www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / hotel dla nieplnosprawynch (12766 - wyświetleń)
- Autor volendam Dodany 2009-08-03 19:59
Pracuje w hotelach przystsowanych spejalnie dla niepelnosprawnych

http://www.derijpereilanden.nl/

oraz http://www.lakeland.nl/index.php?id=8&L=1

Mye o tym zeby otworzyc taki hotel w Polsce

Gdzie moga przyjezdzac cale grupy niepelosprawnych jak i osoby prywatne z kuchnia  menu rowniez mozna by dopasowac do indywidualnych diet, i duza sala korytarzami pokojami i lazienkami przystosowanymi
plus srzet potrzebny dla niepelosprawnych. podnosniki windy lozka itp.

Czy myslicie ze taka opcja sprawdzila by sie w |Polsce czy jest to wrecz za duzy luksus jak na nasz kraj.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-08-19 17:19 Zmieniony 2009-08-19 17:22
volendam Owszem obejrzałam te stronki. Mały problem. Nie znam tego języka więc i mało się dowiedziałam.

A teraz ciut na temat polskich hoteli: mamy fajne hotele przystosowane dla ON także choć wspólnie ze sprawnymi. Pokoje i łazienki oraz wejscia są ok nawet dla wózkwiczów.Nie lubię izolowania się: sprawny niesprawny. O podnośnikach nic nie wiem nie myślałam o nich.
Nadrzędny Autor volendam Dodany 2010-01-22 16:39
Dziekuje za odpowiedz.
Czy mogla bys mi podeslas linka z adresami wymienionych przec Ciebie hoteli?
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-01-22 17:15 Zmieniony 2010-01-22 18:14
Proszę uprzejmie to link hoteli w Krakowie (OTWÓRZ)

Gdynia (OTWÓRZ)  tu są tylko 4 pokoje trzyossobowe dla ON

Warszawa (OTWÓRZ) Hotel Jan III Sobieski
Nadrzędny Autor Maria Brylka Dodany 2010-01-23 19:41
Witaj!Przez ciekawsc weszlam na strony poleconych hoteli.Przy pierwszym Krakow/H.Wyspianski oniemialam!!!!Ceny pobytu w euro/w Polsce jeszcze obowiazuje zloty!Ba,ceny nawet nie dla przecietnego polskiego obywatela a co tu mowic o ON!Tak,na pobyt w tym i innych hotelach obywatel z panstw EU moze pozwolic sobie na wypoczynek.Nie zakwaszam w ten sobotni wieczor,ale taka jest prawda.
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2010-01-23 19:52 Zmieniony 2010-01-23 20:05
Odpowiedź dla Marii ....Wiem ale ja tam nigdy nie byłam. Poproszono mnie o linki to wrzuciłam z googli. Owszem u nas są i mniejsze tańsze ale nie znam linków. Ceny są szokujące bo nie dla nas nie tylko ON ale przeciętnego zjadacza chleba.

volendam podała linki dość kłopotliwe bo nie po polsku.Po obejrzeniu ich i ofert wystroju pokoi doszłam do wniosku że muszą też być drogie tam jak i u nas. pani Mario proszę porównać a dojdzie pani do tego samego wniosku. Ja osobiście nie miałam do czynienia z żadnym z nich.Poza tym ja poruszam się o własnych siłach (kule łokciowe) więc wejdę wszędzie a na pietra windą.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-01-22 18:18
Dodam że wystarczy tylko w wyszukiwarkę wrzucić hotele dla osób niepełnosprawnych ......... i już otwierają sie stronki. Jest to dość mozolne sprawdzanie ale Polska nie jest całkiem w tyle dla ON.

Pozdrawiam życząc miłego pobytu w Polsce
Nadrzędny - Autor Maria Brylka Dodany 2010-02-06 15:36
Dzien dobry Volendam! Na stronie derijpereinland.nl - obiekt przeznaczony jest dla WSZYSTKICH,ktorzy chca wypoczac a wtym i rowniez ON.Praktycznie wszystkie Hotele,domy wypoczynkowe itd -w Holandii sa przystosowane dla ON z tym,w Holandii kazdy z ON jezeli chce,moze pozwolic sobie na wypoczynek np.w poleconych przez Ciebie stronkach ,ceny sa przystepne.Natomiast wypoczynek ON w naszym kraju-mam na uwadze ceny uslug w hotelach i nie tylko,doprowadza do zawrotu glowy!!! Pozdrawiam i zycze powodzenia w podjetym przedsiewzieciu.m.
Nadrzędny Autor turystyka-on.pl Dodany 2010-02-15 12:59
u siebie na stronie mam oferty hoteli w "normalnych" cenach
baza cały czas się rozbudowuje
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-02-15 16:27
Turystyka-on.pl...czyli gdzie?
Nadrzędny Autor Boginka Dodany 2010-02-15 16:39
Ellu, przecież pseudonim jest adresem internetowym...
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-02-15 17:10 Zmieniony 2010-02-15 17:12
Ok Boginko ale u mnie nie wrzuca stronki a na e mail nie bedę pisała. Poprosiłam o stronkę do wyszukiwarki..... A może ja znów mam problemy bo coś i poczta sie nie otworzyła ? Ech same problemy :-(

Sprawdziłam jeszcze raz ani fotek ani wejścia na konkretną stronę :-(
Nadrzędny Autor Boginka Dodany 2010-02-15 17:20
To jest adres: http://turystyka-on.pl/
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-02-15 17:40 Zmieniony 2010-02-15 18:36
Dziękuję Ci Boginko serdecznie :-)

Przejrzałam co prawda nie wszystkie ale cennikiem mało odbiegają od osrodków sanatoryjno rehab. Poza tym żmudne jest sprawdzanie który ośrodek jest przystępny dla ON.
Nie piszę złośliwie. Byłam zainteresowana bardziej Pomorzem lub zachodniopomrskim terenem niestety tu słabiutko wręcz wcale. Cieszy mnie jednak to że coś powstaje przynajmniej dla tych co mogą i mają czym dojechać. Że wogóle coś się robi i dla ON. Powodzenia :-)
Nadrzędny Autor turystyka-on.pl Dodany 2010-02-15 20:12 Zmieniony 2010-02-15 20:16
strona jest w trakcie pozyskiwania adresów
proszę sprawdzać stronę adresów będzie sukcesywnie przybywalo
dalem stronę do pozycjonowania więc bedzie coraz większe zainteresowania
nie wiem czy mozna podac tu maila
u mnie na stronie wszystkie podane adresy ośrodków są przystosowane dla ON
pod takim kątem strona działa

zapraszam również do korzystania z forum
i proponowania swoich tematów odnosnie turystyki
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-02-15 20:22
maila raczej bym nie proponowała podawać. W razie co można pisać tu na priv. Miło mi za odpowiedź.
Pozdrawiam
Nadrzędny Autor turystyka-on.pl Dodany 2010-02-15 20:27
na chwile obecna czekam na odp z ok 20 baz noclegowych
wiec i na stronie sie powiekszy baza
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-02-15 20:31
Cieszy mnie to ogromnie. Bedę śledziła tę stronkę :-)
Nadrzędny Autor turystyka-on.pl Dodany 2010-02-15 20:34
jeszcze malo osob o niej wie, bo dopiero jest pozycjonowana
polecam sie i czekam na info rowniez od was o obiektach dostopsowanych dla on
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-02-15 21:06
Mnie osobiście trudniej jest Ci coś doradzić bo jak sama wiesz chodzący o kulach zawsze jakoś sobie poradzi. Poza tym stałam się zbyt późno ON i korzystałam tylko i wyłącznie z sanatorii czy ośrodków rehabilitacyjnych. Tu zagląda dużo osób, ale nie każdy pisze. Bądź cierpliwa napewno napiszą. :-)
Nadrzędny - Autor eligiusz Dodany 2010-02-16 09:39
Przeglądałem tę stronę dot.turystyki i zakwaterowania osób niepełnosprawnych.Jak dotychczas są tam pozycje typu SPA i w cenach podobnych.My ON jesteśmy w większej części rencistami lub emerytami.I w ofercie powinny się znaleść pozycje na nasze kieszenie.Proponowanie tylko drogich ośrodków mija się z celem rekreacji ON.Pozdrawiam
Nadrzędny Autor turystyka-on.pl Dodany 2010-02-16 09:53 Zmieniony 2010-02-16 10:35
oferty beda rózne
np w dolnoslaskim sa kwaterki za 40zł
myślę, że jak strona skończy się pozycjonować tych kwater będzie dużo więcej i za niższe ceny
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / hotel dla nieplnosprawynch (12766 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill