www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / Zmieńmy absurdalną rzeczywistość (5202 - wyświetleń)
- Autor ania766 Dodany 2008-07-10 09:29
My rodzice dzieci niepełnosprawnych, zwracamy się do Państwa o włączenie się do akcji, mającej na celu zmianę absurdalnej rzeczywistości rodziców i opiekunów dzieci niepełnosprawnych, rezygnujących z pracy zawodowej ze względu na stan zdrowia tych dzieci i konieczność ciągłej opieki nad nimi.


Naszym pragnieniem jest poinformowanie jak najszerszej grupy rodziców dzieci niepełnosprawnych i ich przyjaciół, oraz innych życzliwych ludzi o podjętej inicjatywie i zmobilizowanie ich do włączenia się we wspólną walkę o lepszą przyszłość zarówno dla nich jak i dla ich dzieci.

Prace nad postulatami, które chcemy skierować do naszych decydentów trwają na forum "Zmieniamy absurdalną rzeczywistość". Jesteśmy zgodni, że z pomocą mediów i różnych instytucji uda nam się dotrzeć do szerokiej grupy rodziców rozsianych po całej Polsce.

Tytuł forum: Zmieniamy absurdalną rzeczywistość.
Strona: www. http://www.swiadczeniaon.fora.pl/

Jest nas wielu - brakuje nam Ciebie

Ogólnopolska Inicjatywa: Zmieniamy absurdalną rzeczywistość
dot. świadczeń dla rodziców i opiekunów dzieci niepełnosprawnych

Nadrzędny - Autor ania766 Dodany 2008-07-10 17:48
Hej, hej...
Nie wierzę ,że nikt z Was nie jest zaintersowany tym tematem!
Dołączy ktoś do nas?
Nadrzędny Autor dgdorka Dodany 2008-07-22 21:39
Aniu766 ja jestem zainteresowana tym tematem i dlatego "po Twoich śladach" zapisałam się na tym forum i dziękuje Ci z całego serca za informacje:) Pozdrawiam serdecznie Dorota.
Nadrzędny - Autor barnaba24 Dodany 2008-07-19 19:51
No nikt nie jest, chyba sama widzisz!. Poszukaj sobie innego forum.

Jak to można rezygnować z pracy dla opieki nad dzieckiem. Wyślij dziecko do przedszkola czy coś takiego. Proste.
Nadrzędny Autor malgorzata o Dodany 2008-07-21 12:09
Może jednak jest:)Na tym forum są sami snobi,okropni ,zgnuśniali :-(Jestem pewna że trzeba poszukać innego:(
Nadrzędny - Autor ania766 Dodany 2008-07-21 22:20
Pozstawię tę odpowiedż bez komentarza...
I więcej tu nie zajrzę!
Co za okropne miejce !!!!! i ludzie!!!!!
Nadrzędny - Autor magdalena tomasz Dodany 2008-07-22 11:41
ale wy tu wredni i zgnili jestescie.
zapatrzeni tylo na swoje problemy i tylko sami nad soba sie urzelacie.
tez juz tu zagladac nie bede.
poza tym to strona dla rodzicow dzieci horych.
wiec czego szukaja tu inni, poza tym zgnili.
zegnam.
Nadrzędny - Autor barnaba24 Dodany 2008-07-22 15:50
To miała być ironia, bo wiem co to znaczy mieć dziecko niepełnosprawne, ile to kosztuje pieniędzy ile to się trzeba nadźwigać (po parę razy dziennie codziennie przez 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku - a to tylko mały wycinek trudu).

Chciałem tylko napisać, że na tym Forum nie znajdziesz osób z takimi problemami.
Z resztą poczytaj sobie te dwa artykuły

Raz piszą, że mamy dzieci niepełnosprawnych mają tylko z POZORU trudniej (http://www.niepelnosprawni.pl/ledge/x/24185), a teraz czytam jak to faktycznie ciężko jest mieć niepełnosprawne dziecko, ile to kosztuje zdrowia i pieniędzy (http://www.niepelnosprawni.pl/ledge/x/25485).

A ja mam do Ciebie pytanie. Co byś zrobiła jakby ci ktoś w oczy powiedział tak jak Integracja, że masz tylko z pozoru trudniej niż inne matki?
Nadrzędny Autor magdalena tomasz Dodany 2008-07-22 19:17
ze jest ignorantem. i ze nic o tych problemach nie wie i z calego serca zycze by sie nigdy nie dowiedzial.
ale dziewczyna chciala dobrze.
nie chciala szkodzic. to jak tu zostala potraktowana jest nie zyczliwe.
i jesli sie mamy nie zbiora razem i nic nie zrobia by sytuacie zmienic to nikt za nie jej zmieniac nie bedzie.
warzne by wszem i wobec glosic jak zycie rodzin z horym dzieckiem wyglada, jakie sa problemy nie tylko materialne.
warzne by o swych lekach i problemach mowic nawet tam gdzie ich sluchac nie chca.
wczesniej lub puzniej ktos uslyszy.
siedzenie i urzalanie sie nic nie pomorze.
i jesli my nie pojdziemy ze tak powiem na barykady to nikt za nas tego nie zrobi.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / Zmieńmy absurdalną rzeczywistość (5202 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill