www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / POST DO SKASOWANIA (6728 - wyświetleń)
- Autor OWSIAN Dodany 2008-07-28 01:29 Zmieniony 2008-07-28 01:34
Przytoczę tu niektóre z prezentowanych na forum postów: NIECIERPLIWOŚĆ (128 wyświetleń), MEDYCZNY PASZTET (158 - wyświetleń), KOMU ZALEŻY NA INTEGRACJI? (545 - wyświetleń), O POMOCY WSZECHSTRONNEJ ZNOWU (1103 wyświetleń), ŁAŃCUSZEK NIESZCZĘŚCIA (1179 - wyświetleń) O POTRZEBIE ZMIAN W NASZEJ MENTALNOŚCI (1136 - wyświetleń).

We wszystkich poruszam sprawy istotne dla ON, nieważne natomiast dla ludzi takich, jak Lidian. I teraz powiedzcie sami. Ile tekstów napisała Lidian, ile miała wejść na stronę i dlaczego nie pisze  pod swoim nazwiskiem?

Osoba sprytnie ukrywająca się pod nickiem Lidian, nie ma w sobie za grosz odwagi cywilnej, by przyznać się do popełnionego błędu. Gdyby takową odwagę miała, toby zauważyła, że w swoich tekstach nie koncentruję się na omawianiu przywar Jej charakteru, ale że głównym zagadnieniem poruszanym przeze mnie, jest obecny los niepełnosprawnego, a zwłaszcza -dzisiejsza, nieistniejąca integracja. Problem tej paniusi, to zaledwie odprysk treści o tym, na czym polega rzeczywista INTEGRACJA i jak powinniśmy rozumieć słowa o WSZECHSTRONNEJ POMOCY.

Wymowne jest to, że po przeczytaniu mojego tekstu (nie pierwszego zresztą), Lidian ani słowem nie ustosunkowała się do poruszanego  tematu, ale skwapliwie  odniosła się do zdania na temat swojej umysłowości: Panie Owsianko
Serdeczne dzięki za ocenę  poziomu mojego umysłu tym właśnie pokazał Pan poziom swojego.

Jest to tragiczne, że na temat ON, a szczególnie na temat ich alarmującej  nieobecności w życiu codziennym, pani ta nie potrafi wybąkać ani słowa, natomiast potrafi bredzić o kimś, kogo rzekomo zna. Otóż nie zna mnie w sposób doskonały, ponieważ gdyby zadała sobie trud przeczytania moich tekstów, zrozumiałaby w mig, że nie jestem ponurakiem.
Nadrzędny - Autor Malwa Dodany 2008-07-28 06:10
Panie Owsian!Zawsze podziwiałam Pana za intelekt i piękne elaboraty.Niczego one wprawdzie nie wniosły,ale ten sie nie myli kto nic nie robi.
Przeczytałam tytuły  tematów w ktorych, podaję Pan iż Lidian Panu ubliżyła.Nie znalazłam nic,oprocz b.przykrych uwag ze strony Pana pod jej adresem. Obecny post robi wrażenie jakby nie Pan go pisał tak dalece odbiega od poziomu poprzednich.
Coś dziwnego i niezrozumiałego dzieje sie na forum i dlaczego szczególnym obiektem ataków jest kawiarenka internetowa dla ON ,a że
lubianą i szanowana osoba jest tam LIDIAN wszystkie ataki  skierowano na osobę Lidian.
Panie Owsian,prosze przejrzeć wspomniane tematy jeszcze raz i sprawdzić kto komu naprawdę ubliżył.
Życzę dalszych sukcesów w redagowaniu pieknych artukółow,lepiej jednak żeby nie dotyczyły one konkretnych osob.
Pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2008-07-28 11:04
Dla mnie forum jest odskocznią od codzienności ,od bólu i tego wszystkiego co niesie moja choroba mi i nie tylko mi . To,że mogę sobie poklikać na różne tematy (nie zawsze poważne )z innymi forumowiczmi lub ich poczytać w kawiarence,jest zaletą tego forum . Pisze pan o integracji ,o zwarciu szeregów,o tym byśmy mieli godnego reprezentanta ... To szczytne cele ,ale... atakowanie Lidian nie posłużyło dobrze  integracji  . Zaatakował pan akurat osobę ,która ma coś do napisania na tytm forum i to robi dobrze . LIDIAN JESTEŚ NSASZĄ INTERNETOWĄ KOLEŻANKĄ  :-) . A pan panie Owsian nie bądź pan  Kaszanką  ;-) iiiiiiii . Pozdrawiam :-)
Nadrzędny - Autor OWSIAN Dodany 2008-07-28 13:15
no to będę mortadela
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2008-07-28 14:03
chala
Nadrzędny Autor OWSIAN Dodany 2008-07-29 08:19
maltabar !
masz dziwną manierę rozpoczynania kwestii i urywania jej zaraz potem; lecz się z niej, póki jesteś w przedszkolu!

sympatyczny dla sympatycznych
Nadrzędny - Autor Malwa Dodany 2008-07-28 13:47
Nawet nie raczył Pan odpowiedzieć,należy więc przyjąć fakt obrażenia Pan przez Lidian został wyssany z palca.
Zatem jesli Pan jest gentelmenem,a mniemam że tak-powinien Pan przeprosić Lidian za bezpodstawne zarzuty.
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2008-07-28 14:06
jak wykazALY SONDAZE JEDYNYM DZENTELMNEM W TYM KRAJU JEST TUSK I TO BY BYLO NA TYLE  ,P anu QWSIANKO TROCHE BRAKUJE ,A SZKODA BO TO CZLOWIEK B. INTELIGENTNY
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2008-07-28 14:46
kto ???Aaa pewnie Tusk . ..Sie wie ;-) Ale i naszemu pnu już nie martadelowemu ;-) też nic nie brakuje ...Pozdrawiam :-)  i zmykam,bo...pora obiadu :-(
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2008-07-28 19:11
mortadelowy jest bardzo inteligentny, inaczej w ogole bym nim sobie glowy nie zawracala ,tylko jest nie sympatyczny
Nadrzędny - Autor OWSIAN Dodany 2008-07-28 23:09
dla Pani mogę być ostatni ćwok

pozdrawiam nieserdecznie
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2008-07-29 07:17
nie jest pan ćwokiem, ale nawet wysoka inteligencja  i wiedza nie sagwarancja posiadania dobrych manier a tego panu brakuje ,obrazajac swoich rozmowco,nie osiagnie pan wiele ,nie przyciagnie pan ludzi do swoich pomyslow pozdrowienia od pana sa faktyczie nieserdeczne
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / POST DO SKASOWANIA (6728 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill