www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Dawaj bilet albo w ryja (11184 - wyświetleń)
- Autor admin_02 Dodany 2008-06-13 15:24
- Ty małpo, ty nienormalna krowo! Tak kontrolerzy z firmy Renoma wyzywali w gdańskim tramwaju niepełnosprawną kobietę. Potem ją poturbowali. Ale dyrektor firmy ich broni. A policja udostępnia objęte tajemnicą zeznania pasażerki.

Przeczytaj cały artykuł: http://www.niepelnosprawni.pl/ledge/x/24662
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-06-13 15:35
Co stałoby się z kobietą, gdyby nikt się tym nie zainteresował? Kontrolerzy, którzy ją tak potraktowali, powinni być nie tylko ze skutkiem natychmiastowym zwolnieni z pracy, ale również pociągnięci do odpowiedzialności karnej wraz z tymi , którzy ich bronią.
Nadrzędny - Autor renatawanke Dodany 2008-06-13 17:28
Od razu  przeczytałam ,niewiem  co powiedziec, ale to jest PARANOJA  przecież CI   kontrolerzy muszą przechodzic jakieś testy  .Bardzo mi Przykro mam jednak  nadzieję  że POKRZYWDZONA   będzie dochodzic swych   praw ! I wróci  do  zdrowia  !
Nadrzędny Autor 62norbi Dodany 2008-06-13 20:34
Tak, oni przechodzą testy ale w PUBACH......
Nadrzędny Autor 62norbi Dodany 2008-06-13 20:32
"Lidian", tak jest, do (pierdla na 20 lat z możliwością warunkowego zwolnienia po 19-stu latach)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-06-13 20:35
Tak kobieta gdzieś w kącie płacze i może już zawsze będzie się bała wyjść z domu, a te typki dobrze się mają.
Nadrzędny Autor Koko-zieloneoko Dodany 2008-12-04 01:38
To unas normalka ,zawsze inwalidów tak traktują .be wzgledu jakie to miasto.
Nadrzędny - Autor Jachu Dodany 2008-12-04 11:14
Podpisuje sie pod wszystkimi komentarzami. Tez mialem taka przygode jak wsiadalem do autobusu w szczecinie, nie zdążylem wyciagnac biletu i skasowac go, bo na stojąco to byl troche problem, kiedy nagle sie ujawnili dwaj kretyni i narobili mi kichy. A pozniej gdy szlismy do dyspozytorni popędzali mnie jak bym byl dla nich jakims smieciem z kulą. Ale co sie bylo dziwic, wystarczylo popatrzec na ryje i odrazu człowiek wiedział, że z myśleniem to nie mieli dużego kontaktu a co dopiero mówic o kulturze i zrozumieniu faktu.
Nadrzędny Autor 62norbi Dodany 2008-12-04 13:52
Takich ludzi jak ci kontrolerzy trzeba trzymać w wariatkowie i to w kaftanie bezpieczeństwa....
Nadrzędny Autor rozan Dodany 2019-10-25 11:44
Masakra co za ludzie wstyd .
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Dawaj bilet albo w ryja (11184 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill