www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / proteza (7179 - wyświetleń)
- Autor adam1984 Dodany 2008-12-25 12:16
wielcy panowie technicy z pro-bionic'i zrobili mi proteze nogi podudzia lewego i wszystko było by super gdyby można było w niej zrobić więcej niż dziesięć kroków poprostu ich proteza to szajs a oni sami są złodziejami bo jak inaczej można nazwać ludzi którzy biorą od człowieka 3500 tysiąca na proteze nogi która w rezultacie jest całkowitym dziadostwem? poprwaki jakie im zgłaszałem do wykonania w ich protezie wykonywali przez rok a ja jak nie pełnosprawna  sierota liczyłem że wszystko będzi dobrze ale dobrze nie było wkońcu kazałem im oddać pieniądze oczywiście nie oddali. jeśli są tacy wspaniali to dlaczego proteza wykonana przez techników pro-bionic'i nadaje się na smieci? po blisko dwuch latach ich proteza stoi u mnie w domu wogóle nie noszona bo nieda się w tym chodzić ale ja mam już drugą proteze wykonaną przez prawdziwych fachowców KAŁURZNYCH z gdańska szczerze wszystkim polecam jedźci do gdaniska a bracia KAŁURZNI napewno was nie zawiodą za to pro-bionica to zwykli złodzieje dybiący na czyimś
nieszczęściu 'TO DZĘKI TALAROM KTÓRE IM KIESZENIE WYPEŁNIAJOM NIECH TRZYMAJĄ JE MOCNO BO IM POWYPADAJOM'
Nadrzędny - Autor Aga01 Dodany 2009-02-21 10:51
w Szczecinie jest firma ORTOFACH,która rowniez was nie zawiedzie,wejdzcie na strone www.siegnijpopomoc.pl
Nadrzędny - Autor Bogusia853 Dodany 2009-02-21 14:59
Czy mi sie w oczach powiela?Wszędzie gdzie wejde ten sam post,a moze to coś z moim kompem?
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2009-02-21 16:03
to nie wina kompa a autpra :-)
Nadrzędny - Autor Traper50 Dodany 2009-03-03 14:02
Adamie ! Sprawa nie jest przegrana. Nie będzie przereklamowana pro-bionica krzywdzić niepełnosprawnych. Napisz
do rzecznika praw pacjenta w Katowicach mkukawska@nfz-katowice.pl z prośbą o pomoc w odzyskaniu zagrabionej kasy.
Jest już tyle skarg na niegodziwą działalność firmy, że czas położyć temu kres.
I napisz do mnie - marianw-50@o2.pl

Pozdrawiam
Marian - Traper
Nadrzędny Autor wojciechowskim Dodany 2009-03-10 16:23
Ja również miałem protezę podudzia marki BIONIKA.Nic dodać nic ujmować nie trzeba opini  Małe pytanie kto wreście zrobi porządek z tymi naciągaczami.Serdecznie pozdrawiam dziennikarzy Dziennika Zachodniego bo to oni reklamowali w gazecie super talent właściela.Na szczęście udało mi się wyrwać zlecenie nfz i oddać to dziadostwo.
Nadrzędny Autor protzz41 Dodany 2015-11-09 12:46
Proteza podudzia: http://ortopartner.pl/proteza-podudzia,24,pl.html

Protezy podudzia wykonywane są w oparciu o indywidualny odlew gipsowy z możliwością zastosowania komfortowych liner’ów przeznaczonych do kikutów podudzia. Kilka systemów mocowania liner’a w protezie: system z zamkiem i pinem lub system podciśnieniowy z kapą kolanową oraz rzadziej stosowany system z wykorzystaniem pończoszek i miękkiego wkładu pedilenowego.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / proteza (7179 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill