www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Witam szukam informacji o ośrodku"Radość" w Ustce (17257 - wyświetleń)
- Autor delfinka101 Dodany 2009-02-03 10:45
Tak jak w temacie.Szukam informacji o tym ośrodku ale najlepiej osób które były tam w czerwcu kiedy jest juz ładnie.Jedzimy na turnus z synkiem 7 letnim z chorobą płuc.Klimat wiec raczej będzie mu służył.Chodzi mi raczej o informacje jakie jedzenie, czy sa ręczniki w pokoju i co ma na wyposazeniu pokój, wiem,ze napewno łazienkę bo to był warunek ze jedziemy..własna łązienka w pokoju.Z góry dziękuję za informację
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2009-02-03 13:57
Standardem są już ręczniki i radio ,ale prysznic i TV- pamiętam ,że nie . Pewnie to się już zmieniło i prysznic jest już w każdym pokoju .Ja byłem w nim ho,ho,ho ,a może i dawniej ...:-) .  Co do jedzenia ? to jest to odczucie dość indywidualne . W ośrodku była winda i lepiej ,milej się mieszka w pokojach od strony południa (słoneczna ,jasna i ciepła strona , północna zaś ,od morza :wietrzna i w dni niepogody - czego nie życzę  - ciemno i wilgotno ) . W ośrodku jest winda ,blisko promenada i plaża : W czasie mojej bytności w tym ośrodku plaza była płatna ,przez co strzeżona ,ale wąska . W pełni sezonu był problem z wolnym miejscem na niej . To nie to co w Dźwirzynie ,ale fajnie :-) . Pewnie inni forumowicze pełniej opiszą swoje wrażenia z ośrodka . Pozdrawiam :-)
Nadrzędny - Autor delfinka101 Dodany 2009-02-03 15:11
Mam nadzieję,że bedzie fajnie bo jadę z synkiem na turnus od 16 do 29 czerwca..kiedyś bedac w Łebie opowiadała mi jedna mama,ze dla dzieci to fajnie w tej radosci ale dla osob starszych czy z problemami w poruszaniu to juz nie tak fajnie..zachwalała jedzenie i chciałabym wiedziec czy to prawda..
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2009-02-03 15:35
" Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma " . A żeby to stwierdzenie sprawdzić ,trzeba jechać i zobaczyć . Musi być dobrze ,choćby ze względu na wspaniałe towarzystwo . Łebę pamiętam ,bo to był mój pierwsze wczasy :-) ... pod namiotem :-( . Mieszkaliśmy na alei Brzozowej  ...Choć mogę się mylić ,bo to dawne czasy . Wiem ,że kończyła się droga i zaczynał się las ... Ale to już może na inne wspominki ;-) . Pozdrawiam :-) .
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-02-05 19:09
Witaj. opinię o sanatorium "Radość" w Ustce opisałam w Opiniach o sanatoriach.......... - raking. Tam proszę szukać mego postu. Nie polecam tego sanatorium nikomu. Sama też bym już nie chciała tam sie znaleźć mimo że znajduje się tuż przy plaży niedaleko portu. Ciekwe położenie nic poza tym.
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2009-02-20 13:33
Ellu ??? A co z ciekawą grafiką ( porcelanowo-szklaną ) na ścianie frontowej . Mnie się podobała  . Może inaczej ,skupiała na sobie wzrok przechodzących turystów i mój . Troszkę tych talerzy jest wtopionych w beton ;-) . Czy jest jeszcze ?
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-02-20 18:13
Amalian jest wszystko....i te skorupy wtopione i wygląd budynku estetyczny ale pokój......ech szkoda gadać.... jak nie światło wysiadało to z kolei ogrzewanie... Byłam tam z PFRON i z powodu swojej "biedy" (tak takich nazywano) nie dostałam pilota do telewizora bo kosztował aż 10.- za cały pobyt.Dopiero jak pysknęłam i pokazałam banknot dano mi pilota. Wstęp do kawiarenki w budynku na dzień dobry był też płatny.....Zero rozrywki.... Tylko ta piękna plaża i te łabędzie i wogóle cudony port i mollo w porcie... Byłam tam zimą więc wypady były kiepskie bo o 15ej już ciemno się robiło
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2009-02-20 20:39
Zdecydowanie nie polecałbym pokoi od północy (morza ) . Nawet w lecie ,przy mniej pogodnych dniach było zimno . Oszczędzają tam również na żarówkach ( małej mocy )w pokojach jest ciemno ( od strony morza ) . Wtedy to nam nie przeszkadzało ,ale teraz ... gdzie pierwszym organem który może stanąć ;-) - to serce :-( . Z trzech rzeczy na ' P ' zostało nam tylko : przechodzenie - po - pasach ;-)  . Z odrobiną adrenaliny ... na czerwonym świetle ;-)) . Pozdrawiam :-) .
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-02-21 19:52
:-):-):-)
Nadrzędny Autor delfinka101 Dodany 2009-02-27 22:11
Hmm...gdzies czytałam o grzybach na scianie i bardzo nerwowo zareagowałam ..Zadzwoniłam do sanatorium i zapytałam czy to prawda.Zarezerwowałam pokój od drugiej strony a nie od morza.Jedziemy w czerwcu i liczymy na słoneczną pogode..Chemy popłynąć też promem koszt dla mnie i dzieckoa około 240 zł moze jakieś zniżki dla dziecka niepelnosprawnego będą.Jak wrócimy to wszytko opiszemy.Jak będzie  syf..to zgłosimy to w PFROn i zrobimy to pisemnie.Co do plazy ..zachęciło mnei właśnie połozenie ośrodka..plazą i centrum miasta..Oby jedzenie było smaczne i czysto podane..bo bedzie źle..jestem nerwusem - skorpionem:) więc niemiłe Panie z Radości niech się mają na baczności hihihihii
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-03-02 18:25
Delfinka zdaj potem relację nie tylko do pań w recepcji ale i doktorków.Jedzonko byo owszem takie sobie a do kawiarenki żeby wejść na dzień dobry sie płaciło.Ja już tam się chyba nigdy nie wybiorę. No chyba że mnie PFRON tam wyśle. Było gorzej niż źle :-(
Nadrzędny Autor delfinka101 Dodany 2009-03-10 13:42
Jestem bardzo ciekawa jak to będzie.Uprzedziłam w Ustce PAnia ,która nam robiła rezerwacje,że grzyb na scianie, brudne pokoje albo brudne talerze zostana zgłoszone , gdyz mam ankiete z PFRON-u co do tego ośrodka.Wiem,ze pokoj dostaniemy ładniejszy ale inne pokoje tez bedziemy oglądac:)
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-03-10 17:38
Obyś była zadowolona delfinko. Wiedz tylko,że dla nich PFRON nic nie znaczy poza tym że dosłyłają kuracjuszy nie mających grosza w kieszeni. Czułam sie wtedy strasznie jak poprosiłam o pilota do TV a pani powiedziała że to kosztuje aż 10.- na 2 tyg.Wybrałam setę i spytałam jej czy starczy... nawet nie przeprosiła.....
Nadrzędny Autor delfinka101 Dodany 2010-02-21 17:12
Jakos dużo czasu zeszł,syn często choruje ale weszłam aby opisac to co się zdarzyło w Ustce.Kiedy dojechaliśmy okazało się,ze ktos sprzedał 2 x ten sam pokoj i niebyło miejsca dla nas.Ponieważ tamci przyjechali prędzej oni dostali pokój.Myślicie ze byłam zła?? Byłam wściekla a pielęgniarke zjecham równo bo ona chciała wcisnac nas do pokoju na ostatnim piętrze bez balkonu z małym okrągłym okienkiem i bez łazienki..O nie ten numer im nie przeszedł.Byliśmyz akwaterowani w apartamencie na parterze.Oczywiscie bez dopłaty.
Pokój więc ladny, reczniki  duże i wymieniane kiedy tylko chciałam.Piękna słonczna pogoda,dobre jedzenie ,bardzo miłe Panie z obsługi; sprzatajace , podające  posiłki, panie od rehabilitacji miłe i uczynne.Wszystko super i powiem Wam; w tym roku tez chce tam jechac .Cena niska i ta piękna plaża..syn z ośrodka w samych galotkach wybiegał wykąpac się w morzu ..Przedewsytkim co mi się podobało; super zabiegi i duży ich wybór.Dla syna podłaczyli specjalnie nowa wanne do hydromasarzu i na czas turnusu tylko syn z niej korzystał i..ja.Mi tez pozwolili korzystac z zabiegów.Jestem zadowolona z Radosci.Mysle ze to dlatego ze my wiecej czasu spedzalismy na plazy.Gdyby byla brzydka pogoda, to dziecko nudziłoby sie tam jak mops bo dla dzieci nic niema..tej sali zabaw tez nie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Witam szukam informacji o ośrodku"Radość" w Ustce (17257 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill