www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / MIEJSCA DLA NIEPELNOSPRAWNYCH PRZY MARKETACH (2838 - wyświetleń)
- Autor robertkpx Dodany 2008-06-07 11:12
Jestem zbulwersowany postępowaniem osób, które nie zwracaja uwagi na potrzeby innych osób, szczególnie niepelnosprawnych. Życie codzienne pelne jest takich przykladów. Osobiscie najczęściejwidze takie zachowania na miejscach przeznaczonych do parkowania osób niepelnosprawnych. Jest tych miejsc na szczęście coraz więcęj, ale też coraz częściej spotykam się z obojetnoscią i egoizmem osób "zdrowych". Traktują nie zajęte miejsca jak "okazje", które trzeba natychmiast wykorzystać. Nie biorą pod uwage, że osoba niepenosprawna może podjechać w kazdej chwili. Jakis czas temu TV podjela temat i zrobila pare reportaży na ten temat. Nikt chyba o tym nie pamięta bo efektów brak. W niektórych miejscach pojawily sie tablice apelujace do kierowców o zdrowy rozsądek i wczucie sie w sytuacje osób potrzebujacych ich pomocy. Dlatego trzeba popierać wszystkie akcje mające na celu pokazanie istniejacych nieprawidlowości. Może efekt przyniesie napietnowanie konkretnych osób..... Bardzo spodobalo mi sie zdjęcie zamieszczone w konkursie fotoplay organizowanym przez National Geografic pokazujace kierowcę (taksówkarz), który z miejsca przeznaczonego dla osoby niepelnosprawnej zrobil sobie piknik.
Oto link do tej strony:

http://playfoto.pl/index.php?mact=Gallery,cntnt01,show_photo,1&cntnt01category=1&cntnt01order=added&cntnt01viewphoto=441&cntnt01back=allow&cntnt01returnid=53&page=53

POPRZYJMY ZAINTERESOWANIE TĄ TEMATYKĄ. POKAŻMY, ŻE WIĘCEJ OSÓB TAK MYŚLI JAK AUTOR ZDJECIA!!!! ZAGLOSUJMY NA NIE!

Może w ten sposób naglośnimy temat i choć kilka osób zastanowi się nad problemami innych. Szczególnie gdy będą chcieli zaparkować pod marketem.
Nadrzędny Autor 62norbi Dodany 2008-07-05 23:58
Założyłem nowy temat a moje tronie....
http://duetkolezenski.pl.tl/Tematy--g-ON-g-.htm
Zapraszam :-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / MIEJSCA DLA NIEPELNOSPRAWNYCH PRZY MARKETACH (2838 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill