www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / sanatorium mswia w sopcie "helios" (4767 - wyświetleń)
- Autor rafallbn1981 Dodany 2009-11-29 12:36
czy ktos był w tym sanatorium w sopocie" i jakie sa tam warunki dla osób na wózkach inwalidzkich? czy przysosowane jest to sanatorium, czy sa podjazdy, windy, lazienki?
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2009-11-29 14:04
Rafał to trudne do określenia. Zadzwoń do nich. Ja w  tym roku pisałam e mail w Sopocie do www.sanatoriumkamiennypotok.pl. Odpowiedzieli bardzo szybko podając ceny i jakie mają zabiegi. Niestety nie po wszystkich operacjach ruchu przyjmują. Przeprosili i polecili się na przyszłość.
Nadrzędny Autor legrad Dodany 2009-11-30 11:23
Dosyć ładnie  na stronie www się prezentuje:http://www.sanatorium-helios.com.pl/
Przed chwilą dzwoniłem, sanatorium całkowicie przyjazne dla wózkowiczów. windy, podjazdy, łazienki również. 058/ 551-12-28.
Zainteresowałem się ponieważ w styczni przychodzi moja kolejka (12 miesięcy czekania,NFZ warm.-mazur.) na sanatorium. Lekarz sugerował klimat nadmorski.
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2009-11-30 19:09
Witaj Legrad. Mnie jak NFZ po sugerowaniu lekarza wysłał w klimat nadmorski to znalazłam się w Ciechocinku :-) Morza tam jednak nie było (żart) a miałam chodzić boso po wodzie i to w kwietniu. Ale fajnie że znów ten temat leci. Wiadomo gdzie jest ok a gdzie be.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / sanatorium mswia w sopcie "helios" (4767 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill