www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / gorąca prośba o pomoc w badaniach mgr (1530 - wyświetleń)
Autor kasia_wawa Dodany 2009-04-15 20:38
Witam,
Mam na imię Kasia, jestem studentką V roku Wydziału Pedagogicznego UW. W związku z moją pracą magisterską prowadzę badania wśród rodziców dzieci z niepełnosprawnością intelektualną (dzieci powyżej 18 roku życia) na temat dorosłości, dorosłego życia i zakresów samodzielności osób z niepełnosprawnością intelektualną oraz związanych z nimi opinii i obaw w perspektywie ich rodziców. Ankieta ta jest anonimowa, a jej wyniki zostaną opracowane statystycznie i posłużą wyłącznie do celów naukowych. Wypełnienie całej ankiety zajmie około 10 minut. Serdecznie proszę o pomoc. Jeśli ktoś z Państwa zgodziłby się wypełnić ankietę proszę o kontakt na mail szerszen-dom@o2.pl a wtedy ustalimy najwygodniejszą formę wypełnienia kwestionariusza.
Będę bardzo wdzięczna za każdą ankietę, każda jest dla mnie bardzo ważna i przyczyni się do lepszego poznania wspomnianego zagadnienia.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / gorąca prośba o pomoc w badaniach mgr (1530 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill