www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Poszukuje łóżka rehabilitacyjnego (2269 - wyświetleń)
- Autor elzbieta Dodany 2008-11-27 00:47
Bedę miała operację wstawienia endoprotezy  i poszukuję łóżka do wypożyczenia na jakieś 2 miesiące. Mieszkam w Lublinie. Może ktoś wie gdzie jest w okolicy wypożyczalnia takiego sprzętu.?
Nadrzędny - Autor renatawanke Dodany 2008-11-27 07:57 Zmieniony 2008-11-27 08:05
Witaj   Elzbieto  - sprawdz,  może  masz  w pobliżu  sklep  rehabilitacyjny  może  uda    CI  sie  wypożyczyc  ,również  mam  enda ale nie leżałam  tylko  do usunięcia   drenów  a  potem  stawiają  ,życzę  powodzenia  i  pozdrawiam .
Nadrzędny Autor elzbieta Dodany 2008-11-27 09:04
Bardzo dziękuje za podpowiedź, ja też myślę, że nie będę leżeć cały czas ale mówią, że lepiej spać na wyższym żeby na początku  nie zginać stawów za bardzo.Sama nie wiem jak to bęszie na razie się bardzo boje. Jeszcze raz dzięki. Pozdrawiam.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Poszukuje łóżka rehabilitacyjnego (2269 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill