www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / łóżeczka dla dzieci niepełnosprawnych (11561 - wyświetleń)
- Autor kasi_a Dodany 2009-04-13 18:55
Mam wielką prośbe. Czy ktoś zna producenta który by wykonał lózkeczko dla mojego dziecka. chodzi o z miękkimi bokami żeby nie mogła córka wyjśc z niego.
Nadrzędny - Autor magdalena tomasz Dodany 2009-04-13 19:43
Nadrzędny - Autor kasi_a Dodany 2009-04-13 20:05
bardzo fajne łóżeczko. ale nie dla mojego dziecka. Boki łóżeczka musza być miekkie. Ale przykład się przyda. dziekuje. czekam jeszcze na inne pomysły
Nadrzędny - Autor magdalena tomasz Dodany 2009-04-14 08:22
nie patrzylas dokadnie na to co tam maja. poszukaj dokladnie. tam sa larzeczka obite materacami. do karzdego modelu takie obicia zamowic morzna.
Nadrzędny - Autor magdalena tomasz Dodany 2009-04-14 08:29
kliknij na Abpolsterung po lewej stronie jest jak na ta strone wejdziesz. tam masz kolory tego obicia do wyboru i pare lurzek jak wyglada takie obicie.
Nadrzędny Autor kasi_a Dodany 2009-04-14 19:26
rzeczywiście są świetne. teraz tylko poszukać wykonawce. dziekuje
Nadrzędny - Autor patka333 Dodany 2009-05-28 14:03
Dzień dobry. Od dawna poszukuję takiego łóżeczka dla mojeo syna.Chciałam się dowiedzieć czy kupiłaś to łóżko w Polsce? Jeżeli tak to jakie formalności trzeba załatwić, jaki jest koszt i jakie ewentualne dofinansowanie? Z góry dziękuję za odpowiedź:) Pozdrawiam:)
Nadrzędny - Autor magdalena tomasz Dodany 2009-05-28 14:59
my mieszkamy w niemczech. nasza ubespieczalnia za nie placila.  koszt u nas tego lurzka to 5 tys. euro. 
rade mam by na niemieckim alegro szukac lurzek tej firmy. czesto morzna je znalesc. ostatnio byl Olaf za 300 euro. tak wiec szukajcie.
morzna okazie zrobic. choc wtedy za reperature juz samemu sie koszty ponosi to jednak warto .
Nadrzędny Autor patka333 Dodany 2009-05-29 12:07
dziękuję za odpowiedź:)
Nadrzędny - Autor zuzanna0 Dodany 2009-07-22 13:26
Witam.
czy znalazła Pani odpowiednie łóżeczka  dziecka?
Pracuje w firmie która produkuje łóżka i być może będzie wstanie pani pomóc.
Jak by miało wyglądać to łóżko?
proszę o kontakt z panem Czrnottą TEL 606818824 lub meil plaststol@post.pl
zuzanna0
Nadrzędny Autor magdalena tomasz Dodany 2009-07-23 08:43
Czesc Zuzanna O

Obejrzalas morze te linki? myslisz ze byli byscie w stanie cos podobnego zrobic?
Te Lorzka podjerzadzaja do gory. tak ze robiac cos przy dzieciach nie potrzeba sie shylac. to jest dobre dla plecow.
tak wiec przewijanie lub mycie nie jest problemem.
poza tym orzna podniesc zaglowek i nogi lub caly materac przechylic to jest warzne przy zapaleniu pluc.
by ulatwic oddychanie.
Fajnieby bylo gdyby wam sie udalo.
bo naprawde sa potrzebne takie lörzka.
niestety sa te ktore ja pokazalam bardzo drogie
i w Polscie rodzice ponosza sami koszty.

Pozdrawiam
Nadrzędny Autor kasi_a Dodany 2009-07-26 11:08
witam Ja dałam robić łóżeczko do stolarza i tapicera. Wyszło świetnie wzór sama wymyśliłam. Najważniejsze że dziecko jest bezpieczne. Niestety w Polsce nie ma dofinansowania na takie łóżeczko.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / łóżeczka dla dzieci niepełnosprawnych (11561 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill