www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Praca naukowa - prośba o pomoc (1986 - wyświetleń)
Autor sLAm Dodany 2010-01-02 13:12 Zmieniony 2010-01-02 13:47
Witam

Jestem studentem UW. Piszę pracę na temat "Sport osób niepełnosprawnych - szansa na lepsze życie", praca zostanie opublikowana w czasopiśmie naukowym i jest mi potrzebna drobna pomoc...

Chciał bym w swojej pracy użyć wypowiedzi osób niepełnosprawnych, których sport odmienił w jakiś sposób życie, jeżeli jesteście w stanie mi pomóc, to będę wdzięczny.

Proszę Was o krótkie wypowiedzi dlaczego sport jest ważny, jaki wpływ miał na Wasze życie, co zmienił, co zapoczątkował, jakie dyscypliny uprawiacie i dlaczego...

Pod każdą wypowiedzią proszę dopisać:
"Wyrażam zgodę a publikację mojej wypowiedzi w pracy naukowej "Sport osób niepełnosprawnych - szansa na lepsze życie"

Proszę o poważne podejście do mojej prośby, z autorami wybranych wypowiedzi skontaktuję się na PW, oraz prześlę mailowo kopię zredagowanej przez uczelnię pracy.

Pozdrawiam
Paweł Sikora
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Praca naukowa - prośba o pomoc (1986 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill