www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / trudności (2419 - wyświetleń)
- Autor pietras39 Dodany 2008-06-24 11:16
Witam Wszystkich!
Jestem na rencie od pieciu lat i jest ona przedłużana co roku,mam całkowitą niezdolność do pracy na nie działającą trzustke.Nigdzie nie mogę podjąć pracy bo jak całkowita niezdolność to z pracy nici!!W sierpniu idę na ponowną komisje i ciekawe czy dostane znowu na rok czy na więcej.Lekarze piszą że moje rokowania są dosyć kiepskie.Morze ktos z Was podpowie mi czy prawnie mogę podjąć prace i gdzie ewentualnie jej szukać?Serdecznie pozdrawiam
Nadrzędny Autor szczerbaty Dodany 2008-06-25 10:59
TEN TEMAT JUZ BYL PORUSZANY. NIE PATRZ NA TO CO PISZA LEKARZE TYLKO JAK SIE CZUJESZ. TO ZE MASZ NAPISANE TAK CZY SIAK TO JEST PISANINA MIEDZY LEKARZAMI I DLA ZUSU. NIKT NIKOMU NIE MOZE ZABRONIC PRACOWAC. LUDZIE Z I GRUPA TEZ PRACUJA. A JZK CI JAKIS NIEUK NAPISZE ZE MOZESZ PRACOWAC WTEDY KIEDY TY BEDZIESZ BARDZO CHORY TO POJDZIESZ DO PRACY??????????????/
Nadrzędny Autor 62norbi Dodany 2008-07-10 10:09
Pietras39....
Moja przyjaciółka też jest na rencie i też ma problemy z trzustką (Cukrzyca), jest po zawale serca i udarze mózgu, ma drugą grupę inwalidzką a pracuje.... A to że masz napisane że jesteś nie zdolny do pracy to jest tylko dla lekarzy i ZUS-u, ponieważ ZUS uważa że za tą ich śmieszną rentkę można wyżyć, tylko nie chcą powiedzieć w jaki sposób... To logiczne, że za rentę ZUS-owską nie da się wyżyć. Więc możesz się dorobić, oczywiście, jak Cię jakiś pracodawca zatrudni... A z tym przeważnie są problemy...
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / trudności (2419 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill