www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / praca magisterska! pomóż! wypełnij ankietę! :) (2092 - wyświetleń)
Autor ainahm Dodany 2008-05-21 11:03
Witam,
Nazywam się Hania Malinowska, jestem studentką V roku psychologii na Uniwersytecie Gdańskim i mam prośbę:)
Jeżeli jesteś osobą niepełnosprawną i NIE uprawiasz wyczynowo sportu, możesz wziąć udział w badaniu dotyczącym wpływu aktywności fizycznej na wzrost samooceny i postrzeganie własnego ciała u osób niepełnosprawnych i wypełnić całkowicie ANONIMOWE trzy ankiety.

linki do ankiet to:
1. Wypełnienie poniższej ankiety to ok 10 min
www.moje-ankiety.pl/wypelnij/kwestionariusz/UZQ...
2. Wypełnienie poniższej ankiety to nie więcej niż 3 minuty
www.moje-ankiety.pl/wypelnij/kwestionariusz/JPS...
3.Ta ankieta jest najkrótsza:
www.moje-ankiety.pl/wypelnij/kwestionariusz/s1S...

Ankiety są dodatkowo chroniona hasłem. hasło to: mgr

:-)
Będę bardzo wdzięczna, bo potrzebuję kilkaset respondentek i respondentów do mojej pracy magisterskiej.
W zamian na razie jestem w stanie przekazać Ci jedynie ogromne, serdeczne DZIĘKUJĘ, a kiedy będę znała już wyniki wszystkich badań, mogę Cię o nich poinformować.(Upomnij się - mój e-mail to: ainahm@poczta.onet.pl

...A będę jeszcze bardziej wdzięczna, jeśli uda Ci się przekazać linki do ankiet wraz z hasłem do jak największej liczby Twoich znajomych, którzy również są niepełnosprawni.

Dziękuję i pozdrawiam serdecznie!
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / praca magisterska! pomóż! wypełnij ankietę! :) (2092 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill