www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Rozmowy na każdy temat. (Strona 5) (114291 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor Willi Dodany 2009-07-16 22:59
W Anty budynku są ludzie tacy jak Pan, niepełnosprawni, to nie są ludzie powiązani z żadną polityczną partią.  Ale zaznaczam, że ci co ją prowadzą robią to z nieprzymuszonej woli i także nikogo nie przymuszają do robienia zdjęć a jedynie proszą.
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-07-17 09:22
WCZORAJ PIERWSZY RAZ WIDZIALEM KOMBAJNY NA POLACH
CHYBA MAMY LATO !!!
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-07-17 09:32
To niedługo Dożynki?
Nadrzędny - Autor siwek Dodany 2009-07-17 13:31
Ciekawe,kogo w tym roku będą dożynać.
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-07-17 13:43
moze ministra finansów?
Nadrzędny Autor siwek Dodany 2009-07-17 14:49
Ha,ha,ha-fajne.
Nadrzędny Autor czapka5 Dodany 2009-07-18 23:39
Tak, tu masz 100% racji, dożynać ministra finansów...
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-07-17 17:32
Hej wilkołak a ja furmankę w mieście przed sklepem. Masz rację pewnie mamy już lato :-))))))))
Jak na taki upał macie super humory hi hi udzieliło się i mnie :-))))))))
Nadrzędny - Autor eliska Dodany 2009-07-21 08:14
Widzieliście w telewizji co się dzieje w Warszawie z kupcami pod KDT?
I co Wy na to?
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-07-21 08:29 Zmieniony 2009-07-21 08:32
Tak . cały czas pokazują w TVP-info przede wszystkim ,bez względu na czyjeś racje poco kupcy wzięli ze sobą małe dzieci,jako tarcze?
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-07-21 09:12
A CO MIELI ZABRAC GRANATY ?
DO FIRM OCHRONIARSKICH IDA SAMI BEZMOZGOWCY A NAJLEPIEJ WYGLADAJA BABY Z NAPISEM OCHRONA
JAK OGLADASZ TO SLYSZALAS ZE FIRMY W TYM WYPADKU NIE MAJA PRAWA USUWAC KUPCOW
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2009-07-21 09:15
Tak słyszałam ,ale bez względu na racje nie narazałabym dziecka i tak lepiej już zabrać granaty
Nadrzędny - Autor KRZYCHU Dodany 2009-07-21 09:15
Nie dziwię im się,że walczą o swoje życie,wszak w tym kraju człowiek jest potrzebny puki płaci podatki,a i tak go mają w d.....e.Chyba coś o tym wiecie!A sposobów jest wiele! oni wybrali taki,a nie inny.Może jakiś oszołom,kacyk znajdzie racjonalne rozwiązanie.Najprościej złapać za gumową pałę.
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-07-21 09:18
CIEKAWE CZY CI Z FIRM OCHRONIARSKICH MAJA DZIECI ALE PEWNIE NIE BO BY INACZEJ POSTEPOWALI
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-07-21 09:22
FIRMY OCHRONIARSKIE TO NIC INNEGO JAK BYLE ZOMO ALBO ORMO NA USLUGACH POLICJI
JAK CHODZE PO SKLEPACH TO WIDZE TAKICH WYMOCZKOW PO 20 PARE LAT KTORZY NIC NIE POTRAFIA TYLKO STAC W SKLEPIE I WPATRYWAC SIE W JEDEN PUNKT
NA ULICY JAK KTOS TUPNIE NOGA TO UCIEKAJA ALE DAJ TAKIEJ SIEROCIE PLAKIETKE Z NAPISEM OCHRONA TO MYSLI ZE JEST RAMBO
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2009-07-21 09:35
to prawda
Nadrzędny - Autor jolik_ Dodany 2009-07-21 12:15 Zmieniony 2009-07-21 12:32
     W bankach, urzędach skarbowych, ochroniarzami są często emerytowani policjanci i wojskowi (tak jest w moim miasteczku). Mają niezłe emeryturki i "dorabiają" w ochronie, bo takie mamy niedorzeczne ustawy. Niespracowani czterdziestoletni emeryci, "byczą się" dalej ... i państwo im to umożliwia - czytaj.
.
  poprawiłam link :-)
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2009-07-21 12:26
Służby mundurowe, które są tak 'narobiły' -  że muszą gdzieś odpocząć ;-) .
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-07-21 13:03
BYKOW DO OCHRONY A RENCISTOW UZDROWIC I DO ROBOTY
Nadrzędny - Autor dobrosia Dodany 2009-07-21 13:05
A co,nie chcialbys byc uzdrowiony?Spodobalo Ci sie byc na rencie?
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-07-21 13:06
JA JUZ NIE JESTEM NA RENCIE
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-07-21 13:07
TE RENTY WAM JESZCZE BOKIEM WYJDA JAK WPROWADZA EURO
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2009-07-22 11:50
i bez euro wychodzą bokiem
Nadrzędny - Autor kora40 Dodany 2009-07-22 11:39
witam.mam naszieje,ze z czasem i ja przylacze sie do rozmow.podrawiam
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-07-22 11:57
Witaj, przyłącz się już teraz
Nadrzędny - Autor kora40 Dodany 2009-07-22 12:13
Narazie to czytam,szczerze mowiac probuje sie polapac w tym forum
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-07-22 12:36
niełatwe zadanie, ale próbój
Nadrzędny - Autor kora40 Dodany 2009-07-22 17:25
Troche czasu i polapie sie co i jak.smiech
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-07-22 20:19
JA TU JESTEM NAJGORSZY WIEC UWAZAJ NA MNIE :-(
Nadrzędny Autor kora40 Dodany 2009-07-22 21:05
nie znam,nie oceniam..bo nie wiem kto jaki tu jest
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-07-22 18:22
Witam wszystkich nowych. Miło że jesteście z nami :-)
Nadrzędny Autor kora40 Dodany 2009-07-22 21:07
ELLA witaj
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2009-07-22 21:08
:-)))))))
Nadrzędny Autor jolik_ Dodany 2009-07-23 17:43
  
     "Mazury cud natury".

     We wtorek, szwajcarska Fundacja New7wonders, organizator konkursu, na nowe siedem cudów natury ogłosiła werdykt. Dobra wiadomość -  Wielkie Jeziora Mazurskie są w finale konkursu na cuda świata przyrody. Trochę gorsza, to taka, że będziemy musieli się mocno postarać, by pokonać innych finalistów.
:-)
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-07-23 17:51
I to tych z ELITY co chcieliby w najciekawszych miejscach widzieć autostrady.A te bagienka to naprawdę cud natura.
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-07-23 20:22
ELA NAPIJ SIE LYK ZIMNEJ WODY
W AUGUSTOWIE NIE MOZNA PRZEJSC PRZEZ ULICE A TOBIE BAGIENKO PACHNIE ???
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-07-23 20:35
O ile dobrze słyszałam, to sprawa Rospudy ,bo o te bagienka chyba chodzi ,jest już roztrzygnięta i autostrada ma byc i rozpuda zostać czy się mylę?
Nadrzędny Autor jolik_ Dodany 2009-07-23 21:04
Postęp cywilizacyjny jest niezbędny i nieunikniony. Należy jednak chronić to co "ostało się", te dary natury ... I nie tylko Dolinę Rospudy mam na uwadze, ale wszystkie urokliwe miejsca. Takie jest moje zdanie.
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-07-23 22:28
AUTOSTRADA PRZEGRALA Z BAGNEM I LUDZIE DALEJ BEDA WDYCHAC SPALINY
FIRMA KTORA MIALA BUDOWAC NIE WIE DO KOGO ISC PO ODSZKODOWANIE
Nadrzędny - Autor jolik_ Dodany 2009-07-23 23:55
    
     Jeszcze nigdy żadna decyzja nie zadowoliła wszystkich.   C'est la vie!

     A, tak ogólnie... Stosowanie prostej zasady: >Pomyśl zanim podejmiesz decyzję i jeszcze raz pomyśl zanim zaczniesz działać<, pozwoliłoby ominąć niejedną minę ... Wiem, że dobro ludzi jest sprawą nadrzędną, ale co się stanie, gdy "zaleje się wszystko betonem" ? Pomyśl o następnych pokoleniach - ich dobro też trzeba mieć na uwadze.
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-07-24 10:31
NIE MA TYLE BETONU ZEBY WSZYSTKO ZALAC
A CO MNIE OBCHODZA PRZYSZLE POKOLENIA
CZY O MOJE POKOLENIE KTOS SIE MARTWIL
BUDOWA OBWODNICY TO TEZ PRZYSZLOSC
Nadrzędny Autor siwek Dodany 2009-07-24 16:24
Nasze prawnuki zobaczą las na obrazku.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-07-24 19:55
Malta sprawa narazie wisi w powietrzu. Pożyjemy zobaczymy. Byłam tam i wiem jest cudownie. Nie warto niszczyć tam natury.
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-07-24 20:11
Ja też tak myslę
Nadrzędny Autor jolik_ Dodany 2009-07-24 20:46
Czy tylko kobiety kochają przyrodę?!
Nadrzędny - Autor jolik_ Dodany 2010-01-02 20:08

Witam serdecznie w 2010 roku i życzę Forumowiczom wszystkiego, co najlepsze i najpiękniejsze, pogody ducha i słońca każdego dnia.

Załączam filmik ... dla wyznających zasadę, że móc to chcieć ... i dla tych niewierzących, że niemożliwe jest możliwe ... >kliknij<

Życzę wszystkim pięknych marzeń ... przecież marzenia się spełniają.  :-))))
.
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2010-01-02 22:04
Nie dam się za to powiesić, ale oryginałem jest chyba raczej TA wersja tej animacji (klik). Jak już komuś napędzać liczbę odsłon, to może autorowi (skoro zechciał sam swoją pracę umieścić na YT). Jest to zresztą film, który wybrał nagrodę dla najlepszej animacji na YT w roku 2007 (w jednej z kategorii).

Pragnę jednakowoż zwrócić uwagę, że tam na końcu jest takie mało słyszalne, ale jednak istotne tąpnięcie.Pytanie - jak twarde lądowanie miał nasz nielot. Od tego zależy, czy ten filmik uznamy za optymistyczny.
Nadrzędny - Autor jolik_ Dodany 2010-01-04 17:53

>Nie dam się za to powiesić, ale oryginałem jest chyba raczej TA wersja tej animacji (klik). Jak już komuś napędzać liczbę odsłon, to może autorowi (skoro zechciał sam swoją pracę umieścić na YT).


W jakim celu to napisałaś?
Przecież na stronce jest wyraźnie napisane: To jest odpowiedź wideo na film Kiwi!. Po prawej stronie natomiast umieszczono informację i link prowadzący do autora oryginału i jego pracy-filmu (Madyeti47 - "Kiwi!").
Jak widać nikt nikomu nie odbiera , ani nie przywłaszcza autorstwa.

>Jest to zresztą film, który wybrał nagrodę dla najlepszej animacji na YT w roku 2007 (w jednej z kategorii).


Film nie mógł wygrać nagrody dla najlepszej animacji, ponieważ nie "rozpatrywano" takiej kategorii. Można to sprawdzić np. tu
http://pl.wikipedia.org/wiki/YouTube_Awards
Faktycznie, w marcu 2007 roku serwis You Tube po raz pierwszy przyznał nagrody You Tube Awards. W ten sposób uhonorowano najlepsze spośród najpopularniejszych klipów video 2006 roku.
Madyeti47 (za "Kiwi!") otrzymał swojego "Oscara" w kategorii >Najbardziej uroczy film<.

>Pragnę jednakowoż zwrócić uwagę, że tam na końcu jest takie mało słyszalne, ale jednak istotne tąpnięcie.Pytanie - jak twarde lądowanie miał nasz nielot. Od tego zależy, czy ten filmik uznamy za optymistyczny


Na pewno nie jest słyszalne w wersji zaproponowanej przeze mnie ... 
Zresztą, to co przychodzi z trudem, wymaga wysiłku, a niekiedy i "ofiar" cenię bardziej niż to, co łatwe, lekkie i przyjemne ... Nie znaczy to, że nie lubię, gdy rzeczy układają się bez szczególnych nakładów. ...
Oczywiście nikomu nie życzę trudów, ani ponoszenia jakichkolwiek ofiar...

      >>> <<<
Jeszcze refleksja Boginko.
Chcąc uchodzić za osobę mądrą łatwo przekroczyć linię i stać się przemądrzałą ... A to już nie to samo ...

Serdecznie pozdrawiam.  :-)
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2010-01-04 18:37 Zmieniony 2010-01-04 18:56

> W jakim celu to napisałaś?


Mimo wszystko remiks moim zdaniem niewiele wnosi - jeśli najważniejszy jest pomysł dotyczący tego, że kiwi się napracował, to "odsłona" należałaby się moim zdaniem autorowi. A nie każdemu będzie się chciało przechodzić do wersji oryginalnej. Ale przyznaję, że pod tym względem jestem być może dziwna - takie skrzywienie. Poza tym, osobiście jakoś nie przepadam za podkładaniem komercyjnej muzyki do takich animacji - ludzie się przecież napracowali żeby stworzyć własną. Nawet jeśli jest "gorsza".

> Film nie mógł wygrać nagrody dla najlepszej animacji,


Może zbyt skrótowo napisałam, bo mówimy tak naprawdę o tym samym. Po prostu chciałam autora pochwalić, a animacja mi się zrobiła w tym kontekście jako synonimu klipu. :-)

> Na pewno nie jest słyszalne w wersji zaproponowanej przeze mnie ... 


Bo podłożona jest inna muzyka. :-) Co natomiast do kosztów, trudów i innych masz rację - miałam nadzieję że właśnie ten akcent może też przyczyni się do ewentualnej dyskusji. Nie wyszło, trudno.

A co do refleksji masz oczywiście rację. Co gorsza w przypadku internetu ta linia jest niewyraźnie narysowana i każdy ją do interpretowuje, bo nie słychać np. tonu wypowiedzi. Odnoszę wrażenie, że uznałaś moją wypowiedź za jakiś atak. A dla mnie to po prostu taka ciekawostka (o której ja wiem, być może Ty wiesz ale nie napisałaś, a nimi być może nie wiedzą). Jeżeli udało mi się zabrzmieć jakbym wszystkie rozumy pozjadała, to serdecznie przepraszam. Być może winny jest po części brak "uśmieszku"?

Pozdrawiam noworocznie

PS. I dziękuję - krytyka cenna rzecz. Cenniejsza niż pochwały. :-)

[edit - kilka poprawek, obszerniejsze wyjaśnienie dotyczące oryginalnego klipu oraz dodane postscriptum]
Nadrzędny Autor eligiusz Dodany 2010-01-04 18:49
Podoba mi się wyście z sytuacji Boginki........z "fasonem"......
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Rozmowy na każdy temat. (Strona 5) (114291 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill