www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / Nie narzekajmy na zerowe świadczenia dla naszych dzieci (4178 - wyświetleń)
- Autor lucash78 Dodany 2008-10-08 10:38
Mam dziecko niepełnosprawne i 150zł zasiłku żona nie może pracować, jest bardzo ciężko, może zamiast narzekać spamujmy codziennie po jednym liście przypominającym o tym problemie:

Kancelaria Prezesa Rady Ministrów
e-mail: infoobywatel@kprm.gov.pl
przeznaczony do przesyłania wszelkich pytań, sugestii i propozycji od obywateli
Nadrzędny - Autor magdan10 Dodany 2008-10-08 10:48
Proponuję przyłącz się do akcji na forum "Razem możemy więcej, Zmieniamy absurdalną rzeczywistość niepełnosprawnych dzieci i ich rodziców." http://forum.razem-mozemy-wiecej.com.pl/
Nadrzędny - Autor lucash78 Dodany 2008-10-08 12:36
Zalogowałem się, petycje też podpisałem ale co więcej można zrobić...
Nadrzędny - Autor magdan10 Dodany 2008-10-08 12:51
Czekać cierpliwie.
Jestem na bieżąco w temacie.

Dziewczyny próbują teraz dostać się do premiera z petycją i podpisami, które zbierane są w całej Polsce.
O akcji jest już dosyć głośno, było już kilka reportaży radiowych, telewizyjnych i prasowych.
Ja jestem dobrej myśli, bo musi być lepiej. Bo teraz to tragedia.
Nadrzędny - Autor lucash78 Dodany 2008-10-08 13:50
Gorzej to byc nie może...
Nadrzędny Autor czeslawa grulich Dodany 2008-10-15 08:31
Gorzej być nie może - może być już tylko lepiej a to przez walke nas rodziców. Od trzech lat walcze o pomoc socjajną dla rodzin opiekującymi sie niepełnosprawnymi dziećmi. Sama mam dziecko niepełnosprawne jeżeli moge coś podpowiedzieć idżcie do posłów w swoim rejonie, niech ida interpelacje poselskie oświadczenia z mównicy sejmowej,programy telewizyjne tj. Uwaga, Celownik, TVN24, Polsat Wydarzenia, artykuły prasowe jedynie dzięki jak największemu nagłosnieniu możemy wygrać. Nasze dzieci potrzebują wysokospecjalistycznej opieki medycznej, sprzętu rehabilitacyjnego.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / Nie narzekajmy na zerowe świadczenia dla naszych dzieci (4178 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill