www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Aktualności (Strona 158) (3702854 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 330 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2014-12-22 19:56
Widziałam jak się je robi. :-(  :-)
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2014-12-24 23:48
W Chinach mięso z psów, małp, i nawet z kotów to rarytas, a konina to to samo, co mięso ośle... salami to dobra kiełbasa... No nie??? :-) :P
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2015-01-15 19:57
Norbi salami to obecnie teoretycznie mięso ośle. Teraz robią z mieszanki wołowiny i wieprzowiny. Kiedyś jadłam i to z osła - mąż przywoził :-)

>W Chinach mięso z psów, małp, i nawet z kotów to rarytas,<


Nie rarytas tylko nędza, oni jedzą nawet trujące rośliny i ryby po długięj obróbce :-(
No i dlatego nie lubię żółtych, także ich sposób bycia, charakter jest takiii... wężowaty :-(
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2015-01-07 14:31
Tyle się wokół nas dzieje, a tu cicho.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-01-10 14:39
Radwańska i Janowicz wygrali puchar Hopmana. :-))))))))

Ale emocje.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-01-11 14:40
         Witajcie! :-)
  Pozdrawiam serdecznie wszystkich tych co mają dzisiaj prąd a jeszcze bardziej te osoby, które na niego oczekują.
  Ja od pół godziny jestem szczęśliwym posiadaczem. Po dłuuugiej przerwie.  Wichura nadal nie odpuszcza :-(
                                                  Waldi.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2015-01-11 15:35
U mnie dziś też wiatr nie ustaje, przez chwilkę było słonko, a teraz leje deszcz. Straty spowodowane wichurą są olbrzymie. Szkoda dzieciaków zbierających kasę na WOŚP. Pogoda daje im się we znaki.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2015-01-15 17:11
http://www.sfora.pl/polska/Afera-w-ministerstwie-zdrowia-Arlukowicz-zaplacil-60-tys-zl-za-rysunki-a75384
Nadrzędny - Autor wojtekk Dodany 2015-01-19 10:31 Zmieniony 2015-01-19 10:40
Witam w Nowym Roku :-)
Minęło niespełna 3 tygodnie a tyle już się wydarzyło. Sprawa zamykania kopalń, masakra w paryskiej redakcji Charlie hebdo i wiele innych wydarzeń politycznych, gospodarczych i nie tylko.
Warto rozmawiać (??!!)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-01-19 11:33
Jak widzisz nie ma chętnych. :-(
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2015-01-19 11:49
JAK SIE TROCHE NAMIESZA TO SWIE CHETNI ZNAJDĄ ,:-)))))))
Nadrzędny Autor wojtekk Dodany 2015-01-19 12:00

>JAK SIE TROCHE NAMIESZA TO SWIE CHETNI ZNAJDĄ


Jeśli tylko "NAMIESZANIE" ma przyciągnąć chętnych do rozmów to ja dziękuję za taką "dyskusję".
Mam czym się zająć i nie muszę brać udziału w rywalizacji kto więcej postów napisał.
Życzę miłego dnia :-)
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2015-01-19 12:06
AA TOS TY TYLE CO NAPISAŁ U WZETKI\ONKI JAKO GOSC?

MOZE I ZLE NAPISAŁAM,ALE SAM ZOBACZ ZE JESLI SIE ZA KUDŁY TU BIORA TO ZARAZ LUDZIE PISZA STAJA PO JEDNEJ ALBO DRUGIEJ STRONIE A GDY JEST NORMALNIE WALI PUCHĄ.
Nadrzędny - Autor wojtekk Dodany 2015-01-19 13:02

>AA TOS TY TYLE CO NAPISAŁ U WZETKI\ONKI JAKO GOSC?


Nigdy tam nie napisałem ani słowa i nie jestem zainteresowany forum zorganizowanym przez SWA :-)

>JESLI SIE ZA KUDŁY TU BIORA TO ZARAZ LUDZIE PISZA STAJA PO JEDNEJ ALBO DRUGIEJ STRONIE


Czy jedynym warunkiem dyskusji jest "branie się za kudły"? Toż to sami łysi by tylko pisali :-)
Można stanąć po jednej albo drugiej stronie ale bez obelg czy poniżania osób i ich ideałów.
Szczerze mówiąc to od wielu dni oczekiwałem dyskusji na temat "satyryków z Paryża". Szczególnie interesowało mnie co na ten temat mają do powiedzenia osoby krytykujące ludzi wierzących w Boga. Ale jak widać nie mają nic do powiedzenia a może czekają na inne wypowiedzi, żeby nie wychodzić "przed szereg".
Więc ja, bez oczekiwania na innych napiszę co o tym myślę.
Po pierwsze, żeby było jasne, jestem zdecydowanie przeciwny atakom terrorystycznym i zabijaniu często niewinnych ludzi.
Ale! Tak, jest pewne ALE!
Wielokrotnie były poruszane tu tematy dotyczące obrażania uczuć religijnych ludzi wierzących w Boga. I co? Jaki był odzew kilku osób, które się w tym temacie uaktywniały? Nie chce mi się do tego wracać. Ale ci "odważni" wiedzieli, że nic im nie grozi ze strony wierzących więc ich "odwaga" była bardzo tania.
Inaczej ma się sprawa z Charlie Hebdo. Oni porwali się na Boga Islamistów a to już poważniejsza sprawa. Wystarczy przypomnieć sobie "Szatańskie wersety" Salmana Rushdiego. Pomimo wielu ostrzeżeń i apeli ze strony Muzułmanów, aby przerwano "satyrę" nt. Mahometa oni się jeszcze bardziej nakręcali. I zgodnie z przysłowiem: "kto sieje wiatr zbiera burze" - wywołali burzę.
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2015-01-19 16:37
ALE TO CO WEJTEK NIE DZIWISZ SIE ISLAMISTOM?JA CI POWIEM Z MOJEGO PUNKTU JAK TO WYGLADA,NO BO TAK SALMANA CZYTAŁAM I NIE WIDZIAŁAM TAM NIC CO MOGŁOBY SIE KOJARZYC Z OBRAZA UCZUC,BEDAC WE FRANCJI PRZEGLADAŁAM CHARLI HEBDO TO TAKIE NASZE SZPILKI TYLKO BARDZIEJ KŁUJACE ALE TEZ TAM NIE WIDZIAŁAM NIC GROZNEGO,ALE TO JA EUROPEJKA KATOLICZKA RACZEJ TOLERANCYJNA,ALE INACZEJ PATRZY NA TO MOHER ISLAMSKI.
A Z DRUGIEJ STRONY JAK MY REAGUJEMY GDY ZAPUKA DO NAS SWIADEJ JEHOWY?CZY ROZMAWIAMY Z NIM PROSZAC DO SRODKA CZY RACZEJ SPIEPRZAJ DZIADU?
Nadrzędny - Autor wojtekk Dodany 2015-01-19 19:30
Myślę, że źle mnie zrozumiałaś. Napisałem, że jestem przeciwny zabijaniu ludzi ale też widzę zdecydowaną różnicę pomiędzy atakiem na WTC 11. września i atakiem na redakcję pisma satyrycznego. Satyra i krytyka powinna znać granice, oni je przekroczyli. Byli ostrzegani i upominani przez islamistów a jednak nie zmienili obiektu "satyry" robiąc to dalej w imię "wolności słowa".

>...TAM NIE WIDZIAŁAM NIC GROZNEGO,ALE TO JA EUROPEJKA KATOLICZKA RACZEJ TOLERANCYJNA,ALE INACZEJ PATRZY NA TO MOHER ISLAMSKI.


Użyłaś określenia "moher islamski" i nie widzę w tym przypadku bo zdecydowana większość islamistów bez wahania zginie za swoją Wiarę i Mahometa. To co, uważasz że nie należy się z tym liczyć? Jeśli nawet tego nie pochwalamy a napiętnujemy to nic nie dadzą "Marsze Protestacyjne". To jest tylko dla uspokojenia społeczeństwa europejskiego: "popatrzcie jesteśmy razem i przeciwstawiamy się terroryzmowi". Więc jednak pozostanę przy swoim zdaniu: kto sieje wiatr - zbiera burze lub przekładając to na prostszy tekst: kto szuka guza to ......
I jeszcze jedno. Bardziej pogodziłbym się z satyrą na mojego Boga ale nie przez wyznawców innej wiary tylko przez katolików. Zawsze oburza mnie krytyka pewnych środowisk, w tym przypadku wyznawców konkretnej wiary, przez osoby spoza tego kręgu. Tak się dzieje nawet tu na tym forum, że ludzie którzy nie chodzą do Kościoła z satysfakcją stwierdzają, że Kościoły pustoszeją, wierni odwracają się od Kościoła itd....
Mnie nie interesuje ilu wyznawców ma taki czy inny Kościół (np. spagetti czy jak mu tam..) i ani to mnie grzeje ani ziębi a tu jakoś tak się porobiło, że są osobnicy odczuwający satysfakcję z często wyimaginowanej słabości obcych im środowiskom. Świetnie podsumował bezinteresowną zawiść Wojciech Młynarski w piosence "SZAJBA". Ale trudno znaleźć antidotum na szajbę.
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2015-01-19 22:37

>Satyra i krytyka powinna znać granice, oni je przekroczyli. Byli ostrzegani i upominani przez islamistów a jednak nie zmienili obiektu "satyry" robiąc to dalej w imię "wolności słowa".<


No i bezczelnie nie bali się...
Oj wojtek, wojtek... czy w-zetka miała rację co do Ciebie?

>islamistów bez wahania zginie za swoją Wiarę i Mahometa.<


A TY za katolicyzm i sukienkowych?
Szanuję tak mocną wiarę. Wiem jednak, że takie czyny wywodzą się z ciemnoty i nędzy - tak jak "drzewiej" bywało w KRK :-(
Nim na mnie naplujesz informuję: jestem katoliczką praktykującą i wierzę w Boga (w brew logice) :-)
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2015-01-20 10:34 Zmieniony 2015-01-20 11:12

> Zawsze oburza mnie krytyka pewnych środowisk, w tym przypadku wyznawców konkretnej wiary, przez osoby spoza tego kręgu.


W takim razie Ty musiałbyś przestać krytykować ateistów i feministki i jeszcze wszystkich o innych poglądach, bo jesteś spoza kręgu.:-) Inaczej Twój pogląd, który zacytowałam  jest nieco.....szowinistyczny.

> Tak się dzieje nawet tu na tym forum, że ludzie którzy nie chodzą do Kościoła z satysfakcją stwierdzają, że Kościoły pustoszeją, wierni odwracają się od Kościoła itd....


To raczej satysfakcja typu 'a nie mówiłem/am'. Bo Kościół zamiast dbać o katolików i ich dusze, narzuca wymogi czysto prawne ludziom nie związanym z wyznaniem. Jakim prawem???
Natomiast w sprawach moralnych, gdyby te niby 90% katolików w Polsce było dobrze prowadzonych, to zgorszenia by nie było i wśród reszty. Bo dobry przykład i etyka są indukcyjne. Tymczasem jak widać po Twojej postawie, nie ma postu, abyś nie dołożył krytykującym Instytucję. Boli? Pewnie bardzo. To bądź apostołem dobra, wpłyń na swoich przewodników duchowych, aby świecili przykładem. Jeśli nie możesz, to na nich się złość, a nie na tych, którzy widzą miałkość ich postaw.
Kiedy napisałam, że jestem wierząca po swojemu, to napisałeś mi z ironią, że nie wiesz, czy się śmiać, czy płakać, Ty, jedynie słusznie i pobożnie wierzący, byś mnie w łyżce wody za to utopił? No bo jesteś bardziej cywilizowany niż posiadający broń????!!!!

Ortodoksyjne pojmowanie wiary jest świętością, bo Bóg jest po stronie DOBRA, ale mieszanka polityki religijnej, kasiory i chęci władzy daje  ekstremistów religijnych - dopisuję: w każdej religii.
Było ostro, ale prosiłeś się o komentarz.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-01-19 12:18
A to nowy "kwiatek". :-(
http://wiadomosci.wp.pl/kat,130496,title,Polska-niszczy-krew-od-dawcow-a-potem-kupuje-ja-za-granica,wid,17188962,wiadomosc.html?ticaid=114305&_ticrsn=3
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-01-20 09:00
         Witam!
  http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/magazyn-charlie-hebdo-bedzie-dostepny-w-polsce/g0443f
   Ciekawy jestem czy sobie kupicie ?
                                                    Waldi.
                      
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2015-01-20 10:11
Nie, nie kupię, bo te rysunki były wg mnie przegięciem. (A zamach barbarzyństwem ze średniowiecza) Ja się ewentualnie mogę śmiać i jeszcze dołożyć śmiechu, gdy obiektem jest moher, ojdyr, sukienkowi, pasibrzuchy, i inne sekty smoleńskie wierzące w zamach zamiast w bajzel organizacyjny, ale postacie kultu religijnego NIE. A tu przedmiotem satyry był ważny dla nich obiekt kultu, co nie usprawiedliwia barbarzyństwa.
I jeszcze jeden aspekt sprawy.
Jeśli kogoś religia jako taka śmieszy i chce ją parodiować, rysować, pisać satyry, to niech sobie rysuje i NIECH TEZ MA DO TEGO PRAWO.
Jak mnie się coś nie podoba, to nie patrzę, nie czytam, unikam i żyję swoimi przekonaniami. Dlatego nie kupię tego pisma, nie jestem go ciekawa.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-01-20 10:33 Zmieniony 2015-01-20 10:59
          Hej!
     Też nie kupię i w zasadzie ze względów, które W-zetka wyżej opisała.
Ale nasuwa się też taka refleksja "związana ze sprawą". Otóż sporo ( a teraz jeszcze więcej) ludzi to pismo kupuje.Czyli jest popyt ( zapotrzebowanie) na tego typu satyrę. A to już jest po prostu zwykły "biznes". Zasada popyt-podaż - zysk. I w zderzeniu z tą zasadą wszelkie ideały przegrywają :-(
                                           Waldi.
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2015-01-20 10:42
Będą kupować ciekawscy bez względu na poglądy, potem ucichnie....Rozumiem redakcję, to jej protest na śmierć ich bliskich współpracowników, może taki bezsilny już krzyk w przestrzeń...Czy jednak słuszny, nie wiem. Walka z ekstremistami powinna być inna i skuteczna. Redaktorzy i wydawcy muszą sobie zdawać sprawę z tego, że budzą demony...czy więc chodzi o iskrę zapalną do wojny? Oby nie. niektórzy mowią, że to już wojna. Taka właśnie.
Nadrzędny Autor wojtekk Dodany 2015-01-20 10:29
Cześć Waldi, ja nie kupię ale będzie wielu chętnych "bo chleba dosyć więc przyszła pora na igrzyska" (W. Młynarski - "W co się bawić")
Mnie bardziej zainteresowały komentarze pod tą wiadomością. Nie będę ich kopiował i wklejał bo mistrza tego gatunku i tak nie przeskoczę :-)
Każdy ma swój rozum i oceni jak chce. Ja mam chociaż w części satysfakcję, że nie jestem osamotniony w swoich poglądach.
Ponieważ świat jest skomercjalizowany to może warto policzyć ile warte jest życie człowieka 7000000/12=583333,333 egzemplarzy na 1 osobę zabitą przez islamistów.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-01-20 10:40
Nie kupię , bo mnie oburza wyśmiewanie religii wyznawanej przez innych i oburzałoby mnie wyśmiewanie mojej religii. Walczymy o to, by nie śmiać się i nie obrażać "inności" seksualnych , a tolerujemy wyśmiewanie się z tego co dla innych jest wartością. Skoro potrafimy stanąć przeciwko homofobom, to dlaczego tak trudno przeciwstawić się ludziom wyśmiewającym się z religijności.
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2015-01-20 20:58
"47:4  Kiedy więc spotkacie tych, którzy nie wierzą, to uderzcie ich mieczem po szyi; a kiedy ich całkiem rozbijecie, to mocno zaciśnijcie na nich pęta. A potem albo ich ułaskawicie, albo żądajcie okupu, aż wojna złoży swoje ciężary. Tak jest! Lecz jeśliby zechciał Bóg, to Sam zemściłby się na nich, lecz On chciał doświadczyć jednych przez drugich. A co do tych, którzy zostaną zabici na drodze Boga, to On nie uczyni ich uczynków daremnymi."
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2015-01-21 07:30
"5:73  Nie uwierzyli ci, którzy powiedzieli: "Zaprawdę, Bóg - to trzeci z trzech!" A nie ma przecież żadnego boga, jak tylko jeden Bóg! A jeśli oni nie zaniechają tego, co mówią, to tych, którzy nie uwierzyli, dotknie kara bolesna."]
"8:17  To nie wy ich zabijaliście, lecz Bóg ich zabijał. To nie ty rzuciłeś, kiedy rzuciłeś, lecz to Bóg rzucił; aby doświadczyć wiernych doświadczeniem pięknym, pochodzącym od Niego. Zaprawdę, Bóg jest słyszącym, wszechwiedzącym!"
"8:65  O proroku! Pobudzaj wiernych do walki! Jeśli wśród was jest dwudziestu cierpliwych, to zwyciężą dwustu; a jeśli jest stu wśród was, to oni zwyciężą tysiąc niewiernych, ponieważ oni są ludźmi, którzy nie rozumieją."
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-01-21 09:00
             Witam!
    Nachbar - czy Ty to tylko tak z nudów czy ze zwykłej złośliwości zacząłeś cytować wersety koranu? Gdybyś je cytował według porządku to bym nic nie pisał. Ale dopuszczasz się manipulacji ( wybierając te kontrowersyjne)a to już jest naganne. Proszę napisz jaki masz cel w tym swoim jątrzeniu ?
                                                                                  Waldi
Nadrzędny - Autor wojtekk Dodany 2015-01-21 10:55
Waldi, ten typ tak ma. Kiedy tylko temat jest "po jego linii ideologicznej" budzi się w nim demon i specjalista KOPIUJ - WKLEJ
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2015-01-21 11:39
A ja sobie kupiłem książkę o powstaniu, ewolucji i przyszłości islamu i teraz widzę jakie bzdury są mówione w mediach.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2015-01-21 11:51
Jeszcze tylko sprawdź wiarygodność autora, bo i tam mogą być bzdury.
Nadrzędny - Autor wojtekk Dodany 2015-01-21 11:55
Możesz "wrzucić" kilka ciekawostek?
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2015-01-21 12:04
Trudno mówić o ciekawostkach. Chodzi raczej o wiedzę, nową przynajmniej dla mnie. O ile wiedziałem, że Jezus dla muzułmanizmów był prorokiem to uderzające jest podobieństwo "mitów założycielskich, tj objawień muzułmańskich i chrześcijańskich. Tłumaczona też jest kwestia dżihadu i pozycji kobiet.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-01-21 12:15
W nawiązaniu do pozycji kobiet , wczoraj widziałam kawałek filmu "Ukamienowanie Sorai.M" opartego na prawdziwych wydarzeniach sprzed dwudziestu lat. Akcja rozgrywa się w małej irańskiej wiosce. Jest to historia kobiety fałszywie oskarżonej o cudzołóstwo przez własnego męża, którego intrygi doprowadzają do jej ukamienowania przez tłum. Jak pisałam wyżej całości nie oglądałam, ale i tak to co zobaczyłam było wstrząsające.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2015-01-21 12:19
Z tej książki wynika to, że wersety Koranu były już 1400 lat temu interpretowano w różny sposób. Stąd dziś takie różnice m.in. w traktowaniu kobiet właśnie.
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2015-01-21 13:39
EJ WOJTEK I CO NIE PISAŁAM ZE WYSTARCZY ZARZEWIE I JUZ DYSKUSJA JEST.A SASIAD RZECZYWISCIE POJECHAŁ PO BANDZIE,DLATEGO MOWIE NIE CHARLIE KAZDY W COS WIERZY I KAZDY MA JAKIEGOS BOGA I NIKOMU NIE WOLNO SIE Z TEGO SMIAC I SZYDERY SE ROBIC NAWET STARYM DZIADKOM.
Nadrzędny - Autor wojtekk Dodany 2015-01-21 14:31

>I CO NIE PISAŁAM ZE WYSTARCZY ZARZEWIE I JUZ DYSKUSJA JEST


No cóż, muszę przyznać Ci rację ale to stu dwudziestotrzyletnie doświadczenie za Tobą przemawia.
Kiedy będę miał tyle to (może) też będę taki mądry. :-)
Pozdrawiam i życzę 200 lat!!!
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2015-01-21 15:33
HE,HE,HE BO JAK CIE ZDZIELE LASKĄ TO CI SIE BIGOSEM Z KOMUNII ODBIJE.:-))ALE DZIĘKI MŁODZIEŃCZE.;-)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2015-01-21 15:38
A już za mniej niż miesiąc znów będę mógł zaintonować: "Niepokonane miasto, niepokonany klub":-)))))))))))))))
Nadrzędny - Autor wojtekk Dodany 2015-01-21 18:11
Piotrek, lubię sport chociaż bardziej kibicować niż uprawiać ale zróbcie coś z tą Legią!
Mniej gwiazdorów więcej piłkarzy. Gdyby np. Żyro miał więcej żelu (oleju) w głowie niż na głowie to może grałby lepiej a wtedy i łatwiej będzie o dobry kontrakt.
Nie mówię tego złośliwie a raczej z troski o wyniki i emocje sportowe. To samo powtarzam jednemu kibicowi z trybuny VIP, który chyba podobnie oszalał na tym punkcie. I dobrze, że macie pasje pozazawodowe ale nie bądźcie zaślepieni.
Pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2015-01-21 21:51
Ależ u nas tylko Żyro jest użelowany:)
Nadrzędny Autor wojtekk Dodany 2015-01-21 22:22
To nie chodzi stricte o żel a o "całokształt".
Ale i tak trzymam kciuki.
Nadrzędny - Autor wojtekk Dodany 2015-01-21 18:00

>JAK CIE ZDZIELE LASKĄ TO CI SIE BIGOSEM Z KOMUNII ODBIJE


Jeśli myślisz o Pierwszej Komunii to nawet zegarka już nie mam :-( Niestety!!!
Apropos laska - po czesku to miłość a czy wiesz dlaczego Czesi śpiewają "laska nebeska"?
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2015-01-21 19:16
PRZEZYWAJA TYLKO NIEBIAŃSKIE MIŁOSCI?:-)
Nadrzędny - Autor wojtekk Dodany 2015-01-21 19:33
Laska nebeska bo dżinsy farbują
ale .... ja nie wiem o co chodzi :-)
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-01-21 20:30

>ja nie wiem o co chodzi :-)<


Ooo!  Jaki skromny :-)
              Waldi.
Nadrzędny - Autor wojtekk Dodany 2015-01-21 20:41
Kiedyś wiedziałem ale zapomniałem :-)
To się chyba jakoś nazywa ale .... też zapomniałem .... chyba skleroza
Tak mnie Staruszka przestraszyła swoimi groźbami, że nawet zapomniałem o kolacji.
To idę do kuchni.
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2015-01-21 21:39
WOJTEK NIE LICZ ZE CI WYTLUMACZE O CO KAMAN BO JESZCZE PRZED 22 A MUSISZ WIEDZIEC ZE Z RACJI WIEKU NIE JEDNO WIDZIAŁAM.:-)))))))
Nadrzędny - Autor wojtekk Dodany 2015-01-21 22:17
To, że widziałaś to uwierzę ale czy pamiętasz do czego służy?
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2015-01-21 22:48
PAMIĘTAM I NAWET OSTATNIO WIDZIAŁAM,DOTYKAŁAM,A BYŁO TO TAK.
JAK OSTATNIO BYŁAM W GORACH TO TAKI ŚWARNY HARNAŚ NA KRUPÓWKACH SIE PYTAŁ CZY MOŻE LASKE?JA MU NA TO,ZE A JUZCI,TO I MY SIE UMOWILI NA NASTEPNY DZIEN.I PRZYSZEDŁ TAKI ELEGANT ZE HEJ,I MIAŁ CI ON PIĘKNĄ.DŁUGĄ LEKKO ZAKRECONĄ .....CIUPAGE,TO SE KUPIŁAM ZA CAŁE 30 ZŁ.:-))
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Aktualności (Strona 158) (3702854 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 330 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill