www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Szukam chętnej na wspólną wycieczkę (3539 - wyświetleń)
- Autor kriso Dodany 2008-08-24 13:21
Witam,

Ponieważ większość moich znajomych, albo już była, albo się nie wybiera w tym roku na wakacje, szukam współtowarzyszki na wakacyjny wyjazd.
Nie mam sprecyzowanego kraju, ale ponieważ zamierzam wyjechać w terminie październik - listopad (w zależności od tego jak dostanę urlop) to trzeba chyba uciekać do ciepłych krajów na południe. Oczywiście wszystko jest do dogadania.
Mam 34 lata. Jestem osobą niepełnosprawną, ale całkowicie samodzielną. Bardzo lubię poznawać nowe miejsca, a we dwoje zawsze raźniej :-))). Preferuję aktywny wypoczynek tzn.  nie chciałbym spędzić dwóch tygodni leżąc na plaży, ale nie traktuję też wyjazdu jak wyścigu i "zaliczania" po kolei wszystkich możliwych zabytków. Chodzi o to żeby miło i przyjemnie spędzić urlop. Jeśli jesteś zainteresowana, masz czas, poczucie humoru, nie boisz się ryzyka (w końcu jeszcze się nie znamy), to nie zwlekaj i pisz: kriso13@o2.pl.  
Nadrzędny Autor kciuki Dodany 2008-11-28 22:48
Hej Podróżniczko...Witaj...dopiero dziś TU się zalogowałam,mam prawie 60 lat ale kocham wycieczki i poznawanie nowych miejsc i serce mam młode......niestety urlop mam już od dziś i też nie znalazłam wśród znajomych i przyjaciół chętnych np:na wycieczkę typu"las minute"..do Egiptu ...lub na koniec świata...:-))Byłam z Przyjaciółką i Palotynami w ZIEMI ŚWIĘTEJ W PAŹDZIERNIKU... ale to było b drogie przedsięwzięcie...chciałabym DUUUUŻO I TANIO...zwiedzić...nie znam niestety.. j angielskiego i dlatego boję się wyjeżdżać sama ..czy nawet z biurem podróży...bo dobrze by mieć kogoś kto zna jakiś język..mnie uczono jeszcze j rosyjskiego..i ze znanych powodów nie znam go za dobrze..a zresztą...przyznaję próbowałam się uczyć i ang i włoskiego..ale z mizernym skutkiem..widać brak mi zdolności poligloty...napisz czy znalazłaś chętnego i gdzie byłaś???bo pwnie już BYŁAŚ...!!!POZDRAWIAM
Nadrzędny Autor kciuki Dodany 2008-11-29 08:52
Ech i jeszcze na wypadek...gdybyś jednak miała trochę urlopu i chciała pojechać choć na parę dni np na Chorwację...dodam ,że jestem również osobą niepełnosprawną (legitymacja PZN)ale bardzo samodzielną(ostatnio bez przewodnika wybrałam się nad morze) i tylko pech...przypadkowe rozbicie okularów wpędził mnie w kłopoty..tzn podróż w złą stronę...ale i tak było wesoło i ciekawie..pozdrawiam i liczę na odpowiedź
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Szukam chętnej na wspólną wycieczkę (3539 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill