www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / Dofinansowanie komputera (Strona 2) (39095 - wyświetleń)
1 2 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor czapka5 Dodany 2009-07-26 12:52
Tu masz rację, andrzej1964... W każdym razie jak można składać wnioski na dofinansowania czegokolwiek to trzeba korzystać i próbować....
Nadrzędny Autor andrzej1964 Dodany 2009-07-26 13:50
Szkoda tylo, że trzeba czekać tak długo, aż rok, przez ten czas, to komputer może stracić na wartości, ale myślę, ze chyba nie. Trzeba sobie na zapas wybierać dobór sprzętu
Nadrzędny - Autor eligiusz Dodany 2009-07-26 14:49
Chłopyś,Hola! Hola   Nie bądż za mądry i nie rób łamigłowki z komputera dla starszych osób.Nie tylko dla nich "klikanie" bo jak Ty będziesz po 70 tce to nawet nie klikniesz.Trochę szacunku dla starszych.
Nadrzędny - Autor andrzej1964 Dodany 2009-07-26 15:25
Ja znam starszych ludzi z gg, że też umieją się posługiwac komputerami, może nie tak extra, ale umieją. Jak najbardziej mam szacunek do starszych ludzi, może nawet większy niż to sobie wyobrażasz, w każdy razie większy niż na niektórych komentarzach na portalach, ale to mniejsza o to. Nawet ich nie ciągnie do komputera, od tego trzeba zacząć, a ja sam nie mam cierpliwości do nauki, aby kogoś uczyć.
Ja sam pewnie nieiwele więcej wiem od niejednego z was. To, że tak określiłem starszych ludzi, nie oznacza, że kompletny brak szacunku./ Sam wiem, jak uczyłem się na komputerze, wiec o czym tu dyskutować?
Nadrzędny - Autor eligiusz Dodany 2009-07-26 19:13
Diękuję za grzeczność.Pozdrawiam
Nadrzędny Autor dobrosia Dodany 2009-07-27 16:27
A myslalam,ze juz sie dzis nie usmiechne.HA HA HA
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / Dofinansowanie komputera (Strona 2) (39095 - wyświetleń)
1 2 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill