www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / szukam praktyk a potem pracy na stałe (1825 - wyświetleń)
Autor pafix Dodany 2008-06-06 15:20
witam wszystkich mam na imie paweł mam 24 lata i jestem z gdańska jestem na 1 grupie inwalidzkiej mam drobne problemy w poruszaniu sie ale poruszam sie calkowicie samodzielnie mam wykształcenie średnie i własnie skonczyłem pierwszy rok szkoły policealnej o profilu technik informatyk szukam praktyk kture musze miec zaliczone na potrzeby szkoły najlepiej w jakims sklepie lub serwisie komputerowym miały by one trwac 2 tygodnie interesuje mnie ruwnież praca własnie w takim sklepie lub serwisie narazie ucze sie na dziennym toku nauczania ale w kazdej chwili moge to zmienic i przejsc na zaoczny moze ktos z was słyszał o jakims miejscu gdzie mozna odbyc praktyki interesowała by mnie tez jaka kolwiek inna praca zwiazana z komputerem posiadam umiejetnosci tworzenia stron w html obecnie ucze sie php i msql dosc dobrze znam pakiet Microsoft Office ukonczyłem takze kurs Microsoft Windows  Server 2003 ukonczyłem narazie kurs ktury mnie uprawnia do zdawania w microsoft  ucze sie takze programowac w c++ ale w tym stawiam dopiero pierwsze kroki z góry dziekuje za wszelkie odpowiedzi i porady podaje tez mojego meila pafix1@wp.pl oraz gg 7296453 gdyby ktos chciał napisac pozdrawiam wszystkich serdecznie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / szukam praktyk a potem pracy na stałe (1825 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill