  Myślę, że i Ty stając przed wyborem osoby, z którą chcesz spędzać czas nie wybierasz sobie człowieka nie odpowiadającego Twojemu poczuciu smaku itd.
I jeszcze jedno wymaga wyjaśnienia. Nie potępiam nikogo, każdej osobie w miarę możliwości pomogę, ale osoby, które zapraszam do mojego domu muszą mieć moje zaufanie.

Pouczasz mnie jak małą dziewczynkę. Troszkę mnie to Twoje niezrozumienie zabolało.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-01-28 20:26

>Troszkę mnie to Twoje niezrozumienie zabolało.<


Jeśli tak to przepraszam nie było to moją intencją.
Trochę spodziewałem się, że napiszesz o tych relacjach. Lecz ja zawsze patrzę" na "temat" w szerszym wymiarze. W tym wypadku ogólnie na relacje między ludzkie.
Może jestem niedzisiejszy ale nigdy nikogo nie skreślam ( nie pomyśl, ze Cię o to podejrzewam).
Po za tym niejednokrotnie zaobserwowałem, że Psyche potrafi przewyższać Fizys.

>osoby, które zapraszam do mojego domu muszą mieć moje zaufanie.<


To jest jak najbardziej racjonalne podejście i tu się zgadzamy.
                                                       Waldi.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2015-01-28 20:33
Ok. Sprawa wyjaśniona. :-))
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2015-01-29 15:23
Ludzie. Wiadomo, że patrzymy na wygląd. Jeśli szukasz laski na raz wnętrze bez znaczenia, na pięc razy też, na stałe musi mieć coś oprócz urody, jednak urodę także MUSI posiadać.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-01-29 15:27 Zmieniony 2015-01-29 15:30
Właśnie o tym mówię. :-)

A sama uroda, to już inna sprawa, bo każdy z nas ma swój gust. To co dla jednego jest piękne, dla innego może być nie do zaakceptowania. Przykładem mogą być  panowie  gustujący w olbrzymich , otyłych kobietach, na które większość facetów nie zwróciła by uwagi.
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2015-01-29 16:51
Zgadza sie.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-01-29 18:58

>panowie  gustujący w olbrzymich , otyłych kobietach<


To dewiacja.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-01-29 19:05
Dałam taki przejaskrawiony przykład żeby mnie dobrze zrozumiano. :-) Co do dewiacji, to uważam, że jeśli jednej i drugiej stronie odpowiada, to nie ma problemu.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-01-29 19:10
Jest problem. Oglądałam taki program. Tuczą biedne, głupie baby jeszcze bardziej :-(
Tak poza tym dla przeciętnego faceta "wnętrze" to jak kobieta wykonuje wszystkie prace domowe, pracuje zawodowo, nie narzeka, udaje, że słucha i podziwia takiego do tego jest zadowolona z życia ;-) Są też tacy faceci - mężowie, którzy wręcz żądają aby żona siedziała tylko w domu.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-01-29 19:17
Widziałam ten program. :-(
Różni są faceci, tak jak i różne są kobiety.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-01-29 19:24
Są z syndromem matki-opiekunki :-(
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2015-01-29 19:25
Temat - rzeka.
Nadrzędny Autor DariaSzamotulska Dodany 2015-02-13 11:45 Zmieniony 2015-02-13 11:48
Nie, to chyba nie zależy od okoliczności ;-)
Zgadzam się, że nawet jakby facet był aniołem z super serduszkiem, najprawdopodobniej na początku od razu zwróciła bym uwagę na jego wygląd zewnętrzny i pewnie skreśliła.
Ot, taka ludzka natura.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Chcesz zobaczyć gdzie uczę - http://www.teb.pl/
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2015-01-30 03:21
Tu  WzK powinno paść pytanie. Czy ktoś czuwa ?,bo inni chcą spać! ?
Ale wiadomo , nic nie może tu być normalne :-)
Takie ON forum ;-)
Czy LondON , to skrót myślowy ? ;-) w wolnym tłumaczeniu -ziemia osób niepełnosprawnych :-)
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2015-01-30 17:22
Wielokropek??? o co Tobie chodzi??? wciąż szukasz zaczepki?? Jeśli nie odpowiada Ci .."ON forum".. - po co tu wchodzisz???? :-)
Nadrzędny - Autor tosia Dodany 2015-02-01 10:57
londON to patologia, to manipulacja osób szukających kasy kosztem osób niepełnosprawnych.
Tą sprawą powinna zająć się policja.
W-k CZUWAJ, może coś ci skapnie:))))))))))))))))))))))))))))))
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2015-02-05 02:24
:-)  Pamiętam Cię z "ostatniej litery " a te

> CZUWAJ


zmusza do ostrożności
Mimo szerokiego uśmiechu
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-02-04 22:09
W poprzednim tygodniu odeszły z tego świata dwie znane mi osoby. Jedna z nich miała duży wpływ na moje życie, a druga na życie moich bliskich przyjaciół. Jedna wiekowa, druga w kwiecie wieku. W związku z tym znów wiele myśli krąży wokół naszego istnienia tu na ziemi. Jakież maleńkie i nieznaczące są w tym kontekście złe słowa rzucane na nas przez nieżyczliwe osoby z forum. Ileż życia przed nami? Po co te chwile tu na ziemi (bo życie to tylko chwilka) poświęcać na przejmowanie się "niczym".
Nadrzędny Autor kryształek Dodany 2015-02-05 03:37
czy tylko w kontekście odchodzenia takie refleksje??? Myślę, że człowiek życzliwy, nie będzie nikogo obrażał.
A tak w ogóle... żyjemy tu i teraz .. i chwilo trwaj!!!

Ja w zasadzie nie mam problemów ze snem, ale od pewnego czasu budzi mnie głód :-))) i muszę.. do lodówki, choć tak cieplutko w łóżeczku :-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2015-02-05 09:58
http://www.medonet.pl/zdrowie-na-co-dzien,artykul,1710677,1,zbyt-latwa-eutanazja,index.html

Skoro dochodzi tam do tego, że cierpienie psychiczne daje możliwość wystąpienia o eutanazję, to tylko czekać jak będą o to występować wszyscy potencjalni samobójcy w tym kraju. Później to się "rozleje" na inne kraje. Zawsze byłam przeciwna eutanazji, a teraz mam kolejny dowód na to, że miałam rację. Smutne to. :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-02-10 23:03
Zamiast rozmyślań. :-)

https://www.youtube.com/watch?v=0FUSKO_6NFA
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2015-02-10 23:10
I jeszcze to :-)

https://www.youtube.com/watch?v=njDwElfAGOg

Może komuś się spodoba. :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-02-20 20:04
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Papiez-Franciszek-przekazal-pieniadze-na-leczenie-polskiego-dziecka,wid,17277411,wiadomosc.html

http://nocoty.pl/gid,17274990,kat,1013545,title,Papiez-Franciszek-wsparl-aukcje-na-rzecz-Globisza,galeria.html?_ticrsn=3&ticaid=51460d
Nadrzędny Autor Kobietka Dodany 2015-02-21 10:23
Pewnie nawet ateisci lubią Papieza Franciszka.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-02-23 19:18
http://www.fakt.pl/wydarzenia/pijana-36-letnia-lekarka-przyjmowala-pacjentow-na-stogach,artykuly,526462.html

Słów brak.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-02-23 21:02
Lidzia... ja w tamtych rejonach kupiłam dom :-( Chciałam koniecznie zmienić klimat i środowisko. Teraz trochę żałuję - tylu dobrych ludzi będę musiała zostawić :-( A Ty mi tutaj o tym, że tam dopiero patologia :-(
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-02-23 21:06
Chłopaki z forum w pobliżu mieszkają, to może pomogą Ci poznać lepsze strony tych okolic. :-))))))))))
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-02-25 18:43
Jakoś cisza w eterze :-( ;-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-02-25 19:05
Jeśli chodzi o pomoc, to często tak jest. :-(
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-02-25 19:09
Nawet nie chodzi o pomoc tylko tak ogólnie :-) Wiesz co Lidzia, często tam bywałam bo i trochę rodziny było i jest. Ludzie tam są tacy trochę bardziej "zamknięci" do tego sporo napływowych i niemieckich naleciałości :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-02-25 19:12
U nas na zachodzie też jest "mieszanka" ludzka.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-02-25 19:13
Wiem :-) ale lasy i bory przepiękne :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-02-25 19:21
O tak. :-)
Nadrzędny Autor dobrosia Dodany 2015-02-25 20:33
Do pięknego lasu to zapraszam do mnie na wschód.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-02-26 20:44
Nieciekawy dzień dla naszych w sporcie.  Agnieszka przegrała i skoczkowie też się nie popisali. :-(
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2015-02-26 21:24
I na koniec Legia dała plamę.
Wyobrażam sobie co teraz myśli Piotrek. Czy nadal nie widzi wad wśród tych "gwiazdorów"?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-02-26 21:31
Jednym słowem ciężki dzień dla sportowców, a dla kibiców jeszcze trudniejszy.
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2015-02-26 21:38
Szczerze mówiąc to porażka Legii aż tak bardzo mnie nie martwi. Dla takich "kibiców", którzy pozbawiają przez głupotę swoją drużynę dopingu nie warto grać. Żeby było jasne, to tylko garstka kiboli odpowiada za takie konsekwencje ale milcząca większość ponosi winę za brak reakcji na zadymiarzy. No to mają na co zasłużyli.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-02-26 21:45
Nie mogę zrozumieć takich "kibiców". Powinni być napiętnowani przez wszystkich.
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2015-02-26 22:13

>Nie mogę zrozumieć takich "kibiców"


Ja też nie mogę zrozumieć ale może to różnice pokoleniowe?
Ja pamiętam Legię z czasów Deyny a do takich pomników prawdziwi kibice przychodzą do dzisiaj ale bez rac i petard.
Może Piotrek coś powie!!!
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2015-02-26 23:11
Nic nie mowie. Jestem w rozpaczy.
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2015-02-26 23:26

>Jestem w rozpaczy


Ja rozumiem, że (czasem) łatwiej zmienić uczucia do własnej żony niż do "ukochanego klubu" ale warto też zachować więcej rozsądku. "Gwiazdorzy" mają ciepłe leg(i)owisko i wali ich co myślą kibice czy właściciele klubu, którzy wykładają kasę na ich niezasłużone apanaże. Dlaczego nasi czołowi piłkarze są czołowi? Bo grają poza granicami naszego kraju ale nie dlatego tam grają dobrze bo lepiej zarabiają (chociaż to też) ale dlatego, że wiedzą co będzie po kiepskim meczu - ławka rezerwowych. A u nas? Od trenerów po komentatorów sportowych zachwyty po lekkim strzale ale w światło bramki. I pozostaje nam ligowa kopanina i znowu Legia MISTRZ!!! HUUUUURRRRAAAA!!!
A za pół roku kolejne eliminacje do LM czy LE i wiadome efekty. To już wolę obejrzeć sobie archiwalne nagrania z Olimpiady czy MŚ 72/74.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2015-02-27 11:05
Bo jesteś typowym kibicem sukcesu, tymczasem ja jestem dumny po zwycięstwie, wierny po porażce. Teraz wszyscy zachwycają się kibicami siatkówki. A gdzie oni byli gdy nie było sukcesów? Nikt się tym sportem nie interesował, a piłką nożną interesowali się wszyscy zawsze. Podczas EURO 2012 gdy Polacy grali ulice były puste. MŚ w siatkówce w Polsce nie zmieniły rytmu życia.
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2015-02-27 11:30
Duma to piękna rzecz ale czy wierność powinna być bezwarunkowa. A poza tym, jesteś profesjonalistą w swojej dziedzinie i dostajesz za swoją pracę adekwatne wynagrodzenie i wiesz co by było gdybyś "dał plamę". Oni też wykonują swój zawód i co?
Dlatego wspominam Deynę i Jego kolegów z tamtych lat bo za medale dostali po 100 dolarów i musieli się tym zadowolić.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2015-02-27 11:45
Próbujesz przyłożyć racjonalną miarę do niematerialnych zagadnień. Grają jak grają i zarabiają x pieniędzy (dla nas relatywnie dużo), inni grają lepiej i zarabiają wielokrotność x. Odnieś się do pikników od siatkówki.
Nadrzędny Autor TadeuszP Dodany 2015-02-27 14:31
OK! O uczuciach i gustach podobno się nie dyskutuje więc szanuję Twoje uczucia do Legii a swoje zdanie zachowuję dla siebie.
Pozdrawiam i życzę pozytywnych emocji podczas kibicowania - oby na trybunach a nie pod telebimem.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Nocne rozmyślania (Strona 118) (1857616 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 134 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill