www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Górzno (5733 - wyświetleń)
- Autor aggie_c Dodany 2010-02-18 15:33
Jest to ośrodek przystosowany dla ON, położony w bardzo ładnej okolicy i cichej. Rehabilitacja super, personel bardzo miły. Jedyne minusy to,że sklep najbliższy jest około 2km. Chętnie tam pojadę latem lub wiosną na pewno wtedy jest jeszcze piękniej i można jeździć na koniach nad jezioro.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-02-18 15:55
Cosik mało na temat samego ośrodka i okolicy tj jest gdzie? Góry, morze czy Mazury..... A duży to ośrodek? Posiłki winda, pokoje i co w nich? Ej Agnisia rozpisz sie troszkę o tym ośrodku :-)
Nadrzędny - Autor ania_sb Dodany 2010-02-18 16:38
Jest to szpital rehabilitacyjny  blisko jeziora,w gminie Krzemieniewo.Wejdź na www.rehabilitacja dzieci.pl--tam znajdziesz wszystko .Mój synek już w marcu znów tam jedzie ,czuje się tam dobrze.Jest to duży pałac,są windy.A podejście bardzo miłe.Na prawde obejrzyj strone.
Nadrzędny Autor Boginka Dodany 2010-02-18 16:41
Aaa, tak - fantastyczne miejsce. Mam stamtąd genialne wspomnienia - jeździłam jeszcze jako małolata. Dzieciaki i rehabilitanci naprawdę DUŻO mi tam dali. :-) Gratuluję synkowi "wyboru". :-)
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2010-02-18 16:37
To Górzno koło Leszna?
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2010-02-18 18:08
Tak Boginko,to jest koło Leszna.:-)Mam nadzieje Aga,ze byłas w Gostyniu i odwiedziłas klasztor OO Filipinów,warto,mamy tu jeszcze kilka atrakcji godnych polecenia.:-)
Nadrzędny Autor aggie_c Dodany 2010-02-18 20:32
Dziękuję dziewczyny super opisałyście ośrodek w Górznie, mi niestety brak było tych słów. Przez fatalną pogodę niezbyt miałam okazję zwiedzać ale na pewno to nadrobię :-)
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2010-02-18 16:54
Dzięki za te informacje. Jak sie uda napewno obejrzę bo jak narazie sieć WEB czy WAP już sama się pogubiłam co drugi dzień ma urlop. Jak nic mój stary komp daje mi odpoczynek, ale nie dla nerwów. A Tak poważnie to chyba by było lepiej wymienić na nowy. Diengów niet więc informatyk go znów zbada :-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Górzno (5733 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill