www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / czy ktoś wie..... (6435 - wyświetleń)
- Autor true3lovers Dodany 2008-05-14 09:11
mamy problem ze schodołazem TK 100
Czy ktos z WAs wie jak sprawdzic poziom naładowania akumulatora i co to znaczy jak schodołaz "łazi"tylko w góre?Albo moze ktos z WAs ma instrukcję obsługi tego urządzenia?
I po kiego jest czerwony przycisk na rączce części prowadzącej schodołaz?
Nadrzędny Autor WERBENA Dodany 2008-05-14 13:30 Zmieniony 2008-05-14 13:50
od kogo to kupiłeś ,że nie udzielił ci instrukcji obsługi?  , spróbuj u producenta , poproś o ulotki , informator ,
jeśli używany to tak jakby zakup w ciemno

albo idź na sposób..  zadzwoń do jakiegoś oferanta sprzedającego takie urządzenie i wypytaj o wszystko .
Nadrzędny - Autor tolerancyjny Dodany 2008-05-15 17:19
Kiedyś jechałem takim urządzeniem. matko jedyna, zawału można dostać.

Popytaj u sprzedawcy.

Żeby zjeżdżał w dół trzeba coś pewnie przełączyć.
Nadrzędny - Autor true3lovers Dodany 2008-05-16 10:15
tak zgadza sie ,trzeba nie mało zimnej krwi by tym urzadzeniem sie poslugiwac .Czasami wydaje sie ,ze lepiej juz wniesc dziecko na wlasnych rękach niz na tym .Ja dostaje bialej gorączki i pot mnie oblewa jak mam to wyciągnąc i używac ....ale nie mam wyjscia
Tak ,jest przełacznik na jazde w góre i w dól ale niestety nie dziala w dół .No i ten tajemniczy czerwony guzik (może słuzy do teleportacji?)
Zaden z producentów nie chce odpowiedziec ,pytałam  na GG ale nikt sie nie odzywa :-(
Nadrzędny Autor Smedin Dodany 2014-04-26 12:51
Ten tajemniczy czerwony guzik to wyłącznik bezpieczeństwa, wduszając go odcinasz zasilanie,przekręcasz w prawo włączasz
Nadrzędny Autor rifun Dodany 2014-06-22 15:07
popytaj w firmach, ktore prowadzą naprawy sprzętu rehabilitacyjnego, wózków inwalidzkich... ja  znam np tą: http://www.ortcare.pl
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / czy ktoś wie..... (6435 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill