www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / PROSZĘ O WZÓR ODWOŁANIA OD ORZECZENIA WOJEWÓDZKIEGO DO SĄDU (2828 - wyświetleń)
Autor I.KRECZMAN Dodany 2009-07-09 10:17
Witam.Mam wielką prośbę jak w temacie.Mój syn obecnie 10 letni,w lutym 2007 stanął przed komisją lekarską z wadą wzroku(nie dowidzi na lewe oko).Jest w stanie przeczytać tylko pierwszy wers na tablicy okulistycznej,więcej nie przeczyta.Pani doktor prowadząca Dawida po wszelkich badaniach stwierdziła że jest to wada wrodzona,nie dająca się juz zoperować,bo za póżno wykryta.Nosi okulary ale i one za dużo nie pomagają.Więc tak w lutym 2007 syn otrzymał orzeczenie o niepełnosprawności na 2 lata do luty 2009.W tym roku ponownie stanął przed komisją i ku mojemu wielkiemu zdziwieniu nie otrzymał orzeczenia pozytywnego dla siebie.Zrobiłam odwołanie do zespołu wojewódzkiego gdzie podtrzymano decyzję zespołu miejskiego.Na moje pytanie dla czego syn nie otrzymał orzeczenia,a przez ostatnie dwa lata miał i gdzie wada wzroku jest nie do wyleczenia,no i trzeba kontrolować drugie oko.Pani doktor z ironicznym uśmiechem na twarzy odpowiedziała-BO WTEDY DAWIDEK BYŁ MALUTKI!!! A teraz kiedy chodzi do szkoły i ma problemy w j.polskim to się nie należy.I moja wielka prośba podajcie mi proszę wzór odwołania do sądu,chcę być pewna że zrobiłam wszystko w tej sprawie.Z góry serdeczne dzięki.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / PROSZĘ O WZÓR ODWOŁANIA OD ORZECZENIA WOJEWÓDZKIEGO DO SĄDU (2828 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill