www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Mini-garaż na wózek tupu "skuter" (2404 - wyświetleń)
Autor Zygmunt Dodany 2006-10-30 14:39
Jestem osoba niepelnosprawna 1 gr. Otrzymalem dotacje z programu"PEGAZ", na wozek elektryczny typu"skuter". Niestety w bloku wielorodzinnym, typu lokatorski-nie ma mozliwosci przechowania wózka w pomieszczeniu piwnicznym. Wykorzystalem juz w tym roku, refundacje PCPER-żary w ramach usuwania barier architektonicznych w mieszkaniu. Nie mam zupelnie mozliwosci finansowych, na pokrycie postawienia mini-garazu na zewnatrz - murowanego. PFRON-zielona gora, nie posiada srodkow na tego typu pomoc. PCPER-zary, stwierdza, ze dopiero za trzy lata moga mi pomoc. Staram sie przez Burmistrza miasta, lecz bez skudku. Moje pytanie brzmi: KTO MOZE MI POMOC W TEJ SPRAWIE? Na poczadku listowpada bede mial juz swoj wozek w domu i niestety, bede musial prosic ludzi dobrego serca o wniesienie go (SKUTERA),do mieszkania. PROSZE O INFORMACJE.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Mini-garaż na wózek tupu "skuter" (2404 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill