www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Praca magisterska (4256 - wyświetleń)
Autor Wojtek_ Dodany 2009-02-12 13:55
Witam.

Jestm studetem V roku rewalidacji na UWr. Piszę pracę magisterską, której temat brzmi "Sport osób niepełnosprawnych ruchowo". Dane do mojej pracy chcę zebrać na podstawie wywiadu. W wyniku rozmowy chciałbym się dowiedzieć m.in. jakie są Wasze motywacje do podejmowania aktywności sportowej. jakie uprawianie sportu na Was wpływa, a także z jakimi barierami spotykacie się na codzień.

Osoby, które uprawiają różne dyscypliny sportu chciałbym prosić o pomoc w przeprowadzeniu takiego wywiadu. Z tymi, którzy wyrażą taką chęć chciałbym się spotkać i porozmawiać na ten temat.

Rozmowa jest oczywiście anonimowa, a wszelkie uwagi i wrażenia, z którymi ewentualnie zechcecie się ze mną podzielić zostaną wykorzystane wyłącznie do mojej pracy magisterskiej.

Jeżeli ktoś z Was zgodzi się na taką rozmowę, bardzo proszę o kontakt. Można się odezwać na forum lub na ko_rzen@interia.pl

PS. Ze względów logistycznych,chętnie bym się spotkał z osobami, które przebywają we Wrocławiu lub w woj. dolnośląskim.

Pozdrawiam.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Praca magisterska (4256 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill