www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Aktualności (Strona 195) (3702270 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 330 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2015-11-12 08:56
Mówisz o o zamożności społeczeństwa na podstawie jednego sklepu. Wątpliwa metodologia. Proszę inną daną:
7,4 proc. mieszkańców naszego kraju musi przeżyć za mniej niż 540 zł miesięcznie - GUS, dane za 2014 r.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-11-12 09:09
Rogal masz rację.
Ludzie żyją tym co pokazują telewizje śniadaniowe i seriale, dlatego mają wypaczone spojrzenie na rzeczywistość.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2015-11-12 09:17
Oj tak, w serialach wszyscy bogaci i nikt nie pracuje:)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2015-11-12 09:46
I tym sposobem wielu nie widzi życia "od podwórka". Nawet zwykli zjadacze chleba dali się omamić , dlatego markowa torebka rzucona do marketu stała się tak ważna. Chcą choć na chwilkę poczuć się jak "gwiazdy" z tv lub okładek kolorowej prasy.
Nadrzędny Autor TadeuszP Dodany 2015-11-12 12:07

>Oj tak, w serialach wszyscy bogaci i nikt nie pracuje


Zdecydowanie macie rację, większość z nas chciałaby leczyć się w szpitalu w Leśnej Górze i co? :-)
A tam tak pięknie dbają o swoich pacjentów, lekarze chodzą na spacery z chorymi a diagnostyka medyczna to pełny wypas nawet jeśli pacjent nie uskarża się na inne dolegliwości to i tak zrobią: TK, MR, EKG, EEG, RTG, EMG itp.
No po prostu tam leczenie jest przymusowe :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-11-12 09:06
Waldek, poczekaj, odpuść trochę,  zobaczysz co będzie, bo przez te czarne myśli wątroba Ci "zgnije". :-))
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-11-12 09:49
Moja wątroba jak na razie jest Ok. Ale dziękuję za troskę :-) zawsze to miłe. Tym nie mniej ilość kłamstw produkowanych przez nowo (niedługo) rządzących jest zagrożeniem dla wielu wątrób Polaków. Tylko Putin z poplecznikami ma z tego ubaw.
                                                        Waldi.
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2015-11-12 09:56
ale kury się jeszcze niosą?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-11-12 09:56
WzK. A nie zauważyłeś kłamstw innych ekip? Daj spokój. Nowych zaczniemy ich rozliczać za jakiś czas. Niech się wykażą. Trzeba im dać szansę.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-11-12 10:01
Szansę to już otrzymali ( 25-tego X). I nikt im jej nie odbierze. Tylko po co ? Powtórzę po co? tyle kłamią ?
Oczywiście, że zacznę ich z tego (słowem) rozliczać. I mam nadzieję, że dołączysz.
                                                 Waldi.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-11-12 10:07
Waldek, ale dlaczego nie chcesz rozliczyć odchodzących? Taka powinna być kolejność.
Nadrzędny Autor Kobietka Dodany 2015-11-12 10:30
Do przeczytania ze spokojem i zrozumieniem.
http://forum.gazeta.pl/forum/w,28,135112008,135112008,15_cudow_Kaczynskiego_.html
Moj dziadek był w AK,od powojnia do śmierci Stalina pozbawiony wolności,dystyngcji i rodziny ktora żyła w nędzy kątem u kogoś.Nigdy nie dostał mieszkania,katedry mimo wykształcenia,schorowany po więzieniu i katowaniu przyjął posade nauczyciele w zapomnianej przez państwo wiejskiej szkole.Własnie tak zyli AKowcy.:-(Dziadek w Wermahcie to pikuś.

A wszyscy wiemy co działo sie z opozycjonistami w czasie stanu wojennego,gdzie za bibułe mozna był być represjonowanym.A p.Jarek?
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2015-11-12 10:57 Zmieniony 2015-11-12 11:06
zostali rozliczeni w wyborach... Pewnie partia przychodząca zrobi bilans otwarcia . Ważne jest, by to co zrobiła poprzednia ekipa nie zostało spieprzone przez obejmujących władzę, bo wybory za cztery lata . Chyba że... ;-) 
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-11-12 11:06
I dobrze. Jeszcze żeby każdy odpowiadał własnym majątkiem za złe decyzje, to może następni by się zastanowili nad tym co robią.
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2015-11-12 11:28
pewnie teraz będą przychodzić do rządu ubodzy w majątek a bogaci w wyobraźnię ;-).... Nie wiem czy zmiany idą w dobrym kierunku . Może lepiej zastanowić się nad wyborem osoby, której chce się powierzyć odpowiedzialne stanowisko . Czy na pewno ONA???
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2015-11-12 12:21

>Ważne jest, by to co zrobiła poprzednia ekipa nie zostało spieprzone przez obejmujących władzę


Jeśli masz na myśli restaurację Sowa i Przyjaciele to informuję, że p. Sowa ma się dobrze, poza restauracją ma kilka cukierni w dobrych punktach Warszawy. :-)
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2015-11-12 13:26
Myślisz, że obecny rząd może mieć problemy z podsłuchami? Chyba nie . Do restauracji nie chodzą, mówią tylko na wiecach to czego wcześniej nauczyli się na pamięć . W konferencjach prasowych bryluje nie tylko celnością odpowiedzi, ale perlistym, inteligentnym uśmiechem pani Witek . Reszta biega po korytarzach sejmowych nie dając dziennikarzom możliwości nagrania czegokolwiek . Prezes zaś otoczył się drugim wianuszkiem ochroniarzy- może to za mało bo ma tendencje do mówienia nie od rzeczy...  Trudno go przekonać do tego że białe jest białe a czarne jest czarnym, ale te typy tak mają ;-))) .
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2015-11-12 13:42

>ale te typy tak mają


A jednak wielka złość Ci towarzyszy a ja chciałem wprowadzić trochę luzu.
Tak jak Lidka i mam nadzieję większość członków Forum cenimy Ciebie za Twoją obecność i ciekawe opinie oraz zdjęcia więc nie będę dalej polemizował.
Pozdrawiam,
Tadeusz
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2015-11-12 14:19
ale , ale . Dlaczego zaraz stawiasz mnie w kącie z obrażonymi na cały świat ? To nie moja opcja ;-) . To tylko jedne z wielu wyborów_jakie mam zamiar jeszcze przeżyć . Nie jestem zwolennikiem rządzenia jednej partii(a mam takie wrażenie, że opcja jakiej Ty jesteś zwolennikiem chciała by tak;))  -to już przerabialiśmy i wiemy z jakim skutkiem . Nie piszę dlaczego tak uważam, bo nie . To mój teraźniejszy argument :-).Z przymrużeniem oka patrzę na siebie i otaczający mnie świat;)))  i mam to w nosie dopóki ten świat nie puka do moich drzwi. Nie zagłosowałem tylko dlatego na partię, której ty jesteś zwolennikiem, bo wyciągam wnioski z ich wcześniejszych rządów, ale, może się mylę ;-)...zobaczymy . Pozdrawiam amalian :-).
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2015-11-12 14:48

>Z przymrużeniem oka patrzę na siebie i otaczający mnie świat;)))


I o to chodzi :-)

>Nie jestem zwolennikiem rządzenia jednej partii


I tu też się z Tobą zgadzam ale vox populi, vox Dei
A tak nawiązując do aktualnych wydarzeń to wystąpienie Kopaczowej tłumaczy i usprawiedliwia porażkę PO.
ŻENADA!!!
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2015-11-12 22:32 Zmieniony 2015-11-12 23:15
Miałem co innego do roboty i nie słuchałem radia, ale premier Kopacz musiała przypomnieć dzisiejszym rządzącym że pamięta ;-) . Wybory są już za cztery lata a PiS stoi w rozkroku, nie wie w którą stronę ma ruszyć, ale to jego problem . Kopacz musi wygrać wybory w Platformie, i pewnie to zrobi. A jednak nie. Ona tylko przypomniała co udało się zrobić Platformie i przypomnieć PiS że będą przyglądać się rządowi :-).To jest święte prawo opozycji . Teraz jest czas PiS-u i jego rządów i życzę mu takiego poparcia po czterech latach jakie Platforma miała po sześciu .Wiem, że to jest prawie niemożliwe, ale cuda się zdarzają . Pozdrawiam :-).
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2015-11-12 23:13
Nie lapiesz niuansów.
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2015-11-12 23:17
Nie, ale much również i nie chwalę się tym ;-).
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2015-11-12 23:37
Rogal o jakich niuansach tu bajasz, możesz jaśniej bo ja też nie łapie
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2015-11-13 07:14
Ona mówiła do PO nie do PiS. To raz. A dwa. Forma jaką wybrała w przyłożenie do atmosfery dnia naraziła ją na śmieszność w kontekście wystąpień Dudy i Morawieckiego. Po trzecie nadal straszy PiS z czego ludzie już się śmieją. Po czwarte boli mnie palec od pisania więc kończę
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-11-13 10:54

>Ona mówiła do PO nie do PiS. <


Zaiste!! Rogal na współczesnego Wernychorę się nam tutaj kreuje. Ja wiem, że rogale z natury rzeczy są skręcone ale Ciebie to już całkowicie pokręciło skoro wiesz lepiej od Kopacz do kogo mówiła. Proszę zejdź na ziemię, a jak chcesz bajdurzyć to zapraszam do pisania tutaj:

>http://www.czas1pora2.fora.pl/miejsce-dla-niezalogowanych-i-humor,12/bajka-czyli-czwarta-czesc-trylogi,172-1150.html#59176<


Z taką fantazją możesz wnieść wiele nowego :-)
                                                            Waldi.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2015-11-13 11:06
Waldusiu przy całej sympatii. Zejdź do komentowania polityki powiatowej proszę.
Nadrzędny Autor TadeuszP Dodany 2015-11-13 11:30
Piotrek!
Waldek tak się stara, stworzył dla Ciebie nową postać "Wernychorę" :-)
A sobie pozostawił oryginał

>Wernyhora – wędrowny starzec, w jednym z polskich mitów narodowych występuje jako postać przepowiadająca losy Rzeczypospolitej


No i trzeba przyznać, że wywiązuje się z tej roli z tym, że za wiele w tych przepowiedniach jest elementów kompleksu Kasandry :-)
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2015-11-13 11:35
         Rogal !
Ale masz rozdęte Ego ! Dobrze Ci z tym ?
Pytanie retoryczne, proszę nie odpowiadaj.
                         Waldi.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2015-11-13 12:05
Rogal stara się...Stara się o pracę, więc obiektywnie patrząc musi przedstawiać się za bardziej spolegliwego i patrzącego na sprawy podobnie co ewentualny pryncypał . Obiektywnie patrząc na problem, unikałbym za wszelką cenę tak " obiektywnych" doradców. Nie ważne przecież czego chce pryncypał, ważne do czego prowadzi jego polityka . Przedwczoraj było święto rogala. Pozdrawiam amalian HEJ :-)
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2015-11-13 16:56
Czyli krótko mówiąc: nie ma kręgosłupa lub 'chorągiewka"? ;-)

Przy okazji, w tv występował chłopak z tzw. stend-ap (z Twoim schorzeniem), pierwszy raz przy tej formie się śmiałam - był świetny :-) Czasem masz podobny dowcip Amalian :-)
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2015-11-13 11:55

> Ona mówiła do PO nie do PiS.


No popatrz, a ja naiwny sądziłem że ona to w sejmie do posłów mówiła.
a tak na marginesie

>  boli mnie palec od pisania więc kończę


palec i główka to szkolna wymówka i nie zapominaj jak kończysz ;-)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2015-11-13 11:57
No ludzie, ona chwilę po tym przemówieniu miała wybory na szefa klubu PO to zastanówcie się chwilę, kto był rzeczywistym adresatem przekazu?
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2015-11-13 12:12
Tak i mówiła swoim ewentualnym wyborcom co myśli o rządach PiS . Nie komplikuj sobie wszystkiego -jej przeciwnicy cz y sojusznicy dokładnie wiedzą co myśli i jakie ma poglądy . To co mówiła to mówiła do posłów PiS i tylko przypomniała im, że Platforma(nie ważne pod czyim kierownictwem)będzie konstruktywną opozycją . Będzie manifestowała to w sejmie a nie na ulicy czy cmentarzu i nie od święta .
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-11-13 12:19
Rogal ! Z takim nadęciem to szybko pracy nie znajdziesz. Chyba,że u nadchodzących decydentów będzie zapotrzebowanie na nadętych. Wszak u nich takich jest sporo a jak wiadomo wspólne cechy się przyciągają. Tylko potem jak te "balony" pękają to wiesz co się dzieje ?
                                                       Waldi.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2015-11-13 12:31
Ależ ja pracę mam i jej nie szukam. Nigdy nie szukałem. Zawsze znajdowała mnie sama, nawet ta pierwsza.
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2015-11-15 18:04
Ściemniasz Rogal.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2015-11-13 12:19
Przekaz o konstruktywnej opozycji to wąski wycinek wystąpienia. I powinna to mówić przy okazji expose Szydło to byłby moment wzmacniający ten przekaz. A tak stała się obiektem drwin politologów i dziennikarzy.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2015-11-13 12:35 Zmieniony 2015-11-13 12:50
Wiesz czego ni lubiłem się uczyć "twierdzeń" . Miały mądrość zaszufladkowaną i choć wskazywały drogę to były nudne .Podobnie i ty :masz wiedzę, ale ...nie pisz innym przemówień, bo może to być ostatnie zlecenie jakie otrzymasz ;-) . Przy okazji expoze Szydło, pewnie premier Kopacz będzie w szpitalu... będą jej wyciągać szydło z ..........a nie bo gardła ;-) .
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2015-11-13 12:41
Oj napisałem się w życiu tych przemówień i wiesz? Nadal mi za to nieźle płacą.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2015-11-14 15:14
Dostajesz premie od strony :-) ?
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2015-11-14 22:10
Niestety to nie praca na akord.
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2015-11-14 23:13
Szkoda, byśmy Ci pomogli to miałbyś na wakacje na Lazurowym Wybrzeżu albo na Antylach :-)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2015-11-12 10:15
Podaj te kłamstwa. Niech będą 3.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-11-12 10:20

>Taka powinna być kolejność. <


Już historia i społeczeństwo ich rozliczyło. W ten sposób niejako wydając wyrok zatrzasnęła się ich księga przewin.
Chyba, że prokuratorzy jakieś złamania paragrafów znajdą i ciąg dalszy nastąpi.
                                                 Waldi.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-11-12 10:57

>zatrzasnęła się ich księga <


I teraz ktoś musi po nich posprzątać.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2015-11-12 11:07
ale co ? Taśmy ?
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2015-11-12 11:43
Również.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2015-11-12 10:55
Waldek nie narzekaj, jest wspaniale wszystko rośnie a najlepiej dolar i euro . Stać nas na więcej a będzie jeszcze więcej . Chłopaki z Pis muszą wsiąść się do roboty, bo naobiecywali wiele a prezes będzie pilnował . tylko nie wiem kogo ;-) . Jest tam kilka osób, które nie dopuszczą do rozchwiania rynku,ale mogą długo nie wytrwać... Na dobry początek rząd powinien przyjąć szybko uchodźców, żeby móc się wytłumaczyć:dlaczego nie chce wprowadzić dopłat na dziecko ;-) . A jak już to rząd miał na uwadze złotych pięćset przed denominacją, podobnie jak pan prezydent z ustawą emerytalną ;-) . Pozdrawiam amalian :-).
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-11-12 11:04
Amalian, pamiętam Cię z czasów na forum kiedy jeszcze jasno patrzyłeś w przyszłość. Teraz stałeś się jakoś czarno wieszczącym. Bardzo lubię Twoje poczucie humoru i chciałabym jeszcze z takim Amalianem poklikać. :-)))))

Będzie dobrze. Pozdrawiam serdecznie. :-)))))))
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Aktualności (Strona 195) (3702270 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 330 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill