www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / sanatorium(?) (2700 - wyświetleń)
- Autor fadusia Dodany 2008-12-16 14:28
a więc tak. czy mógłby mi ktoś podpowiedzieć bo moja córeczka trzyletnia nie słyszy na jedno ucho wogóle. Słyszałam że można jej załatwić jakieś sanatorium(?) czy wyjazd gdzieś na wakacje. Ale kompletnie nie wiem jak i gdzie. I czy wogóle jej da się coś załatwić. Proszę o podpowiedź.
Nadrzędny Autor magdan10 Dodany 2008-12-17 09:44
Skierowanie na sanatorium wypisuje lekarz. Możesz starać się też o turnus rehabilitacyjny, a dofinansowanie możesz otrzymać z PCPR.

Proponuję Ci skontaktować się z jakąś organizacją np. z polskim związkiem głuchych czy jakąś fundacją zajmującą  się niepełnosprawnymi.

Właśnie znalazłam Fundacja TP SA, mają program "Dźwięki marzeń" http://www.fgtp.pl/program.php?catID=151&pageID=3016 - poczytaj sobie i skontaktuj się z nimi. Samo sanatorium sprawy nie załatwi, postaraj się znaleść taką drogę by Twoja córeczka była rehabilitowana przez cały rok. Poszukaj np. logopedy w swojej okolicy czy innych zajęć terapeutycznych.

Powodzenia.
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2008-12-17 17:01
fadusia weź skierowanie do poradni PZG a tam oni sami organizują wszelkiego rodzaju terapie wyjazdy sanatoria. Jak masz więcej pytań pisz na priv. Odpowiem napewno.
Powodzenia Ella
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / sanatorium(?) (2700 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill