www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Rowerek trójkołowy dla dziecka - sprzedam (2902 - wyświetleń)
- Autor Jaack Dodany 2009-04-14 20:41
Witam serdecznie,

Ponieważ moje dziecię już z niego wyrosło, mam do sprzedania trójkołowy rower dziecięcy zbudowany na bazie roweru Giant Animator (koła 16 cali). Wyposażony jest w noski z paskami do wpięcia buta, przerzutki Shimano (3 biegi) i "wolne koło". Hamowanie hamulcem ręcznym. Stan bardzo dobry, kolor niebieski metalic. Rozmiarem jest dostosowany dla dziecka tak do 120cm wzrostu max. Tu jest link do roweru w wersji 2-kołowej: http://www.giant-bicycles.com/pl-PL/bikes/kids/800/28466/, który był "bazą" do budowy trójkołowca. Co do ceny, nowy 2-kołowy kosztuje 569zł, sądzę że 400zł to dobra cena, najważniejsze żeby dawał radość kolejnemu dziecku.

Pozdrawiam
Jacek, Józefów k. Otwocka, tel.: 0603 768 662

p.s. jeśli ogłoszenie umieściłem nie w tej kategorii, proszę o przeniesienie go w odpowiednie miejsce
Nadrzędny Autor nova Dodany 2009-04-27 11:32
Jeśli to możliwe proszę o zdjęcie aktualnego stanu rowerka na adres magdab@op.pl
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Rowerek trójkołowy dla dziecka - sprzedam (2902 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill