www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / koniec wychowawczego na niepełnosprawne dziecko (2303 - wyświetleń)
- Autor kdrozd2 Dodany 2010-02-08 14:31
Szukam pomocy
Kończy mi się urlop wychowawczy na niepełnosprawne dziecko z końcem marca i 1 kwietnia mam iść do pracy nie wiedząc czy moje dziecko będzie miało dalej orzeczoną niepełnosprawność (pani w PCPR powiedziała że komisja będzie dopiero w kwietniu) wiem, że jeśli wrócę do pracy to zostanę zwolniona, czy nie ma żadnych przepisów odnośne ciągłości  orzeczenia o niepełnosprawność? pomóżcie proszę
Nadrzędny Autor arlena02 Dodany 2010-02-22 09:19
radzilabym wziazc opieke na dziecko i przedstawic zwolnienie lekarskie w pracy a pozniej udac sie do MOPS i zlozyc wniosek o swiadczenie pielegnacyjne (wydaje mi sie ze moze pani przedstawic w terminie pozniejszym orzeczenie o niepelnosprawnosci) prosze zapytac powinni udzielic pani informacji w mops co w takiej sytuacji ma pani zrobic
ja po urlopie wrocilam do pracy dostalam juz w pierwszym dniu 3 miesieczne wypowiedzenie dostalam zwolnienie lekarskie ze wzgledu na swoj zly stan zdrowia, chorowalam kilka miesiecy, pozniej zarejestrowalam sie jako bezrobotna dostawalam zasilek, po czym otrzymalam swiadczenie pielegnacyjne ale moje dziecko dostalo orzeczenie odrazu do czasu osiagniecia przez niego 16 lat (MPD i epilepsja) pozdrawiam
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / koniec wychowawczego na niepełnosprawne dziecko (2303 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill