www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Sanatorium "radość" w Ustce. (12456 - wyświetleń)
- Autor włodek Dodany 2009-08-17 20:07
Witam serdecznie wszystkich. Mamy skierowania razem z małzonką do sanatorium Radość w Ustce. Bardzo byśmy prosili o opinię o tym sanatorium. Wybieramy się pierwszy raz na leczenie sanatoryjne i nie mamy żadnego doświadczenia w tej materii. Za opinie serdecznie dziękuję.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-08-17 20:31
Tu na tym forum w Sprzęt i rehabilitacja w wątku ; Opinie o sanatoriach,turnusach rehabilitacyjnych-ranking , opisałam dokładniej wszystko co do waszego sanatorium. Tam byłam w listopadzie chyba w 2006 r. moze do tej pory sie coś zmieniło.
Proszę przeczytajcie sami. w tym właśnie wątku znajdziecie wiele na temat sanatoriów.
pozdrawiam Ella
Nadrzędny Autor Boginka Dodany 2009-08-17 22:40

>Ella napisała:
>Tu na tym forum w Sprzęt i rehabilitacja w wątku ; Opinie o sanatoriach,turnusach rehabilitacyjnych-ranking , opisałam dokładniej wszystko co do waszego sanatorium.


Na wypadek gdyby komuś nie chciało się przekopywać przez cały wątek: bezpośredni link do postu Elli o sanatorium "Radość" (klik)
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2009-08-18 15:02
Dzięki Boginka za pomoc :-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Sanatorium "radość" w Ustce. (12456 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill