www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / PETYCJA DO RZECZNIKA (7679 - wyświetleń)
- Autor bystra2000 Dodany 2006-11-21 13:55
Czytając wypowiedzi forumowiczów o problemach ,jakie napotykają podczas załatwiania swoich spraw w instytucjach powołanych
do niesienia pomocy niepełnosprawnym należy powiadomić rzecznika d/s niepełnosprawnych.
Co o tym myślicie?
Nadrzędny Autor Grazyna Dodany 2006-11-21 17:14
Witaj!!!!
Jpisałam do Rzecznika Osób Niepełnosprawnych, pomocy nie otrzymałam. Pozdrawiam
Nadrzędny Autor bystra2000 Dodany 2006-11-21 19:26
Dostaje info. na maila ,że pisaliście do rzecznika i bez odzewu.
To wysmarujmy zbiorówkę i powiadomimy o tym media. Jak się zrobi trochę szumu,to może zaczną poważnie nas traktować.
czekam na odzew .w pojedynkę można zdziałac niewiele.

Ponieważ rzeczników jest wielu,to rozwiewam wątpliwości ;chodzi o rzecznika d/s osób niepełnosprawnych.
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2006-11-21 22:49
Witam. Droga Pani. Petycje sa dobre, gdy sie ma niezbite dowody. Wideo z dzwikiem, swiadkow. I kto bedzie z tym walczyl? Rzecznik? A widziala go Pani gdzie kolwiek tam, gdzie sa niepelnosprawni? Ich nie ma gdy go potrzebujemy. Ja mam problem z garazem na wozek i kogo to obchodzi? Przeszlem juz dostepne mi organizacje i nic. A Burmistrz ma gdzies moje prosby. Slysze tylko: nie teraz, pozniej, nie ma czasu.
Do diabla z nimi wszystkimi.
Pozdrawiam Zygmunt
Nadrzędny - Autor bystra2000 Dodany 2006-11-22 11:06
Panie Zygmuncie. Do napisania petycji z postulatami ,zawierającymi listę ''życzeń'' osób niepełnosprawnych ,nie potrzeba
żadnych dowodów w postaci nagranych rozmów czy świadków. Tu nikt nie posądza nikogo o cokolwiek.
ludzie mają po prostu dość takiego traktowania.

Czekam na propozycje.
Nadrzędny - Autor Grazyna Dodany 2006-11-22 20:08
Bystra, wpisuje sie pierwsza na ta liste, moze uda nam sie kogos ochronic. pozdrawiam
Nadrzędny Autor bystra2000 Dodany 2006-11-23 12:05
To jest nas na razie troje. Uważam ze tutaj należałoby wpisywać ''bolączki'',potem się to zredaguje ,poprosimy administratora forum o udostępnienie specjalnego miejsca ,gdzie każdy będzie mógł złożyć podpis pod gotową petycją.

Jesli macie jakieś pomysły,sugestie,wpisujcie tutaj,bądż na maila;alicjastanczak@tlen.pl
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2006-11-23 11:56
Witam serdecznie.
Szanowna Pani. Ma Pani pelna racje. Spesze rowniez przeprosic. Niezbyt ladnie zachowalem sie, wypowiadajac nerwowe slowa. Przepraszam.
Ma pani sluszna racje. Napisanie takowej petycji, bylo by moze poczadkiem pelnej relacji tego, co jest w rzeczywistosci a nie to co jest na wyblaklych stronicach, nic nieznaczacych dla nas dokumentow.
Bardzo chetnie wezme udzial w pisaniu takowej listy.
Pozdrawiam serdecznie.
Zygmunt
Nadrzędny - Autor bystra2000 Dodany 2006-11-23 19:02
Malo nas do pieczenia chleba.
Przeczytało te posty kilkadziesiąt osób i ????????
a może ja demonizuję ,może problemu nie ma?  Skoro jest tak dobrze to czemu jest tak żle?

P.S. Panie Zygmuncie, jest ok.
Nadrzędny - Autor Szczepan Dodany 2006-12-26 05:04
Witam. Popieram w pełni akcje pisania petycji.Tak to już jest że jak nie wołasz nikt cię nie usłyszy.A że mały odzew  ,cóż zacznijmy i wtedy zobaczymy ile Osób się dołączy.Pozdrowienia .
Nadrzędny Autor Grazyna Dodany 2006-12-28 09:58
Szanowna Pani,

Jestem dziennikarką, poszukuję kontaktu z osobami niepełnosprawnymi, które chciałyby opowiedzieć o swoich przejściach z pracodawcami. To co Pani pisze jest bardzo interesujące, choć przykre. Jeśli to możliwe chciałabym skontaktować się z Panią telefonicznie. Proszę podać numer telefonu lub zadzwonic do redakacji: 0-22 856 65 45. Julita Wróbel

Ja wiem ze juz ktos sie zainteresował nasza sprawa, takiego posta otrzymałam. Pani z TVN prosila mnie o wskazanie wiecej osob i podanie jej telefonu. Za tem kozystajmy z tego. Pozdrawiam Grażyna
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / PETYCJA DO RZECZNIKA (7679 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill