www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Pożyczka na rozpoczęcie działalności gospodarczej (2971 - wyświetleń)
- Autor aurvandil Dodany 2006-10-23 09:45
Mam 22 lata,jestem ze Śląśka, mam orzeczony umiarkowany stopień niepełnosprawnośći,chciałbym rozpocząć działalność gospodarczą, w branzy w telefoni komórkowej. Niestety nie posiadam wkładu własnego. Teoretycznie myśląc przekreśla to moje szanse na uzyskanie pożyczki.Miałbym tez problem na znalezienie poręczycieli, czy można skorzystać z funduszy poręczycielskich. Gdzie zwrócić się o  pomoc ? Coraz bardziej utrwalam się w przekonaniu, że ta pomoc, nie jest aby pomóc, tylko jest po to żeby była, a i tak mało kto ma szanse ją dostać.... Proszę o odpowiedź
Nadrzędny - Autor aurvandil Dodany 2006-10-26 20:06
mam jeszcze pytanie czy przy poręczaniu pożyczki można skorzystać z funduszu poręczeniowego ??
Nadrzędny Autor Szymon Dodany 2006-11-05 16:11
najllepiej chyba skorzystać z pożyczki z funduszu PFROnu którą udziela starosta powiatowy. Należy się zgłosić się do najbliższego Urzędu pracy lub Powiatowego Urzędu pracy. proszę poczytać na stronnie www. niepelnosprawni.info
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Pożyczka na rozpoczęcie działalności gospodarczej (2971 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill