www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / szukam noclegu w Cieplicach ( koło Jeleniej Góry) (5316 - wyświetleń)
- Autor eme Dodany 2009-03-11 09:47
Czy macie może jakieś namiary na kwatery prywatne w Cieplicach ?

Mnie interesuje pokój 2 os., blisko uzdrowiska (chciałabym dochodzić
na zabiegi), na parterze, ponieważ jedna osoba byłaby na wóżku
inwalidzkim.
Termin: pierwsza połowa czerwca.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2009-03-11 10:36
Akurat podawałem namiary na  bursę studencką,która w wakacyjne miesiące przemienia się w normalny dom wypoczynkowy . Noclegi są tam tanie ,jest czysto ,posiłki jest gdzie przygotować ,kuchnia dobrze zaopatrzona w naczynia . Problemem są ubikacje i prysznic ( dla niektórych ) nie w pokoju . Później poszukam tych namiarów . Proszę ,może pomożecie ? Dobrosiu,Elu ,Lidian .... Ja muszę do kuchni... Pozdrawiam :-) .
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2009-03-11 10:40
Ja również poruszam się wózkiem ,ale musiałem wstać i pokonać kilka schodów na wejściu do bursy . Jeszcze zostaje sprawa ubikacji ,można się dostać do nich wózkiem ,ale może to krępować ,więc nie wiem czy ta oferta by Tobie odpowiadała . Pewnie tylko cena jest tylo odpowiednio niska . Jeszcze ten termin ... Sorry
Nadrzędny - Autor eme Dodany 2009-03-12 13:40
Mogę wyjechać tylko w pierwszej połowie czerwca, więc ta bursa wolna w wakacje nie wchodzi w grę-niestety.
Nadrzędny - Autor dobrosia Dodany 2009-03-12 14:37
Pokoj mozna zarezerwowac w osrodku sanatoryjnym,wtedy jest wygodnie,ale niestety drogo.Musze przyznac ze w Cieplicach pod wzgledem kwater prywatnych jest problem.Ja mieszkalam w hotelu Harenda,ale znajduje sie w pewnej odleglosci od uzdrowiska,pokoje sa na 2 pietrze bez windy,wiec bylby problem dla osoby na wozku.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2009-03-14 23:40
Cieplice to nie Zakopane gdzie na każdym kroku turysta jest informowany o wolnych pokojach . Pamiętam,że chcąc wynająć pokój w mieście zjeździliśmy całe Cieplice i nic ,tylko hotel lub dom wczasowy MSWiA . Nam zaś odpowiada coś bardziej przystępnego finansowo i mieszkaniowo . Bursa nie jest luksusem,ale " ujdzie w tłoku " ;-) .
Nadrzędny Autor dobrosia Dodany 2009-03-15 10:53
Ja Ci powiem,ze mi na luksusie nie zalezy.Jak gdzies jade,to przeciez skoro place,to wiekszosc czasu spedzam w plenerze,chcac cos zwiedzic.A jak wracam umordowana,to tylko zeby bylo lozko i swieza posciel.Okoliczne miejscowosci Cieplic maja agroturystyke,Cieplice niestety nie dysponuja pokojami do wynajecia,a szkoda.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / szukam noclegu w Cieplicach ( koło Jeleniej Góry) (5316 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill