www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / szukam inf. o dofinan.osób niepełnosprawnych pracujących (1802 - wyświetleń)
- Autor liliana Dodany 2006-10-05 10:25
witam
pracuję w sklepie spożywczym od miesiąca w mojej miejscowości, pracę mam lekką i nie wymagającą wysiłku.
choruję na śródmiąższowe włóknienie płuc, mam 2 stopień niepełnosprawności ( 07-S) i przyznaną rentę. w poprzedniej pracy szef dostał dofinansowanie na mnie ale nic mi o tym nie powiedział chociaż bardzo mu zależało żeby przyjąć do pracy osobę z 2 grupą. niestety musiałam zrezygnować z tej posady ponieważ szefowa paliła i pogorszył się mój stan zdrowia.
w obecnej pracy jestem zatrudniona na cały etat, moje wynagrodzenie to 650.00 zł brutto.
jeśli to możliwe proszę i informacje: gdzie mam się zgłosić i jakie formularze wypełnić, jakie dokumenty muszę zgromadzić.
dziękuję
Nadrzędny Autor Centrum INTEGRACJA Dodany 2006-10-05 15:17
Wszyskie sprawy dotyczące dofinansowania do składek ZUS, do wynagrodzenia osoby niepełnosprawnej itp. załatwia pracodawca .
Informacje o uprawnieniach pracodawców zatrudniających osoby niepełnosprawne można znaleźć w publikacji " ABC dla niepełnosprawnego pracownika i pracodawcy"
http://www.niepelnosprawni.info/ledge/x/5418
Informacje o dofinansowaniach do wynagrodzeń osób niepełnosprawnych można uzyskac także na stronie Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych- SOD
http://www.pfron.org.pl/zwi/zwi.nsf/graph?OpenFrameset
lub w ogólnopolskiej infolinii
0800 533 335
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / szukam inf. o dofinan.osób niepełnosprawnych pracujących (1802 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999-2008 Markus Wichitill