www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / rozwod osoby niepełnosprawnej (4174 - wyświetleń)
- Autor joanna pomorze Dodany 2008-09-04 20:51
jestem w trakcie rozwodu mamy mieszkanie które mąż chce sprzedać aby przeprowadzić podział majątku ja wolałabym zostać na tym mieszkaniu i spłacić mu jego połowę ale on się nie zgadza i chce sprzedaży czy muszę się na to zgodzić będę wdzięczna za każdą odpowiedź pozdrawiam
Nadrzędny - Autor magdan10 Dodany 2008-09-06 20:49
Nie musisz się zgadzać. Powiedź na sprawie, że chce zostać w mieszkaniu i go spłacić.
Nadrzędny - Autor joanna pomorze Dodany 2008-09-07 11:55
dziękuję za odpowiedź ale czy w pozwie musiałam napisać o podział majątku  bo tego nie zrobiłam a jeżeli musiałam to czy jeszcze mogę dodać wniosek do pozwu i ile mam czasu na spłacenie męża bo obecnie jestem osobą bezrobotną chociaż szukam pracy i myślę że znajdę bez tego nie dostanę pożyczki na hipotekę .Mam nadzieję że sąd będzie miał na względzie że jestem osobą niepełnosprawną i przy mnie zostają dzieci .W każdym bądź razie dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam
Nadrzędny - Autor magdan10 Dodany 2008-09-07 12:25
Ja akurat o podział majątku nie pisałam, bo nie było co dzielić.

Ale na sprawie przedstaw swoje stanowisko. Nie wiem czy masz adwokata, ale może idź po poradę do jakiegoś prawnika. Np. w Słupsku przy Głosie Pomorza przyjmuje bezpłatnie prawnik, tylko trzeba się wcześniej umówić. Albo poszukaj biura porad obywatelskich, tam też pzyjmują prawnicy bezpłatnie. Tutaj na tej stronie znajdziesz adresy: http://bazy.ngo.pl/search/wyniki.asp?wyniki=1&szukanie=zaawans1&kryt_typ_instyt_multi=73&baza=10

Powodzenia Joasiu.
Nadrzędny - Autor joanna pomorze Dodany 2008-09-07 19:04
bardzo dziekuję napewno skorzystam z rady tobie również zyczę wszystkiego dobrego pozdrawiam
Nadrzędny Autor Epik Dodany 2008-09-24 11:42
Nie wiem czy nie za późno piszę na ten temat, ale tak jak napisała magdan10 jest w Słupsku Biuro Porad Obywatelskich. Znajduje się na ul. Sienkiewicza 21 tel./fax 059 842 22 55. Przyjmują interesantów w godz. 10.00 - 14.00. Chyba w poniedziałki i środy albo... od poniedziałku do środy... Najlepiej zadzwonić i się upewnić. Można tez do nich mailnąć: spbo@free.ngo.pl Pozdrawiam - Epik
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / rozwod osoby niepełnosprawnej (4174 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill