www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / świadczenie pielęgnacyjne (2318 - wyświetleń)
- Autor binia Dodany 2006-09-13 19:28
Witam!!!!!!!!Tydzień temu stawałam z dzieckiem na komisję(ma padaczkę,skoliozę,depresję) dostała zasiłaek pielęgnacyjny,lecz od kiedy powstały komisje,ja pobierałam świadczenie pielęgnacyjne.Mam pytanie czy odwoływać się do wojewódzkiej komisji(mam jeszcze 7 dni).W orzeczeniu zabrakło mi punktu konieczność stałej lub długotrwałej poieki lub pomocy innej osoby w związku ze znacznie ograniczoną możliwością samodzielnej opieki.I o ten punkt głównie chodzi.Dla mnie jest to bardzo ważne ,gdyż mam 2 dzieci i był to jedyny dochód nasz(mąż niedawno zmarł i nie mamy renty rodzinnej).Jakie mam szanse otrzymania z powrotem tego świadczenia?Czy ktoś może mi pomóc jak napisać takie odwołanie i co w nim ująć?
Będę ogromnie wdzięczna jeżeli ktoś mi pomoże.
Nadrzędny Autor sylwester49 Dodany 2006-09-15 17:19
Ja miałem taki sam problem w tym roku,z moim niepełnosprawnym synem komisja tak samo omineła ten punkt po złożeniu odwołania w ciągu 2 tygodni,ta sama komisja lekarska sprostowała swoją omyłkie i przyznała mi rację i przywróciła ten punkt,trzeba się jak najszybciej odwołać od tej decyzji,życzę powodzenia.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / świadczenie pielęgnacyjne (2318 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill