www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / zakup wózka elektrycznego (3304 - wyświetleń)
- Autor ausia Dodany 2008-09-29 18:21
chciałam zasięgnąć informacji na temat dobrego elektrycznego wózka (najlepiej terenowego),dla syna (wózek jak dla osoby dorosłej)chciałam zakupić optimusa 2 niestety dofinansowanie PFRON jest dość mała razem z moją dopłatą koszt wózka mógłby wynosić do 15,000,00 zł.Bardzo proszę o poradę.
Nadrzędny - Autor Lechita1922 Dodany 2008-10-15 13:57
Do 15 tys. zł można kupić naprawdę fajny wózek.

Ja mogę  poradzić by zgłosiła się Pani do firm, które mają w ofercie wózki firmy Vermeiren, Invacare, Meyra. Z firm, które znam proponuję: Pofam - Poznań, Akson, AluRehab, Rehamobil. Te firmy chyba budzą największe zaufanie na polskim rynku.

Pozdrawiam
Nadrzędny Autor ausia Dodany 2008-10-16 18:55
bardzo dziękuje za poradę znalazłam sklep ORTOMEDICA który ma rewelacyjne ceny w porównaniu do innych sklepów pozatym zasięgłam opini osób które zakupywały tam różne sprzęty (również wózki)i polecają ten sklep jako bardzo uczciwy i wywiązujący się z umów i innych zobowiązań.Po moich wysiłkach udało mi się zdobyć dodatkowe finanse i zakupiłam wózek który był marzeniem mojego syna czyli OPTIMUS 2.Polecam ten sklep.
Nadrzędny Autor piotr12 Dodany 2009-01-28 23:34
Drogi "ausia" ,od 8 lat zajmuje sie sprzedaza skuterow elektrycznych na terenie calej europy. Moja oferte w wiekszym procencie stanowia wozki "Shoprider" ,firma znana na rynku od 20 lat. Z pelnym przekonaniem moge taki skuter polecic. W mojej ofercie przewazaja skutery uzywane lub kilku miesieczne, wiec jakosc ich jest wciaz wyzsza niz awaryjnosc. Nie ukrywam ,ze boli fakt iz w Polsce wciaz bardzo malo ich sie sprzedaje. Glownie z przyczyn materialnych. Moge tylko dodac ,ze oferuje dla moich klientow skuter zastepczy na czas awaryjnosci, jednak przez 8lat tylko raz zaistniala potrzeba zastosowania tych srodkow ,na dodatek nie z przyczyn awaryjnosci lub zurzycia sprzetu tylko z powodu zlego uzytkowania sprzetu lub zlego ladowania baterii. Goraco informuje ,iz bede dostepny w Polsce w najblizszy poniedzialek -siedziba w Poznaniu lub Lodzi i z przyjemnoscia doradze jakis egzemplarz. za cene do 5.500tys.zl Prosze czuc sie swobodnie kierujac wszelkie pytania na maila kfpoparowscy@wp.pl Odpisze na kazdego maila. Pozdrowienia.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / zakup wózka elektrycznego (3304 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill