www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Nocne rozmyślania (Strona 129) (1866371 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 134 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2017-03-04 15:01
Nie wywołuj "wilka z lasu." :-))))))
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-03-05 15:32
"Klątwa" w Teatrze Powszechnym. Co sądzicie o tak kontrowersyjnych przedstawieniach?
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2017-03-05 23:27
najpierw musiałabym obejrzeć, coś nowego zawsze budzi kontrowersje. Nie ma obowiązku chodzić do teatru.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-03-07 16:23
Ciekawe czy ci sami artyści odważyli by się tak potraktować inne religie?
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2017-03-07 19:24
Lidziu!... nie goń za durniami z portali!
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-03-07 19:28
Nikogo nie gonię. Sama pomyśl jak muzułmanie bronią swojego wyznania.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2017-03-07 20:40
A Ty dalej swoje, w koło Wojtek :-(
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-03-07 20:52
Skup się i pomyśl  o czym mówię.
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2017-03-07 21:14
Mówisz od rzeczy :-) myślę, że za trudny temat dla Ciebie :-) Może zakończ wojnę póki jeszcze nie zaczęla się :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-03-07 21:36
Kryształek jak ktoś się wtrąca między wódkę a zakąskę to trudno mu złapać o czym mowa. Więcej uśmiechu. Pozdrawiam. :-))))))))
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2017-03-07 21:46
Mówisz oczywiście o sobie? :-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2017-03-07 21:54
Też. :-)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2017-03-08 15:10
Czy tutaj tylko Kryształek, Rogal i Iota kumają o co biega? Dorzucę jeszcze amaliana, były jeszcze ze 2-3 osoby.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-03-08 15:26
No i Ty. :-)))))))))
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2017-03-08 15:40
A żebyś wiedziała :-) Nie zauważyłaś, że nikt nie uznaje Cię za osobę myślącą i człowieka?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-03-08 15:45
Nie każdy może mieć takie szczęście jak Ty . :-)))))))
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-03-08 16:57 Zmieniony 2017-03-08 17:01
Hej Liduś - jeśli uosobieniem człowieczeństwa i myślenia miałaby być ta jedyna "myśląca" osoba to ja wolałbym być gadem niż się z czymś takim utożsamiać.

Zastanawiam sie skąd się bierze tyle jadu, tyle nienawiści QRWA.

>>>KLIK<<<

Czyżby ją znał? :D
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2017-03-08 17:04
Życie im się nie układa i odreagowują udając kogoś innego.
Piosenka Niemena ponadczasowa.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-03-08 16:17

> Czy tutaj tylko Kryształek, Rogal i Iota kumają o co biega? Dorzucę jeszcze amaliana, były jeszcze ze 2-3 osoby.


Z tego co deklaruje J11 to nie powinna widzieć tego co piszę(bo ma mnie w ignorowanych;), Ale wypowiem się.
Ja też nie wiem  o co biega a właściwie o co biega J11.
Może ona to tak jak słynny J 23 ???

> Dorzucę jeszcze amaliana


Przecież ona jest tu krótko jak twierdzi ( ciekawe czy bober i Rea) też kumały?

Amalian przy okazji pozdrówka. Mam nadzieje ,ze zdrowie byle jak ale Ci dopisuje ;-)
Inni wymienieni pewnie Nam nie wiedzącym wytłumaczą o co biega i dlaczego inni nie wymienieni nie kumają- mam taką nadzieję ;-)
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2017-03-08 21:02
Chętnie podzielę się z Tobą wiedzą :-) Niektórzy tak odreagowują przeżytą traumę. Tak zachowywał sie mój syn, kiedy ja lałam łzy, zapadałam sie w samotność, budowałam mur, odizolowałam się od wszystkich i wszystkiego (nie było mnie tu ponad 2 lata), nie oglądałam TV, radio zamilkło, mój syn wyszukiwał w internecie kobiety (portal net kobiety), których los doświadczył, niekiedy wg niego znacznie dotkliwiej niż nas. Potem czytał mi ich historie, na pocieszenie mnie. TYlko, że mnie to nie pocieszało, a wręcz jeszcze bardziej dołowało. Każdy inaczej przeżywa żałobę. Jednego pociesza to, że inni mają gorzej, drugi potrzebuje spokoju, wyciszenia, wypłakania, nawet nie wysłuchania. A już najgorzej jak ktoś poklepie... "przecież żyjesz, ciesz się z tego co masz.. " Chciałoby sie powiedzieć ... idź do diabła" Wiekropek weź to pod uwagę do niektórych osób - wiesz o kim mówię...
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-03-09 07:56
Przyznaję się - nie wiem
Chyba nie myślisz o sobie?
Nadrzędny Autor kryształek Dodany 2017-03-09 12:39
a poprzedni Twój post - o kim mówi? :-))
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-03-08 16:52
W Paryżu za umieszczenie w tygodniku satyrycznym Charlie Hebdo karykatury Mahometa spalili całą redakcję wraz z pracownikami.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-03-08 17:00
Właśnie o to mi chodziło. U nas odważny , bo obraził katolików. Niech tego samego spróbuje z  wyznawcami innych religii. Dopiero się dowie ... i wszyscy obrońcy artystycznego wyrazu też. Są pewne granice, których nie powinno się przekraczać.
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2017-03-08 21:06
no to Lidka włóż burkę :-) niedawno oburzałaś sie na mnie, że wspomniałam o seksie, a w w Islamie kobieta nawet twarzy nie może pokazać. Nie ma co porównywać.. Inna religia, inna kultura..
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-03-08 21:46
Na sex nigdy się nie oburzam. :-)

Właśnie inna religia i oni by sobie nie pozwolili żeby ktoś ze sceny teatralnej szkalował ich wiarę. Jak by to zrobili chyba wszyscy wiemy.
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2017-03-08 21:58
Nie idź do teatru :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-03-08 21:59
Filharmonię mam bliżej. :-))))))))))
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2017-03-08 22:05
A wiesz, że lubiłam bywać w filharmonii we Wrocku. Ja w ogóle mam drewniane uszy i tony sa dla mnie albo miłe, albo nie. Ale jak bywałam w filharmonii to z przyjemnością słuchałam.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-03-08 22:16
Teraz w filharmonii program jest taki, że każdy coś dla siebie znajdzie. :-)
Nadrzędny Autor kryształek Dodany 2017-03-08 22:59
nie mam możliwości korzystać, poza tym samej to już nie to..
Nadrzędny Autor MariannaDr Dodany 2017-04-13 11:32
Szkoda, że u mnie w mieście nie ma nic :-(

____
Pozdrawiam, Marysia
"Ty, jak nikt inny we wszechświecie, zasługujesz na miłość siebie samego." Budda
meble kuchenne poznań
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2017-03-15 19:14
W Katowicach pani chciała się wykąpać, a tam w wannie wąż. Dostał się do niej przez kratkę wentylacyjną. Sąsiad nie przypilnował swojego pupila. Nie wiem czy moje serducho by wytrzymało takie spotkanie.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2017-04-26 22:46
Żył sobie kiedyś pewien szary wróbel, którego życie było nie kończącym się pasmem zmartwień i kłopotów.

      Był jeszcze w skorupie, a już miał swoje problemy: «Czy uda mi się wydostać z tej twardej skorupy? Czy nie wypadnę z gniazda? A czy moi rodzice zdołają mnie wyżywić?».

      Zaledwie uporał się z tymi zmartwieniami i miał wyfrunąć w powietrze po raz pierwszy, pojawiły się już następne wątpliwości: «Czy moje skrzydła zdołają mnie utrzymać? A jak rozbiję się w drobiazg?... Kto mnie pozbiera?».

      Kiedy mógł już latać, to znów zaczął narzekać: «Czy uda mi się znaleźć żonę? Czy zdołam zbudować gniazdo?».

      Pokonał również i te problemy, ale wciąż się zadręczał: «Czy wylęgną mi się pisklęta? A co będzie, jeśli urwie się gałąź i cała moja rodzina zginie? A jeśli jakiś sokół rozszarpie moje pisklęta? I czy w ogóle zdołam je wyżywić?».

      Kiedy wykluły się zdrowe, wesołe i śliczne pisklęta, zaczęły już trzepotać skrzydełkami, wróbel wciąż narzekał: «Czy oby mają wystarczająco dużo jedzenia? Czy uda im się uciec przed kotem i innymi drapieżcami?».

      Pewnego dnia pod drzewem zatrzymał się Jezus. Wskazał palcem na wróbla i powiedział: «Spójrzcie na te ptaki niebieskie: nie sieją, nie orzą, nie zbierają żniwa... a Pan Niebieski żywi je!».

      Wtedy to szary wróbel zdał sobie sprawę, że niczego mu nie brakowało... Nie uświadamiał sobie tego.

Bruno Ferrero
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-06-29 19:55
Noce teraz parne. Sen nie przychodzi. Można rozmyślać do białego rana,
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-06-29 20:05
Eee tam rozmyślać - sa przyjemniejsze sposoby na spędzenie nieprzespanej nocy :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-06-29 20:07
No tak, głodnemu chleb na myśli. :-))
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-06-29 20:15
No właśnie - o czym Ty myslisz? Ty zboczona kobieto :D
Myslałem o przytulaniu ;-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2017-06-29 20:17
No to mnie złapałeś. :-))))
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2017-10-25 12:59
Nocą teraz, to ja najczęściej słucham radia lokalnego. Jakoś na rozmyślania nie mam ochoty. :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2018-01-27 11:53
Tragedia w górach. Mam nadzieję, że himalaistom uda się uratować kolegów. W związku z tą sprawą znów przychodzą myśli, po co ci ludzie to robią. Dlaczego ryzykują życie swoje i tych co ich ratują.
Nadrzędny - Autor Kropek Dodany 2018-01-27 12:25
Wyszukałem temat gdzie wiele razy dyskutowaliśmy o himalaizmie, sukcesach i porażkach. Czy coś zmieniło się w naszym zdaniu na ten temat?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2018-01-27 13:13
Nie szukam starych postów, bo szkoda mi na to czasu. A czy coś się zmienia? Myślę, że się zmieniamy i nasze zdanie na różne tematy może się zmienić w miarę własnych doświadczeń życiowych i zmian zachodzących w świecie.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2018-01-27 13:58
Ciekawi mnie jeszcze jedna sprawa. Ratownicy rozdzielili się na dwie grupy. Podzielili też sprzęt ratunkowy, jedni mają podstawowy, a drudzy już "poważniejszy" (nie wiem jak to nazwać). Teraz jeśli dotrą do Francuzki, to co dalej z Polakiem, bo on jest wyżej? Według mediów druga grupa ratownicza będzie szła dłużej. Czy pierwsza grupa poczeka na drugą zmniejszając tym szanse na uratowanie Polaka? Czy zostawią kobietę samą?
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2018-01-27 23:53
"Grupa ratownicza, która wyruszyła na Nanga Parbat po Tomasza Mackiewicza i Elisabeth Revol, dokonała niemożliwego. Adam Bielecki i Denis Urubko po niesamowicie szybkim marszu w górę w sobotę kilka minut przed 22 polskiego czasu dotarli do Revol!"
"Kilka chwil po tych dobrych wieściach partner wspinaczkowy Revol Ludovic Giambiasi podał, że ratownicy zamierzają iść dalej, do Tomasza Mackiewicza, który znajduje się na wysokości mniej więcej 7250 m.n.p.m. Zweryfikował jednak te informacje i napisał, że Urubko i Bielecki odpoczną 1-2 godziny na wysokości 6000 metrów (bez namiotu), a następnie zaczną schodzić razem z Francuzką, która ma odmrożone ręce i stopy, do pierwszego obozu.

"Nie ma nowych informacji o planach związanych z Tomkiem. Na ten moment dalsza wspinaczka jest niemożliwa - ratownicy i tak dokonali już czegoś wielkiego. Pracujemy nad rozwiązaniem w sprawie Tomka" - napisał na Facebooku."
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2018-01-28 00:14
Chyba już nie mają nadziei, że ich kolega żyje. :-((
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2018-01-28 16:15
Niestety już wiadomo, że nie udało się uratować Polaka. :-(  Szkoda, że tak zakończyła się jego ostatnia wyprawa, że nie może świętować zdobycia szczytu, że zabrała go jego piękna pasja. :-( Niech odpoczywa w pokoju.
Wyrazy współczucia dla rodziny.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2018-02-09 11:00
Spojrzałam na mapę smogową Polski i spać mi się już nie chciało. Moje miasto na tle innych polskich miast nie wygląda najgorzej, ale też nie ma się czym cieszyć. Za oknem w dzień słonko zachęca do spacerów, a komunikaty ostrzegają, że dzieci, chorzy i starsi lepiej niech nie wychodzą z domów, a tak się nie da. Niedawno czytałam o ludziach umierających z powodu zanieczyszczonego powietrza. Statystyki są porażające.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2018-02-10 11:11
Decydenci oddychają tym samym powietrzem i nic. Pomysły? Szkoda kasy na zdrowie? Kiedyś całe miasta paliły w piecach byle czym i nie było alarmu, bo nie było czujników. Dziś nie zawsze wystarczyłoby gaz zafundować, bo potem są jeszcze opłaty miesięczne wysokie. Wyjściem by były  kotłownie zbiorcze, ale o tym chyba tu już mówiliśmy.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2018-02-10 11:21
Na wioskach nie zrobisz kotłowni zbiorczych. Konieczna jest edukacja i piece , w których nie można spalać "wszystkiego".

Kiedyś różnie się paliło, ale mimo wszystko nie śmierdziało tak i powietrze było przejrzyste. Teraz smog powoduje złą widoczność.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Nocne rozmyślania (Strona 129) (1866371 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 134 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill