www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Czy to wiarygodna stronka ? (2509 - wyświetleń)
- Autor jarekp11 Dodany 2009-11-21 19:57
Witam proszę o informację co sądzicie na temat strony www.turnusy24.pl -
czy jest wiarygodna - ogólnie pomysł mi sie podoba, sam oceniłem swój
ośrodek, można też dokonać rezerwacji online - czy ktoś może sprawdzić opinie swojego ośrodka czy są
wiarygodne lub udzielić swojej opinii, jestem przed wyborem turnusu
rehabilitacyjnego i nie chciał bym trafić na przysłowiową minę. Mój mail to : tłumacz@aster.pl

Jarek
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2009-11-21 20:30
Jarek nie wiem czy dobrze Cię zrozumiałam ale przed wyjazdem chciałbyś wiedzieć czy napewno dany ośrodek ma to co w komputerze pokazuje? No cóż różnie to często bywa ale jeśli słyszysz możesz zadzwonić to zadzwoń i co pierwsze spytaj o drobiazgi takie jak czajnik ręczniki czy TV w pokoju potem o łazienke dla ON a nawet czy są pokoje z balkonem. Ja w zeszłym roku wybrałam Krynicę Górską Lwigród i trafiłam super do pokoju 2 os. ale byłam sama nie dołożyli nikogo. Pokoje jedynki były brzydkie. Reszta jak w komputerze.
Wejdź na Opinie o sanatoriach w tym temacie a poczytasz o wielu ośrodkach gdzie już byliśmy my z tego forum.
Sprzęt i rehabilitacja - Opinie o sanatoriach,turnusach rehabilitacyjnych-ranking
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Czy to wiarygodna stronka ? (2509 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill