www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Bardzo proszę o pomoc (7615 - wyświetleń)
- Autor cuba9 Dodany 2010-01-02 14:52
Witam, piszę pracę licencjacką na temat Ciechocinka. Bardzo proszę wszystkich zainteresowanych wypełnieniem ankiety o kliknięcie w link. Z góry dziękuje za pomoc,pozdrawiam.

http://www.ankietka.pl/ankieta/32875/ciechocinek-miasto-uzdrowiskowe.html
Nadrzędny Autor dobrosia Dodany 2010-01-02 17:11
Wypelnilam.
Nadrzędny Autor kropka Dodany 2010-01-02 21:37
wypełnilam
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2010-01-02 21:39
Dlaczego właściwie w pytaniu 19 można zaznaczyć tylko jedną z odpowiedzi? Biorąc pod uwagę kogo pytasz, jest więcej niż prawdopodobne, że część odpowiadających łączny np. posiadanie renty z nauką lub pracą.

Zastanawia mnie też forma językowa - czy "renta" lub "emerytura" to zawód? Nawet "rencista", "emeryt" nie jest raczej zawodem. Biorąc pod uwagę, że tak naprawdę nie pytasz o zawód (bo jedną opcją związaną z jego wykonywaniem jest ogólne "pracuję"), może lepiej by było nazwać to jakoś inaczej?
Nadrzędny Autor dobrosia Dodany 2010-01-02 22:04
Ja wypelnilam bez takiego wnikliwego dociekania co i dlaczego.Jak komus takie zakwalifikowanie wystarczy to nie widze problemu.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-01-03 15:36 Zmieniony 2010-01-03 15:48
Wypełniłam skasowałam nie wysłałam. Dlaczego? Nie podobają mi się ostatnie pytania. Brakuje jeszcze by spytano o dokładny adres.

Tak się składa, że w pewnym sensie w realnym świecie służę za "królika doświadczalnego" to tak w cudzysłowiu. Robię to dla innych bo jest w tym reakcja innych. Bo to coś działa i jest widoczne na zewnątrz. Pewnie mało jasno napisałam, ale tyle musi wystarczyć.

Tu nie wypełnię żadnej ankiety. Dlaczego? A co to ma wspólnego z kasą, miejscem, zamieszkania, wykształceniem,wiekiem itp. OK. Wiem zaraz mi się oberwie. Ale od razu postaram się odpowiedzieć i to pytaniami; Czy w lecznictwie sytuacja się poprawiła? Czy w turystyce,sporcie, czy nawet w życiu codziennym coś się zmieniło? NIE, dokładnie nic się nie zmieniło. Więc po co te ankiety. Dla dyplomu? W ramkę i na ścianę? Smutne ale prawdziwe.
Nadrzędny Autor eligiusz Dodany 2010-01-03 15:51
Ella masz rację.Wszyscy chcą od nas ankiety.A po co to nam? Wiesz ile mam czekać na sanatorium...........2 lata.Przecież ja mogę nie dożyć i te ankiety nam ON nic nie dadzą.
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2010-01-03 16:06
eligiusz wiem aż za dobrze. Gdybym po operacji od razu trafiła we właściowe ręce już bym chodziła w miarę normalnie tj o jednej kuli lub utykająć ale o własnych siłach. Na zabieg czekam pół roku a sanatorium z NFZ (nie poszpitalnie) dostane dopiero w przyszłym roku w czerwcu. Pytanie: I co dalej? U mnie rehabilitacja kiepsko rozwinięta. Prywatnie? A za co?
A tu ANKIETKA .... jak ładnie to brzmi ankietka....
Nadrzędny Autor cuba9 Dodany 2010-01-08 17:23
Dziękuje ZAINTERESOWANYM za pomoc.
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2010-01-08 18:24
Cuba9 tu miejsce jest na dyskusje :-)
Otóż Ciechocinek dawno minął się ze swoim przeznaczeniem. Jak pisałam Ankiety nie wysłałam i nie wyślę. Tu możesz zadać całą górę pytań dlaczego? Odpowiem na forum.
Również pozdrawiam i życzę miłego wieczoru :-)
Nadrzędny - Autor cuba9 Dodany 2010-01-08 18:38
Ella swoje żale na temat Uzdrowiska Ciechocinek możesz wypisywać na forum tej miejscowości. Ja nie jestem od tego czy to Uzdrowisko jest dobre czy nie, od tego jest ta ankieta no ale cóż trzeba zbesztać, wyśmiać i jeszcze coś bo to takie... polskie.
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2010-01-08 18:39
NIE JĘCZ
Nadrzędny Autor Boginka Dodany 2010-01-08 18:47
cuba9
Moje pytania do Ciebie były zupełnie serio (bo to Ci się może odbijać np. w tym jakie osoby nie wypełnią ankiety). To tak na marginesie.
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2010-01-08 19:52
Cuba to też zrobiałm to na tym forum. Tym razem przesadziłeś bo to nie pytanie. Nie wiem co chcesz osiągnąć pisząc i na priv. Czy nie pomyslałeś że to już za wiele?
Nigdzie nie beształam i nie wyśmiewałam a na dowód mogę dać kopiuj wklej..... a co polskie to złe.... tego już wcale nie rozumiem.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Bardzo proszę o pomoc (7615 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill