www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Pozwolmy sobie pomóc! (4010 - wyświetleń)
- Autor Grazyna Dodany 2006-11-25 22:08
Mam wielka prośbę do wszystkich Niepełnosprawnych. Jeśli pracowaliście lub pracujecie, a czujecie sie krzywdzeni przez pracodawców, współpracowników napiszcie. Tak wiele mówi się dziś o dobroci tworzenia miejsc pracy dla nas. Wiem że rzeczywistość wyglada nie co inaczej. Dzieki naszej otwartosci, możemy zakończyć zachlanność nieuczciwych pracodawców. Prosze dodawajcie swoje posty o łamaniu praw osob Niepełnosprawnych. Pozdrawiam Grażyna
Nadrzędny Autor januszl Dodany 2007-03-10 19:38
Wprawdzie nie na temat, ale muszę. Dlaczego zniknęłaś ? Co się stało? Czym Ci się tak bardzo naraziłem ?
Janusz
Nadrzędny Autor fox Dodany 2007-06-02 16:52
Kilka lat temu pokazałem swojemu szefowi orzeczenie Powiatowego Zespołu  o mojej niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym, ściągnęłem też z internetu i dołączyłem przepisy dotyczące zatrudniania niepełnosprawnych. Usłyszałem:  NIE PRZYJMUJĘ TEGO DO WIADOMOŚCI   i dostałem kwity spowrotem.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Pozwolmy sobie pomóc! (4010 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill