www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Zasiłek (Strona 5) (135840 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor Anianynek Dodany 2009-06-30 09:24
Proszę moderatora o usunięcie posta z moim adresem emailowym bo sama nie potrafie.dziękuje.
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2009-06-30 10:59
Moderator się tym generalnie nie zajmuje. Wyedytuj post ponownie i dokonaj zmiany w treści czyli usuń podany adres. Post może zostać.
Nadrzędny Autor GOCHA1980 Dodany 2009-06-30 11:08
posta mozna edytowac tylko iles godzin po napisaniu pozniej juz sie nie da
Nadrzędny - Autor Anianynek Dodany 2009-06-30 11:10
No wLaśnie nie można go edytować ponownie bo pisze ze to bład
Nadrzędny - Autor Anianynek Dodany 2009-06-30 11:11
Administrator nie może go usunąć???
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-06-30 14:39
To ja mam inne pytanie właśnie z e mail.

CO ADMINISTRATOR MOŻE? Już od roku borykam się z problemem e mail. Stary którym się rejestrowałam już dawno nie istnieje. Padł mi przy awarii komputera. Nowego nikt nie chce przyjąć. Co gorsza od roku nie dostałam ani jednej odpowiedzi w/w sprawie. No cóż dla mnie wsio rybka. Ale to jest nieuczciwe

Aniu po jakimś czasie wszyscy o nim zapomną. Jest tylko jeden warunek. Pozostaw go w kąciku i już nie wracaj do tej sprawy.
Nadrzędny Autor Boginka Dodany 2009-06-30 16:14

> CO ADMINISTRATOR MOŻE?


Chodzi o to, że masz problem ze zmianą adresu e-mail dla tego forum (bo tylko w tym zakresie miałoby sens pytanie o administrację)? Zmiany adresu przypisaego do swojego pseudonimu dokonujesz sama: Twoj profil-->email. Jeżeli adres wpiszesz poprawnie, zostanie na niego wysłana wiadomość z linkiem, dzięki któremu nowy adres zostanie aktywowany na forum.
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2009-06-30 16:16
Anianynek --> edytować posta można tylko przez godzinę. Tyle, że oprócz "Edytuj" jest też (obok) opcja "Usuń", która (jeżeli mnie pamięć nie myli) jest aktywna na stałe. W innym przypadku radzę administratorowi ułatwić życie i samodzielnie zgłosić swój post do moderacji (przycisk "Zgłoś")
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-06-30 17:29
Boginko otóż właśnie, że tego sama w żaden sposób nie mogę zrobić. Za każdym razem wraca stary. Dawno już zrezygnowałam z tej zmiany. szkoda słów i nerwów. Sprawdzałam teraz dalej jest. A kij z nim niech będzie sobie.złośliwość natury martwej :-(:-)
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2009-06-30 17:46
Właśnie to przetestowałam i działa jak naoliwione. Wpisujesz dwukrotnie swój nowy adres i klikasz "Zmień". Następnie przychodzi do Ciebie (na ten nowy adres) automatyczny mejl od forum z linkiem, w który trzeba wejść aby nowy adres się "aktywował" (wcześniej nadal widoczny będzie stary). Wiadomość aktywacyjna wygląda tak (kliknij)
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2009-06-30 18:01
Boginko dziękuję Ci za tę informację. Obiecuję że postaram się jeszcze raz to "kiedyś" zrobić. Nie dziś i napewno nie w teraz. Wszędzie dawno jest zmieniony tylko tu tyle czasu miałam problemy. A to mnie zniechęciło do reszty. Napewno Cię powiadomię jak mi się uda. Teraz nie chcę sobie dokładać kłopotów.

pozdrawiam cieplutko bo u nas parówka uffff :-))))))
Nadrzędny - Autor Anianynek Dodany 2009-06-30 18:04
Mam opcje odpowiedź ,edytuj i usuń .Nie mam zgłoś.Edytuj i usuń nie wchodzi za każdym razem pisze błąd.
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2009-06-30 18:07
Opcja "zgłoś" pojawi się pewnie, jeżeli nie jesteś zalogowana (normalnie swoich własnych postów się nie zgłasza, dlatego ja np.też nie mam w rej chwili takiej opcji przy swoim poście, chociaż mam ją np. przy Twoim)
Nadrzędny - Autor Anianynek Dodany 2009-06-30 18:29
niestety po wylogowaniu się nie mam już żadnych opcji
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2009-06-30 18:34
Zgłosić ten post z adresem e-mail do moderacji (w Twoim imieniu)?
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-06-30 18:53
Boginko jeśli to ma mi pomóc to ok. Ale publicznie nie chcę go podać. Miałam zastrzeżony :-( Tobie na priv moge podać
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2009-06-30 19:41
To było do Aninynek. :-)
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2009-06-30 19:49
Ok nie ma sprawy Boginko :-)
Nadrzędny - Autor Anianynek Dodany 2009-07-01 08:06
Jeżeli możesz to bardzo prosze.Sorry za zamieszanie.
Nadrzędny - Autor Anianynek Dodany 2009-07-20 14:43
dziękuję bardzo za usunięcie tego adresu !
Boginka można na Ciebie liczyć jeszcze raz dzięki!!!
Nadrzędny - Autor Anianynek Dodany 2009-07-20 14:54
poraz drugi odebrano mi zasiłek dla bezrobotnych!kazali mi przynieść zaświadczenie od lekarza i miałam napisane co najmniej w połowie wymiaru czasu pracy zdolna do pracy.Pracownik dał mi propozycję pracy a potem z uśmiechem na twarzy powiedział jest pani wyrejestrowana!!! Mam pismo od Wojewody że zasiłek ml się należy a mimo to pani dyrektor pozbawiła mnie go poraz drugi bo podobno ma takie prawo.Bezrobotny to taka osoba która jest zdolna do pracy tylko na pełny etat tak mi powiedziano
Nadrzędny - Autor pola01 Dodany 2009-07-20 15:52
A skąd w takim razie taka osoba ma wziąć ubezpieczenie?
Mnie już nic nie powinno dziwić, ale to jest normalnie powalające...
Nadrzędny - Autor Anianynek Dodany 2009-07-20 18:04
masz rację!wszystkie wizyty zaplanowane pół roku wcześniej przepadły!ale panią dyrektor nie obchodzi czy możesz się leczyć czy nie!tragedia!niezła pomoc dla bezrobotnych w dobie kryzysu?!
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-07-20 19:54
ANIA NIE OBRAZ SIE ALE TY SAMA POWODUJESZ ZE NIE DAJA CI ZASILKU
ZANOSISZ ROZNE ZASWIADCZENIA ZE NIE MOZESZ PRACOWAC A JEDNOCZESNIE DOMAGASZ SIE ZASILKU
W MOIM PRZYPADKU TO BYLO TAK
ZUS ZABRAL MI RENTE WIEC BEZ ZADNYCH ZASWIADCZEN POSZEDLEM DO UP I BEZ PROBLEMU DOSTALEM ZASILEK
Nadrzędny Autor pola01 Dodany 2009-07-21 08:18
Ale przecież jej kazali zanieść zaświadczenie, to co miała lewe przynieść?
To tylko udowadnia jakie to jest pełne sprzeczności: ZUS twierdzi, że jest zdrowa i zdolna do pracy, a lekarz twierdzi,  że jest niezdolna do całoetatowej. Jexden nie daje renty, drugi nie daje zgody na pracę. I w czym tu wina Ani i jakie wyjście z tego zawieszenia?
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2009-07-20 21:39
Normalnie pierwszy raz zgodzę się z Wilkołakiem, niemożebne:)

A gdzie jest, przepraszam, napisane, że każdy ma mieć zawsze ubezpieczenie znikąd....? Mają do niego prawo ci, którzy w żaden sposób nie są zdolni do samodzielnej egzystencji - i uwierzcie, absolutnie nie zawsze. Trzeba spełniać określone wymogi i to musi dotyczyć (poza wyjątkami) wszystkich, aby panował jako taki ład.
Chodząc do UP prezentuje się z góry postawę osoby, która chce zostać zatrudniona. Skoro nie chcesz - po co tam idziesz? Po ubezpieczenie...? To już dawno uznano za nadużycie i ja się z tym zgadzam w przypadku ludzi, którzy nie mają zamiaru nic zmienić w swoim życiu. Czy samo chodzenie do lekarzy coś u was zmienia...? Nie sądzę.
Nadrzędny - Autor pola01 Dodany 2009-07-21 08:15
Nie wiem skad ta liczba mnoga, ja akurat jestem zarejestrowana w PUP, bo szukam i chcę pracy, ale tylko na pół etatu, bo tylko tyle jestem w stanie wytrzymać, a nie moje fanaberie.
Więc nie pisz jak zwykle bzdur i nie dopowiadaj, że ubezpieczenie za nic i że nie chcę nic zmieniać w życiu, no chyba że liczna mnoga tyczyła się kogoś innego, ale że zawsze się czepiasz mnie, to pewnie jak zwykle tak.
Nadrzędny - Autor godunow Dodany 2009-07-22 14:11
Piszesz >>>Jexden nie daje renty, drugi nie daje zgody na pracę. I w czym tu wina Ani i jakie wyjście z tego zawieszenia? <<<<

Skoro nie jesteś zdolna do podięcia pracy lekarz wystawia l-4  na zwolnieniu lekarskim PUP nie może cię wyrejestrować..

Nie bardzo rozumiem  że tak ciebie wyrejestrowano i  pozbawiono zasiłku..
Nadrzędny - Autor Anianynek Dodany 2009-07-22 19:01
szukam pracy w niepełnym wymiarze czasu pracy. Za pierwszym razem przy rejestracji kazano mi przynieść takie zaświadczenie od lekarza i przyniosłam .Na tej podstawie Wojewoda przyznał mi zasiłek . Po raz drugi pracownik UP domagał się takiego zaświadczenia bo pierwsze się zgubiło!!! Gdy je przyniosłam zostałam wyrejestrowana PROSTE??? Podobno kto nie może pracować w pełnym wymiarze czasu nie może być zarejestrowany!!!PROSTE??? Kazano mi się znowu odwoływać do Wojewody!!Pół roku miałam zasiłek na podstawie identycznego zaświadczenia jakie przyniosłam za pierwszym razem!!!POLSKA.PL jak mówi moja córka.Pozdrawiam serdecznie Polę !!! Trzymaj się!
Nadrzędny Autor wilkolak Dodany 2009-07-22 20:04
TRZEBA DAWAC KSERO A NIE ORGINAL JAK TE CWANIAKI TAK LATWO GUBIA DOKUMENTY
Nadrzędny - Autor pola01 Dodany 2009-07-23 20:20
Dzięki i życzę powodzenia, aby to odwołanie znowu było rozpatrzone pozytywnie, i oby jak najszybciej!
Nadrzędny - Autor Anianynek Dodany 2009-09-30 11:51
Chciałam prosić o podpowiedź.Dostałam decyzję dwóch biegłych że jestem zdolna do pracy i dwóch biegłych psychologa i psychiatry że jestem częściowo niezdolna do pracy na okres 1.5 roku.Co dalej będzie się działo?minęły już 3 tygodnie i nic.Zadnej wiadomości.Czy będzie rozprawa czy zaocznie sąd orzeknie??Czy ktoś orientuje się co ma dalej nastąpić? Trochę się niepokoję. Pozdrawiam
Nadrzędny - Autor Anianynek Dodany 2009-10-06 12:38
Haloooo!!! czy na tym forum jeszcze ktoś jest???Może ktoś wie coś w mojej sprawie?Jak toczy się dalsze postępowanie???
Nadrzędny - Autor godunow Dodany 2009-10-08 06:35
Istotne znaczenie ma informacja ..  Z jakiego powodu choroby starasz się o rentę..
Istotny jest tez pouczenie   które tam zostało dołączone
Nadrzędny Autor Anianynek Dodany 2009-10-08 11:55
Ale tam nie ma żadnego pouczenia.Oni twierdzą że to choroba pourazowa i że już dawno powinien lekarz skierować mnie do leczenia psychiatrycznego.Jestem uzależniona od leków na nerwy od anksjolityków i mam zaburzenia lękowe z elementami paniki.Z przyczyn psychiatryczno-psychologicznych jestem niezdolna częściowo do pracy.
Nadrzędny - Autor GOCHA1980 Dodany 2009-10-08 14:42
jedynym pouczeniem na opinii od bieglych jest pieczatka ze ma sie 7 dni na odwolanie
Nadrzędny - Autor Anianynek Dodany 2009-10-08 15:14
Tak pieczątka taka była i to wszystko.Tylko co dalej?Będzie rozprawa?Ile czasu ma sąd na wyznaczenie daty sprawy?Czy może się ona odbyć zaocznie?
Nadrzędny - Autor GOCHA1980 Dodany 2009-10-08 16:54
ja wraz z opinia dostalam wezwanie na sprawe
Nadrzędny - Autor Anianynek Dodany 2009-10-08 18:11
No widzisz a ja nic nie dostałam.Miesiąc już minął i nic. Jak było z Tobą dostałaś rentę?
Nadrzędny - Autor GOCHA1980 Dodany 2009-10-08 18:53
sprawe mam 4 listopada
Nadrzędny - Autor Anianynek Dodany 2009-10-13 10:30
Wezwanie na sprawę dostałaś pocztą?Kiedy składałas papiery do sądu w jakim miesiacu?
Nadrzędny - Autor GOCHA1980 Dodany 2009-10-13 11:08
sama pojechalam w sierpniu da sadu po  opinie bieglych i dostalam odrazu wezwanie a papiery skladalam w marcu
Nadrzędny - Autor Anianynek Dodany 2009-10-13 18:48
Do Gochy!Dziękuję za informacje!O numer miseczki nie pytam bo to nie to forum[być może niektórzy myślą inaczej ]?!
Nadrzędny Autor GOCHA1980 Dodany 2009-10-13 19:01
hehehe nie ma za co :-)
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2009-10-13 11:12
Aż dziwne, że o numer miseczki w biustonoszu jeszcze nie zapytałaś koleżanki...

Czy naprawdę uważasz, że w KAŻDYM przypadku, w KAŻDEJ sprawie WSZYSTKO wygląda dokładnie tak samo? I czy naprawdę wojna o te zasiłki, w Twojej sytuacji, jest warta Twojego wysiłku...?
Nadrzędny - Autor Anianynek Dodany 2009-10-13 18:31
Jestem laikiem w tej sprawie czy to takie dziwne dla ciebie że jeżeli ktoś czegoś nie wie to poprostu pyta???Może ty jesteś wszechwiedząca Ja nie!To forum istnieje chyba po to żeby jeden drugiemu pomagał !Dla ciebie to chyba dziwne ty potrafisz tylko syczeć! Proponowałam Ci już kiedyś żebyś zmieniła forum bo takich nikt nie potrzebuje!Żadnego z ciebie pożytku a same szkody!!!Jeżeli masz kompleksy to walcz a nimi a nie truj innych!!!
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-10-14 07:50
Anianynek ie złość się blueangel daje zwykle sensowne rady czasem jednak oczekuje od pytajjących większej samodzielności w zdobywaniu informacji,niektórym nie chce się nawet wpisać hasła w wyszukiwarkę,poczekaj spokojnie na odpowiedź kogoś z centrum a bluangel nie staraj się wyrzucać bo pomaga ludziom chociaż nie robi tego za nich
pozdrawiam
Nadrzędny Autor Anianynek Dodany 2009-10-14 13:11
O.K masz rację ale proszę blueangel żeby mi nie udzielała swoich rad.Pozdrawiam
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2009-10-14 11:24

> bo takich nikt nie potrzebuje!


Z całym szacunkiem, może wszyscy mówmy tylko za siebie?

Bluengel zwraca uwagę na dość ważny problem (robi to ostro, ale to nie zmienia merytorycznej wartości odpowiedzi) - w kwestii tego jak różne procedury działają wszystko czego tu się możesz dowiedzieć to indywidualne przypadki innych użytkowników (tak samo jak indywidualny jest rozmiar biustonosza). W Twojej sprawie rzeczy mogą wyglądać inaczej - ja w razie jakichkolwiek wątpliwości radziłabym w pierwszej kolejności zadawać pytania we właściwych dla siebie urzędach. w drugiej - zadawać je specjalistom (jeśli np. na tym forum nie otrzymasz odpowiedzi od nikogo z CI, zawsze możesz oddzielnie wysłać maila do Centrum czy zapytać w innej organizacji pozarządowej).
Nadrzędny - Autor Anianynek Dodany 2009-10-14 13:06
Dziękuję za rady.O tym czy zadawać pytania i komu je zadawać zdecyduję jednak sama!!!Jeśli się to komuś nie podoba to proszę nie pisać w moim temacie?!Pozdrawiam
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Zasiłek (Strona 5) (135840 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill