www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / Prośba o wypełnienie ankiety nt. Rodziny (2651 - wyświetleń)
- Autor Lama Dodany 2009-10-22 16:15
Witam serdecznie,
jestem studentką V roku Pedagogiki terapeutycznej w Łodzi piszę pracę na temat "Funkcjonowania rodzin z niepełnosprawnością w życiu codziennym". Byłabym bardzo wdzięczna o wypełnienie ankiety, otrzymane wyniki pomogą mi pokazać innym ludziom (zwłaszcza OP) z jakimi problemami borykają się osoby niepełnosprawne. Chciałabym również napisać dlaczego skłoniłam się do napisania takiej anie innej pracy magisterskiej, ponieważ od jakiegoś czasu jestem wolontariuszką i na pierwszym moim turnusie gdzie spotkałam "kulawych" po prostu się zauroczyłam. Dało mi to do zrozumienia, że trzeba pokazać ludziom jacy wspaniali są ON i na jakie bardzo często trudne przeszkody napotykają.
Proszę o pomoc i wypełnienie ankiety.

Ankieta znajduje się pod adresem:
http://www.moje-ankiety.pl/wypelnij/kwestionariusz/6973/

Z góry dziękuje za pomoc:) 
Nadrzędny - Autor maka Dodany 2009-10-23 08:15
Ankiete umiesciłaś chyba w złym miejscu, pytasz w niej o rodzinę którą stworzyła osoba niepełnosprawna, a w tym miejscu Forum spotykaja sie rodzice dzieci niepełnosprawnych.

m
Nadrzędny Autor Lama Dodany 2009-10-24 21:23
Tak poszukuję osoby, które założyły własne rodziny. Nie sądzę, że na forum dla osób niepełnosprawnych wchodzą tylko rodzice dzieci niepełnosprawnych, temat Forum rodziców można rozumieć dwojako i liczę na osoby, które wypełnią ankietę.
Pozdrawiam.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / Prośba o wypełnienie ankiety nt. Rodziny (2651 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill