www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / sanatorium (9499 - wyświetleń)
- Autor Barbara Mycko Dodany 2008-08-22 17:41
byłam u lekarza 1 kontaktu  z prośbą by wypełnił wniosek do sanatorium i owszem zrobił to tylko cały czas mnie nurtuje pytanie dlaczego nie wypełnił rubryk  w jakiej części polski ma być leczenie tzn góry  niziny itd i nie zaznaczył czy sanatorium czy szpital sanatoryjny czy jeszcze coś innego
jak zasugerowałam pewną miejscowość i ośrodek odparł że on nie może wpisać gdzie bo o tym decyduje nfz czy to prawda??
Nadrzędny - Autor legrad Dodany 2008-08-23 16:24
Zasugerować można, ja uważam,że nawet trzeba. Ostatnio moja  sugestia została przyjęta przez komisję NFZ, chciałem Ciechocinek, dostałem.
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-08-23 17:37
lekarz twierdzi że nie może więc na wniosku nic nie  napisał oprócz schorzenia i wyniku badań
Nadrzędny - Autor legrad Dodany 2008-08-24 17:36
Jest wyjście- zmień lekarza.
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-08-24 20:04
z powodu wniosku nie będe zmieniać lekarza nie widze takiej potrzeby najwyżej pojade tam gdzie nfz mi da a  do tego ośrodka mogę jechaać z pcpru o ile dostane dofinansowanie
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2008-09-11 13:16
dzisiaj dostałam odpowiedź z nfz że zostałam wpisana na listę oczekujących  czas oczekiwania na sanatorium wynosi około 8 miesięcy
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2008-09-11 16:13
Baśka gratuluję Ci ogromnie....:-))))))))))))
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2008-09-11 16:17
dziękuję zobaczymy co teraz będzie i zastanawiam się jak to pogodzić bo nie znam jeszze terminu a chciałabym pokechać na turnus  wziełabym w styczniu lub lutym  wniosek i wypełniła ale jak podam jakiś termin a okaże się że potem przyjdzie mi sanatorium
mam pytanie czy mogłabym zmienić wtedy termin sanatorium??
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2008-09-11 16:32
Owszem podobno zmieniają ale ja bym poczekała do stycznia.... Basiu nigdy nie zmieniałam terminu. po szpitalnie jakoś się terminy nie nakładały a teraz jadę raz w roku raz z NFZ a raz na turnus
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2008-09-11 17:39
ja czekam na termin  miejsce w sanatorium ale chce też na turnus złożyć i obawiam się że nałożą mi się terminy
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2008-09-11 18:08
Wiem o co Ci chodzi..... Tak miałam jak złożyłam wnosek o turnus i trafiłam do szpitala zanim rozpatrzyli ten wniosek.....szpital dał skierowanie do sanatorium i wtedy też sie bałam nałożenia terminów ale jakoś sama to nakręciłam.....nie zmieniałam w NFZ bo tam dali szybko (po szpitalu dają bardzo szybko) a turnus sama wybieram daty i miejsce...dlatego mogłam nie odmawiać
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-09-11 18:25
złoże wniosek w styczniu lub w lutym zobaczymy kiedy będą wnioski w pfron i podam np  wrzesień to jeszcze nie zima a już może będę po sanatorium możęśe uda
ja nie będę miała poszpitalnego bo mam stan przewlekły
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2008-09-11 18:37
zycze ci zeby sie ulozylo po twojej mysli
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2008-09-12 13:19
DZIĘKUJĘ ZOBACZYMY CO SIĘ DA ZROBIĆ
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / sanatorium (9499 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill