www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / OKAZJA SUPER LEKKI AKTYWNY WóZEK FULL OPCJA (3539 - wyświetleń)
- Autor mentos Dodany 2009-11-01 17:31
Witam  mam do sprzedania wózek inwalidzki AKTYWNY aluminiowy HORNET wózek uzywany, ale jest w stanie idealnym, nie licząc drobnych rysek prawie niewidocznych powstałych wskutek przemieszczania wózka po garażu, osoba, do której należy wózek jest leniem i kupiła se elektryka. Wózek ma piękny czarny lakier metalik perłowy wtopione w farbę specjalne opiłki metalu dają super efekt wizualny pod światło fotki poniżej nie oddają pełnego uroku. Co do wyposażenia jest to full opcja z boczkami i z możliwością podwyższenia oparcia o 20cm fabrycznie wynosi ono 28cm, ale dla niektórych osób jest za niskie wiec tu jest ta opcja podwyższenia po której oparcie ma wysokość 48cm. Osoba ze słabszymi mięśniami pleców/brzucha np. tetraplegik siedzi/jezdzi pewniej w aktywnym lekkim wózku aktywnym, jak potem będzie potrzeba to można odczepic to przedłużenie. pozatym wózek posiada t.z. wąsy przeciw wywrotne, żeby osoba siedząca nie poleciała do tylu. sa 2 hamulce wózek posiada poduszkę zwykłą gąbkową aha w poduszce jest mała dziurka, ale zaklejona niewidoczna. Hmm co tu jeszcze a opony pompowane w stanie idealnym. No i Kola są mocowane na szybkozlaczki, wiec w razie transportu Kola zdjęte w minutę oparcie złożyć i wózek spakowany, a jeszcze jedno wózek posiada t.z. tak zwany adapter widać na zdjęciu ze zdjętym dużym kołem dzięki temu duże Kolo możemy umieszczać w różnych otworach co daje duże możliwości ustawień wózka pod dana osobę (nachylenia nóg oparcia itp.) oprócz tego oparcie i przednie Kola sa tez regulowane Poniżej szczegóły wymiary tego wózka jest to największy model 440 waga 11kg.
- Kontakt lub pytania @ tetruss@wp.pl kom 0501639128, tel. 089-5239417
szczegoly zdjecia zapraszam na allegro

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=803065164
Nadrzędny - Autor hubert323 Dodany 2009-11-04 22:32
Uważam, że ceny sprzętu na tym forum powinny być na prawdę promocyjne. 700zł to dużo kasy.
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2009-11-04 23:04
Zdumiewające oczekiwanie... (to o Hubercie)
A to dlaczegóż? 700 złotych za wózek aktywny (jeśli rzeczywiście w taki stanie jak opisany) to prawie darmo. Znasz ceny rynkowe? Naprawdę nieporównywalnie. Nie przesadzajmy. Chyba łatwiej skądkolwiek zdobyć 700 niż kilka (co najmniej) tysięcy...?
No i człowiek sprzę odsprzedaje (jak domniemam) a nie nim handluje. Każdy chce zarobić.
Nadrzędny Autor Vivaldi4 Dodany 2009-11-05 16:42
W założeniu Hornet miał byc wózkiem aktywnym, ale w praktyce to kupa złomu. Ja kupiłem kushalla na allegro za 500 zł. Innym razem na rynku staroci kupiłem podobny wózek za 300 zł. Za Horneta nie dałbym nic i nie chce go za darmo. Super aktywny to on może jest, bo naprawdę trzeba sie narobić jeżdżąc na takim wózku.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / OKAZJA SUPER LEKKI AKTYWNY WóZEK FULL OPCJA (3539 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill